Pati Jaunākā Un Svarīgākā Informācija Priekš Bērnu Vecākiem, Kuru Slimo Ar "Koksaki" Vīrusu. Tagad Saslimt Varat Arī Jūs! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pati Jaunākā Un Svarīgākā Informācija Priekš Bērnu Vecākiem, Kuru Slimo Ar “Koksaki” Vīrusu. Tagad Saslimt Varat Arī Jūs!

0 comments

Izrādās, ka jāuzmanās ir ne tikai bērniem, bet arī pieaugušiem cilvēkiem. Protams, ka situāciju nevajadzētu pārspīlēt, jo “Koksaki” vīruss tiek pielīdzināts parastām vējbakām, kuras vienkārši ir jāizslimo, taču cik bīstams šis “Koksaki” vīruss ir pieaugušiem cilvēkiem?  Izrādās, ka sāpīgā patiesība ir gaužām vienkārša, to varētu raksturot pavisam vienkārši. Ikviens vecāks zina, ka viņu jaunā atvase bērnībā izslimo, piemēram, tās pašas vējbakas, tas pats ir ar citiem vīrusiem. Tomēr mūsdienās ir pietiekami daudz cilvēku, kuri bērnībā nav izslimojuši konkrētus vīrusus. Tieši šiem vecākiem ir nepieciešams pastiprināti uzmanīties no “Koksaki” vīrusa, kas ļoti ātri izplatās, bet oficiālu zāļu, vai kā to ārstēt nav!  Ja informāciju papēta tuvāk, tad ārsti ir pārbaudījuši, ka lielākajai daļai pieaugušo cilvēku “Koksaki” vīruss ir pilnībā nekaitīgs, taču ir kāds bet…!

vv

Izrādās, ka tepat Latvijā ir atrodami pietiekami daudz cilvēki, kuri ir saskārušies ar “Koksaki” vīrusa infekciju. Ārsti skaidro, ka inficēšanās ar “Koksaki” vīrusu pieaugušam cilvēkam ir ļoti maza, tomēr tādi gadījumi pastāv un joprojām nav saprotams, kādēļ. Daudzi ārsti min, ka šie, nu jau pieaugušie cilvēki, bērnībā nav izslimojuši vīrusu, kas varētu būt līdzīgs šim, bet tā ir tikai varbūtības teorija un neko droši nevar apgalvot. Tomēr ārsti min, ka šim faktoram varētu būt viens konkrēts salīdzinājums. Ja bērnībā neesat izslimojuši vējbakas, tad pastāv ļoti liels risks, ka tās izslimosiet, kad būsiet pieaudzis. Tas pats norisinās ar “Koksaki” vīrusu, tomēr ārstiem nav zināms, vai bērni mūsdienās izslimo “Koksaki” vīrusu tāpat, kā tas, piemēram notiek ar vējbakām. Bet kā šo vīrusu izslimo jau pieauguši cilvēki?

Šķir nākamo lapu un uzzini, kā šo vīrusu izslimo pieauguši cilvēki!

Lapas: 1 2

 • Iegāju "LIDL"

  0 4106

  Kādā dzīves posmā mēs visi esam iegājuši veikalā, saskārušies ar preces cenu un apturēju

  View more
 • Sievietes atklātais

  0 1570

  Tieši šajā gadījumā kāda sieviete Twitter salīdzināja LIDL lielveikalu pārdevēju stundas l

  View more
 • Internetā parādījies

  0 309

  Visi noteikti jau paspējuši dzirdēt medijos par lielo notikumu starp Ameriku un Krieviju, kur tik

  View more
 • Maxima veikali

  1 466

  Maxima veikalos pēdējā laikā notikušas lielas pārmaiņas, kas piesaistījušas lojālo pircēj

  View more
 • "Kaut kas

  0 9617

  Tieši šīs nedēļas iesākumā labi zināmajā mikroblogošanas vietnē Twitter milzīgu uzmanīb

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV