Mēs Tiekam Maldināti! Olu Cenas Veikalā Milzīgas, Bet Patiesībā Šīs Olas Var Būs Bīstamas Mūsu Veselībai! Šausmīgi Kadri! - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Mēs Tiekam Maldināti! Olu Cenas Veikalā Milzīgas, Bet Patiesībā Šīs Olas Var Būs Bīstamas Mūsu Veselībai! Šausmīgi Kadri!

0 comments

Dzīvnieku aizstāve turpina : “Tas ir vienkārši šausmas, ir tāda sajūta, ka šeit nav nekāda ferma, jo pirmais, ko var ievērot ir milzīgas metāla konstrukcijas, un konveijeri pa kuriem uz priekšu lēnām slīd olas. Ieejot tālāk var redzēt, ka milzīgajos būros ir desmitiem vistu, kuras ir saspiestas viena pie otras, šeit ir acīmredzams, ka noteikumi netiek ievēroti un tas ir pilnīgs absurds! Daudzos sprostos ir redzami krituši putni, kuri būtu jāizvāc jau pirmajā dienā, taču tie tur tiek atstāti vairākas dienas, līdz tie sāk trūdēt un pūt. Bija redzams, ka vistas aiz bezdarbības sāk plūkāt citām vistām ārā spalvas, skats bija drausmīgs, likās šeit fiziski vistas tiek spīdzinātas.” Tālāk iet runa par to, ka Madonas vistu olu audzētavā ļoti daudzām olām klāt ir visādi knišļi un kaitēkļi un tas nekādā veidā nav pieļaujams! Dzīvnieku aizstāve turpina klāstīt : “Tas ir vienkārši neiedomājami, kā tā var vispār izturēties pret dzīvniekiem, un tas viss naudas dēļ. Šeit ir tūkstošiem būru, bet katrā būrī tiek iemestas maksimāli daudz vistas, ka tās pat vairs nevar pakustēties, vienkārši šausmas!”

Lūk viens no video, kuros tiek atainoti šausmīgi kadri :

Jāatzīst, ka Balticovo ir Baltijas lielākais olu piegādātais. Tad maz spējat iedomāties, kas tiešām notiek šajās vistu olu fermās, ja olu pieprasījums ir tik milzīgs? Dzīvnieku aizstāve turpina : “Ieiet un skatīties uz mirušajiem putniem bija vienkārši pretīgi. Dzīvās vistas pus mirušos putnus knābāja, kamēr tie centās turēties pie dzīvības. Vai tas ir normāli?”

Sižets no “Nekā Personīga” Skatieties no 26:10

Jāpiebilst, ka kadri tik tiešām ir ļoti pretīgi. Nemaz nerunājot par to situāciju, kas notiek vistu būros. Bet mēs kā gala patērētāji par šīm olām samaksājam daudz lielāku naudas summu, nekā par citu vistu dētajām olām. Ja esat pamanījuši, ka tieši Balticovo olas maksā ievērojami vairāk, nekā citu firmas olas. Taču izrādās, ka tieši šīs olas ir nākušas no vistām, kuras burtiski tiek spīdzinātas un mocītas, dzīvojot saspiestos būros, vai tas Jūsuprāt ir taisnīgi ?

Lapas: 1 2

 • Aizsaulē devies

  0 2039

  Tā ir skumja vēsts priekš mums visiem... Lai arī cik Tu būtu bagāts vai slavens, mums visiem p

  View more
 • Kariņš steidz

  0 3917

  Cilvēki par šo situāciju domā dažādos virzienos, tomēr vēl pavisam nesen Krišjānis Kariņ

  View more
 • Paziņots cik

  0 1098

  Jau patreizējā brīdī kopumā Latvijā eksplutācijā ir nodoti jau vairāki "Lidl" veikali, kuri

  View more
 • Lūk cik

  0 1290

    Vai Tu kādreiz esi aizdomājies par to, kā varētu uzzināt visus savus draugus, kuri Tevi

  View more
 • Ieva Florence

  0 938

  Kurš gan to būtu domājis, ka slavenā aktrise Ieva Florence - Vīksna pēkšņi būs kļuvusi tik

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV