BEIDZOT! Mārtiņš Bondars Atklāj Rūgto Un Mums Sāpīgo Patiesību - Ministru Kabinets Acīmredzami Nepilda Savus Pienākumus! - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

BEIDZOT! Mārtiņš Bondars Atklāj Rūgto Un Mums Sāpīgo Patiesību – Ministru Kabinets Acīmredzami Nepilda Savus Pienākumus!

0 comments

Izrādās, ka Ministru kabinets nav izpildījis tai uzticēto darbu, kuru biji paredzēts pabeigt līdz 1. oktobrim. Ministru kabinetam tika uzticēts sastādīt plānu par jaunām un konkrētam izmaiņām nekustamā īpašuma nodokļi, taču uzminiet, kas notika? Protams, ka nekādas izmaiņas nemaz nav un visticamāk netiks veiktas, un tas viss pateicoties galvenajiem Ministru kabineta pārstāvjiem, kuri nepilda savus pienākumus, par kuriem viņi saņem konkrētu atalgojumu. Pie tam jāpiebilst, ka Mārtiņš Bondars ir “izcēlies” labā ziņā ne tikai saeimā, bet arī runājot ar presi un ārpus sava darba laika. Ministru kabinetam bija jāizstrādā jauns plāns nekustamā īpašuma nodokļu ziņā, taču nekas nav izdarīts, bet viņi par to saņem tādu pašu atalgojumu, vai tas tiešām ir godīgi?

Kā izteicās pats Mārtiņš Bondars : “Ja kāds nepilda savu darba pienākumus, viņu atlaiž, ja skolā neizpildi mājas darbu, Tev ielike 2.”. Kāpēc gan lai šī situācija būtu savādāka, jo Ministru kabinets nav izdarījis savu pienākumu, bet viss norisinās kā līdz šim?

Lapas: 1 2

 • Beidzot gaidāms

  0 6398

  Ceturtdien temperatūra visā valstī saglabājās stabila virs nulles un svārstījās no +2 .. + 4

  View more
 • Viņķele šodien

  0 3543

  Veselības Ministre Ilze Viņķele (AP) šodienas preses konferencē uzsvēra, ka Covid-19 izplatīb

  View more
 • Kariņš šodien

  0 4080

  Šorīt premjerministrs Krišjānis Kariņš (JV) intervijā Latvijas TV raidījumam “Rīta Panor

  View more
 • Viņķele :

  0 4086

  Ārkārtas stāvoklis Latvijā tiks pagarināts pēc 6. decembra, tāpēc Ziemassvētki Latvijā bū

  View more
 • Globa ir

  0 1283

  Astrologs Pāvels Globa izteica prognozi par 2020. gada pēdējo mēnesi. Tiek ziņots, ka trim zodi

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV