Šai sievietei tika izgriezta dzemde, taču pēc brīža ārsti atklāja, ka viņas grūtniecības auglī atradās šis... - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šai sievietei tika izgriezta dzemde, taču pēc brīža ārsti atklāja, ka viņas grūtniecības auglī atradās šis…

0 comments

Tā, kā viss liecināja par to, ka meitene ir stāvoklī, viņas ginekologs ieteica, lai Railija veic grūtniecības testu, bet nevienu nesatrauca fakts, ka meitene bija nevainīga. Drīz vien atklājās, ka meitenes olnīcās ir izveidojis milzīgs strutojošs vēža veidojums, kurš momentā ir jāizoperē.

Meitenes ģimene internetā uzsāka speciālu kampaņu, lai būtu iespējams savākt visus nepieciešamos līdzekļus Railijas svarīgajai operācijai.

17913

Railija stāsta : “Es devos pie sava ginekologa, jo sajutu izteikti spēcīgas sāpes vēdera lejas daļā. No malas es izskatījos tā, itkā būtu jau kādā piektajā grūtniecības mēnesī. Mans ginekologs man iedeva grūtniecības testu, bet tas bija negatīvs. Es nesapratu, kāpēc viņš dod man šādu testu, ja vēl esmu nevainīga, taču tad sāku nojaust, ka viss ir daudz nopietnāk.”

“Drīz vien uzzināju, ka man ir olnīcu vēzis, es biju šokā. Vienmēr, jau no mazotnes esmu sapņojusi par vairākiem, bērniem, taču šī iespēja man būs liegta. Paldies Dievam, ka tika savākta visa nauda operācijai, un paldies Dievam, ka viss noritēja labi. Tomēr pēc operācijas es biju sagrauta un daudz raudāju, jo apzinājos, ka man vairs nevar būt bērni.”<

17915

Jaunā meitene cer, ka tieši viņas stāsts liks padomāt visām jaunajām meitenēm, kuras vēl nesaprot, cik nopietni tas patiesībā ir. Viņa vien piebilst : “Meitenes, esiet uzmanīgas, dēļ manas kļūdas, esmu palikusi bez dzemdes un olnīcām, man nekad mūžā nebūs bērni, tomēr es esmu dzīva. Ja jums ir kaut mazākās slimības simptomi, griezieties pie ārsta vai ginekologa, nenovilciniet laiku, jo savādāk Jums būs tā, kā gadījās ar mani!”

Lapas: 1 2

 • Esi uzmanīgs

  0 5240

  Ķīmiskas vielas. Šajā iepirkšanās vietnē nevar pasūtīt narkotikas, spaisu, cigaretes, indī

  View more
 • Tikko klajā

  0 1709

  Kā liecina Centrālās statistikas pārvaldes publiskotā informācija, tad 29% no iedzīvotājiem,

  View more
 • Nākušas klajā

  0 7292

  Izmaksu atšķirība ir skaidrojama ar tābrīža tirgus cenām, kad tika noslēgts nomas līgums, k

  View more
 • Māmiņa vien

  0 8460

  Izradījās tas, ka sieviete jau bija 41. grūtniecības nedēļā tomēr viņas grūtniecība nenor

  View more
 • Milzu Jaunumi!

  0 9089

  5.decembrī vāciski runājošajās zemēs tiks prezentēta filma “Šūmahers”. Tajā iespējams

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV