Jaunā meitene pēc ballītes pamodās ar desmitiem zilumu! Beigās atklājās, kas baiss - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Jaunā meitene pēc ballītes pamodās ar desmitiem zilumu! Beigās atklājās, kas baiss

0 comments

Meitene pēc briesmīgā atklājuma devusies uz slimnīcu, taču ne uzreiz, bet gan tikai pēc pāris dienām, jo sākumā uzskatīja, ka zilumi pāries, taču tā nebūt nebija! Tiklīdz slimnīcas ārsti ieraudzīju Tiju, viņu nosūtīja uz speciālu kaulu smadzeņu pārbaudi.

Atklājās, ka meitenei ir ļoti reta leikēmijas forma, kas bija konkrētais iemesls, kāpēc uz meitenes ķermeņa atradās tik daudz zilumu. Meitene pēc šokējošās ārstu ziņas aizvesta uz ķīmijterapijas procedūrām, taču tas bija tikai sākums!

12656

Tijas trombocītu līmenis asinīs bija nieka ~10, kas burtiski varēja nozīmēt meitenes nāvi. Normālam cilvēkam šāds rādītājs asinīs ir ar ciparu no aptuveni 150 – 400. Meitene astoņu mēnešu laikā izgāja vairākas ķīmijas terapijas kursus, kā arī veica atsevišķas procedūras, kas stimulēja meitenes veselību uz labo pusi. Tija pašlaik ir gandrīz vesela, tomēr viņai katru trešo mēnesi saviem ārstiem jānodod dažādas analīzēs, tai skaitā asins, šis viss process norisināsies vēl aptuveni trīs līdz četrus gadus.

12657

Tijas galvenā medmāsa stāsta : “Viņa ir superīgs cilvēks. Kad viņa uzzināja savu diagnozi, viņa bija sagrauta, tomēr dienām ejot, viņa spēja pārvarētu grūtības un drīz vien atkal sākas smaidīt. Viņa darīja visu iespējamo, lai justos labāk ne tikai viņa pati, bet arī viss, viņas apkalpojošais ārstu personāls. Viņa nenolaida rokas un jau pēc pāris mēnešiem bija redzams, ka Tija tik tiešām ir cīnītāja un nepadosies, kamēr slimība netiks izārstēta pilnībā.”

Lapas: 1 2

 • Sliktas ziņas!

  0 3997

  Jau Terēzas Mejas valdība janvāra sākumā paziņoja, ka tiks apturēta brīvo ES pilsoņu ieceļ

  View more
 • Notikusi milzīga

  0 3260

  Tikai pēc divām stundām izdevies liesmas ierobežot, bet pilnībā apdzēst izdevies tikai nedaud

  View more
 • Nemanāmā slekpava

  0 4183

  Visbiežāk kuņģa vēzi novēro vecumā pēc 55 gadiem, tāpat arī 2/3 slimnieku ir vīrieši, si

  View more
 • Sliktas ziņas

  0 7400

  Lai izvairītos no šīs iespējas, kā arī novērstu valsts nepamatotu iejaukšanos šajā tirgus

  View more
 • Toms Bricis

  0 5260

  Diezgan liela varbūtība, ka augusta otrajā pusē gaidāmas siltāks laiks, gaisa temperatūrai p

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV