Šai sievietei tika izgriezta dzemde, taču pēc brīža ārsti atklāja, ka viņas grūtniecības auglī atradās šis... - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šai sievietei tika izgriezta dzemde, taču pēc brīža ārsti atklāja, ka viņas grūtniecības auglī atradās šis…

0 comments

Tā, kā viss liecināja par to, ka meitene ir stāvoklī, viņas ginekologs ieteica, lai Railija veic grūtniecības testu, bet nevienu nesatrauca fakts, ka meitene bija nevainīga. Drīz vien atklājās, ka meitenes olnīcās ir izveidojis milzīgs strutojošs vēža veidojums, kurš momentā ir jāizoperē.

Meitenes ģimene internetā uzsāka speciālu kampaņu, lai būtu iespējams savākt visus nepieciešamos līdzekļus Railijas svarīgajai operācijai.

17913

Railija stāsta : “Es devos pie sava ginekologa, jo sajutu izteikti spēcīgas sāpes vēdera lejas daļā. No malas es izskatījos tā, itkā būtu jau kādā piektajā grūtniecības mēnesī. Mans ginekologs man iedeva grūtniecības testu, bet tas bija negatīvs. Es nesapratu, kāpēc viņš dod man šādu testu, ja vēl esmu nevainīga, taču tad sāku nojaust, ka viss ir daudz nopietnāk.”

“Drīz vien uzzināju, ka man ir olnīcu vēzis, es biju šokā. Vienmēr, jau no mazotnes esmu sapņojusi par vairākiem, bērniem, taču šī iespēja man būs liegta. Paldies Dievam, ka tika savākta visa nauda operācijai, un paldies Dievam, ka viss noritēja labi. Tomēr pēc operācijas es biju sagrauta un daudz raudāju, jo apzinājos, ka man vairs nevar būt bērni.”<

17915

Jaunā meitene cer, ka tieši viņas stāsts liks padomāt visām jaunajām meitenēm, kuras vēl nesaprot, cik nopietni tas patiesībā ir. Viņa vien piebilst : “Meitenes, esiet uzmanīgas, dēļ manas kļūdas, esmu palikusi bez dzemdes un olnīcām, man nekad mūžā nebūs bērni, tomēr es esmu dzīva. Ja jums ir kaut mazākās slimības simptomi, griezieties pie ārsta vai ginekologa, nenovilciniet laiku, jo savādāk Jums būs tā, kā gadījās ar mani!”

Lapas: 1 2

 • 5 Mīlestības

  0 18

  Mīlestība ir milzīgs spēks, kas liek pasaulei griezties. Lieta un sajūtas, ko daudzi gaida visu

  View more
 • Vīra pēdējā

  0 1128

  Latgalē 30 gadus veca daudzbērnu ģimenes mamma loterijā laimējusi 150 000 Eiro, kas ir iespaid

  View more
 • Tramps nāk

  0 1302

  Kurš to būtu domājis, bet Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps piektdien ir nācis

  View more
 • Alkoholiķu Reitings

  0 2021

  Astrologi uzskata, ka zodiaks var arī palīdzēt noteikt cilvēka vēlmi pēc alkohola un atkarība

  View more
 • Čeku Dedzināšanas

  0 2438

  Daudzi jau zina, ka viens no iespaidīgiem veidiem, kā atgūt notērēto naudu - Ir pirkumu čeku s

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV