BEIDZOT! Mārtiņš Bondars Atklāj Rūgto Un Mums Sāpīgo Patiesību - Ministru Kabinets Acīmredzami Nepilda Savus Pienākumus! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

BEIDZOT! Mārtiņš Bondars Atklāj Rūgto Un Mums Sāpīgo Patiesību – Ministru Kabinets Acīmredzami Nepilda Savus Pienākumus!

0 comments

Ikviens zina, kur aiziet jebkura Latvijas iedzīvotāja nodokļi, diemžēl izrādās, ka cilvēki taisnīgi maksā savus nodokļus, taču “augstāk stāvošās” personas kategoriski un acīmredzami nepilda savu konkrētos pienākumus, par ko viņi arī saņem algu. Beidzot ir pienācis tas brīdis un Mārtiņš Bondars, kurš ir Saeima deputāts no Latvijas Reģionālās apvienības uzstājies saeimas deputātu priekšā ar diezgan šokējošu informāciju. Diemžēl jāsaka, ka tikai retais varētu izteikties, kā to dara Mārtiņš Bondars, šis vīrs tik tiešām iet un dara, tomēr to nebūt nevar salīdzināt ar citām personām, kuras pie tam, kuras tiek salīdzinātas, kā “augstāk stāvošas” personas.

vxvxvxxx

Izrādās, ka Mārtiņš Bondars ir atklājis kādu lietu, kuru droši vien mums diez vai kāds cits vispār būtu atklājis. Bondars devies saeimas priekšā un konkrēti izteicies, ko domā par Ministra kabineta darbu. Izrādās, ka Ministru kabinets nav izpildījis tai uzticētu darbu, kuram bija jābūt noslēgušam 1. oktobrī. Izrādās, kas šis uzticētais darbs Ministru kabinetam skar ikvienu latvieti.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

 • Beidzot Tiek

  0 2281

  Ņemot vērā patreizējo situāciju, ļoti daudz tiek runāts par minimālās algas palielināšanu

  View more
 • Jau no

  0 9867

  Lielākā daļa noteikti jau būs dzirdējuši par to, ka no 2023. gada visā valstī notiks ļoti b

  View more
 • Nu Tad

  0 2754

  Labklājības Ministrija nosakot apkures vajadzības, ņem vērā ĢIMENES budžetu un izdevumus. Vi

  View more
 • Tikko Paziņota

  0 7567

  Lai gan vēl nesen baudījām ļoti patīkamu un karstu vēlo vasaru, tieši vasaras izskaņā, kas

  View more
 • "Tas Būs

  0 5097

  Esošās situācija dēļ Pavļuta domām, pēc visiem kopējiem drošības pasākuma standartiem ir

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV