Vai atklāti šausminošie Kremļa meli? Videoierakstā fiksēti Krievijas apmaksāti algotņi, kas atgriežas no Sīrijas - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Vai atklāti šausminošie Kremļa meli? Videoierakstā fiksēti Krievijas apmaksāti algotņi, kas atgriežas no Sīrijas

0 comments

Lai gan Kremlis apgalvo, ka tam nav nekāda sakara ar Krievijas civiliedzīvotājiem, kas karo Sīrijā, “Reuters” žurnālisti fiksējuši 3 gadījumus, kuros vairāku vīriešu grupas pēc ielidošanas no Damaskas, taisnā ceļā devušies uz aizsardzības ministrijas bāzi Molkino ciemā, kas atrodas netālu no Belrečenskas. Saskaņā ar informāciju Kremļa interneta vietnē, Molkino ir vieta Krievijas dienvidaustrumos, kur atrodas Krievijas 10. Speciālo spēku brigāde.

Vieta, uz kurieni dodas no Sīrijas atbraukušie krievi, var tikt uzskatīts par vienu no retajiem pierādījumiem par Krievijas slepeno misiju Sīrijā, kas ir aizēnota ar gaisa uzlidojumiem, sīriešu karavīru apmācībām un to nelielo izvietoto karavīru skaitu, ko atzīst Maskava.

Krievijas Fedrācijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs šī gada 14. februārī paziņoja, ka Sīrijā var būt krievi, bet viņi nav Krievijas Federācijas bruņoto spēku sastāva daļa.

“Reuters” žurnālisti tika aizsūtīti uz aizsardzības ministriju, kurā viņiem tika sniegtas atbildes par civiliedzīvotājiem, kas karo Sīrijā un atgriežas militārā bāzē.
Tiesa, ministrija uz jautājumiem atbildēt nesteidzās. Jautāts, kāpēc nemilitāras personas tiek ielaistas militārā bāzē, 10. īpašo spēku brigādes vadītājs atbildēja: “Neviens tur neiekļūst, cik man zināms… Jūs to redzējāt, labi. Bet jums nevajadzētu visam ticēt… Jūs varat. Kā mēs varam komentēt to, ko dara citas organizācijas?”

Vairāki avoti, tostarp viens algotnis apgalvo, ka vairāk kā 2000 Krievijas algotņi cīnās, lai palīdzētu Sīrijas spēkiem atgūt no pretiniekiem savu zemi.

Avoti atkāj, ka algotņi tiek pārvadāti ar Sīrijas aviokompānijas “Cham Wings” lidmašīnu.

Bet tas vēl nav viss!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

 • Māte Facebookā

  0 7112

  Mūsdienās tehnoloģijas ir aizgajušas tik tālu, ka cilvēki nevar iztikt bez sociālajiem tīkli

  View more
 • 57 Gadus

  0 9289

  Ikvienam dzīvē reiz pienāks tāds brīdis, kad nepieciešams tas brīdis, lai kādam izkratītu s

  View more
 • Tapis zināms,

  0 263

  LIDL veikalu atvēršana Latvijā notiks 2020. gadā un reizē atvērsies vairāki veikali. Par to l

  View more
 • Latvijai

  0 846

  Latvijai pašaik strauji tuvojas spēcīgs ciklons, kurš savu spēku parādīs svētdien. Tā sāku

  View more
 • Kopš bērna

  0 14258

  Bērniņa piedzimšana ir skaists mirklis, taču ja notiek, kas negaidīts - tā ir traģēdija visa

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV