Vai atklāti šausminošie Kremļa meli? Videoierakstā fiksēti Krievijas apmaksāti algotņi, kas atgriežas no Sīrijas - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Vai atklāti šausminošie Kremļa meli? Videoierakstā fiksēti Krievijas apmaksāti algotņi, kas atgriežas no Sīrijas

0 comments

Lai gan Kremlis apgalvo, ka tam nav nekāda sakara ar Krievijas civiliedzīvotājiem, kas karo Sīrijā, “Reuters” žurnālisti fiksējuši 3 gadījumus, kuros vairāku vīriešu grupas pēc ielidošanas no Damaskas, taisnā ceļā devušies uz aizsardzības ministrijas bāzi Molkino ciemā, kas atrodas netālu no Belrečenskas. Saskaņā ar informāciju Kremļa interneta vietnē, Molkino ir vieta Krievijas dienvidaustrumos, kur atrodas Krievijas 10. Speciālo spēku brigāde.

Vieta, uz kurieni dodas no Sīrijas atbraukušie krievi, var tikt uzskatīts par vienu no retajiem pierādījumiem par Krievijas slepeno misiju Sīrijā, kas ir aizēnota ar gaisa uzlidojumiem, sīriešu karavīru apmācībām un to nelielo izvietoto karavīru skaitu, ko atzīst Maskava.

Krievijas Fedrācijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs šī gada 14. februārī paziņoja, ka Sīrijā var būt krievi, bet viņi nav Krievijas Federācijas bruņoto spēku sastāva daļa.

“Reuters” žurnālisti tika aizsūtīti uz aizsardzības ministriju, kurā viņiem tika sniegtas atbildes par civiliedzīvotājiem, kas karo Sīrijā un atgriežas militārā bāzē.
Tiesa, ministrija uz jautājumiem atbildēt nesteidzās. Jautāts, kāpēc nemilitāras personas tiek ielaistas militārā bāzē, 10. īpašo spēku brigādes vadītājs atbildēja: “Neviens tur neiekļūst, cik man zināms… Jūs to redzējāt, labi. Bet jums nevajadzētu visam ticēt… Jūs varat. Kā mēs varam komentēt to, ko dara citas organizācijas?”

Vairāki avoti, tostarp viens algotnis apgalvo, ka vairāk kā 2000 Krievijas algotņi cīnās, lai palīdzētu Sīrijas spēkiem atgūt no pretiniekiem savu zemi.

Avoti atkāj, ka algotņi tiek pārvadāti ar Sīrijas aviokompānijas “Cham Wings” lidmašīnu.

Bet tas vēl nav viss!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

 • Situācija kļūst

  0 4046

  Patreizejā situācija ir kļuvusi vairāk nekā vienkārši bēdīga! Pagājušajā diennaktī Latv

  View more
 • Šodien sasaukta

  0 1199

  Valsts premjerministra birojs tika informēts, ka piektdienas pēcpusdienā notika īpaša valdības

  View more
 • Slimnīcās visā

  0 3643

  Pēc Nacionālā veselības dienesta (NVD) jaunākajiem datiem, hospitalizēto pacientu skaits Latvi

  View more
 • Šodien Latviju

  0 11102

  17. oktobrī mūžībā aizgāja mākslinieks un interjera dizainers Nikolajs Drozdovskis (1939-2020

  View more
 • Gaidāmi vēl

  0 3160

  Patreizējā situācija rāda, ka situācija kļūst aizvien kritiskāka un nepatīkamāka, to norā

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV