Vecs lauksaimnieks pēkšni nomira no ērces kodiena! Kad ārsti viņu pārbaudīja - Viņi saķēra savas galvas! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Vecs lauksaimnieks pēkšni nomira no ērces kodiena! Kad ārsti viņu pārbaudīja – Viņi saķēra savas galvas!

0 comments

Ērces ir vieni no visbīstamākajiem parazītiem pasaulē. Viņi ne tikai izsūc asinis, bet pārnēsā arī dažādas slimības, galvenā no tām ir Laimas slimība. Bet patiesās šausmas tikai turpinās. Stāsts par lauksaimnieku, kurš nomira no vienas ērces piesūkšanās… Jā, Tu izlasīji pareizi.

No ērces piesūkšanās. Šie ērču kodumi var izraisīt Laima slimību, kuru var izārstēt ar antibiotikām, ja vien slimība nav ielaista pārāk tālu. Bet šajā gadījumā, tas bija, kas daudz nopietnāks par vienkārši Laimas slimību..

tick-bites

Tikai pēc sešiem mēnešiem tika atklāts no kā tas īsti nomira lauksaimnieks.  Izrādījās, ka visa cēlonis nāca no mazās ērces, taču tas bija tikai sākums… Pats baisākais slēpās tālāk.

Pēc ērces piesūkšanās, vecais lauksaimnieks tika inficēts ar nezināmas izcelsmes vīrusu, kas tika nodēvēts par ‘Borbona” vīrusu, tas tika nosaukts pēc vietas, kurā dzīvoja tur mītošais lauksaimnieks. Dr. Dana Hufkinca no Kanzasas Universitātes slimnīcas notiekošo skaidro šādi

: “Ērce pēkšņi piesūkusies lauksaimnieka ādai, šai ērcei klāt nācis kāds nepazīstams genoma līdzīgs vīruss, kas nākuši no Austrumeiropas, Āfrikas un Āzijas, bet tieši tāds, kāds tika konstatēts mirušajam lauksaimniekam, nekur citur pasaulē nekad nav bijis un konstatēts “

Sieviete uzskata, ka nezināms izcelsmes vīruss ir savienojies ar Laimas slimības simptomiem. Tādējādi, tiklīdz ērces piesūcās pie lauksaimnieka ādas, viņš drīz vien izjuta spēcīgas muskuļa sāpes. Pēc kurām drīz vien ir apstājusies viņa sirds

Lai vai kā, gala ziņojums bija sekojošs – “Lauksaimnieks ir miri no mums vēl nezināma vīrusa, šāds vīruss Amerikas Savienotajās Valstīs vēl nav zināms, taču tiks darīts viss iespējamais, lai noskaidrotu, kas šis ir par vīrusu un kā tas saistās ar ērcēm” Vīrietis ir miris tikai pāris stundas pēc ērces piesūkšanās, tas ir liels drauds cilvēcei, tāpēc zinātnieki un pētnieki darīs visu iespējamo, lai noskaidrotu kāpēc ir noticis tieši tā!

 • Vīrs viņu

  0 13

  Jau kopš 2015. gada decembra šī stāsta glavenajai varonei - Alisei bija regulāri ķīmijterapij

  View more
 • Aizsaulē devies

  0 2048

  Tā ir skumja vēsts priekš mums visiem... Lai arī cik Tu būtu bagāts vai slavens, mums visiem p

  View more
 • Kariņš steidz

  0 3920

  Cilvēki par šo situāciju domā dažādos virzienos, tomēr vēl pavisam nesen Krišjānis Kariņ

  View more
 • Paziņots cik

  0 1098

  Jau patreizējā brīdī kopumā Latvijā eksplutācijā ir nodoti jau vairāki "Lidl" veikali, kuri

  View more
 • Lūk cik

  0 1290

    Vai Tu kādreiz esi aizdomājies par to, kā varētu uzzināt visus savus draugus, kuri Tevi

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV