BEIDZOT! Mārtiņš Bondars Atklāj Rūgto Un Mums Sāpīgo Patiesību - Ministru Kabinets Acīmredzami Nepilda Savus Pienākumus! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

BEIDZOT! Mārtiņš Bondars Atklāj Rūgto Un Mums Sāpīgo Patiesību – Ministru Kabinets Acīmredzami Nepilda Savus Pienākumus!

0 comments

Ikviens zina, kur aiziet jebkura Latvijas iedzīvotāja nodokļi, diemžēl izrādās, ka cilvēki taisnīgi maksā savus nodokļus, taču “augstāk stāvošās” personas kategoriski un acīmredzami nepilda savu konkrētos pienākumus, par ko viņi arī saņem algu. Beidzot ir pienācis tas brīdis un Mārtiņš Bondars, kurš ir Saeima deputāts no Latvijas Reģionālās apvienības uzstājies saeimas deputātu priekšā ar diezgan šokējošu informāciju. Diemžēl jāsaka, ka tikai retais varētu izteikties, kā to dara Mārtiņš Bondars, šis vīrs tik tiešām iet un dara, tomēr to nebūt nevar salīdzināt ar citām personām, kuras pie tam, kuras tiek salīdzinātas, kā “augstāk stāvošas” personas.

vxvxvxxx

Izrādās, ka Mārtiņš Bondars ir atklājis kādu lietu, kuru droši vien mums diez vai kāds cits vispār būtu atklājis. Bondars devies saeimas priekšā un konkrēti izteicies, ko domā par Ministra kabineta darbu. Izrādās, ka Ministru kabinets nav izpildījis tai uzticētu darbu, kuram bija jābūt noslēgušam 1. oktobrī. Izrādās, kas šis uzticētais darbs Ministru kabinetam skar ikvienu latvieti.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

 • Situācija kļūst

  0 4123

  Patreizejā situācija ir kļuvusi vairāk nekā vienkārši bēdīga! Pagājušajā diennaktī Latv

  View more
 • Šodien sasaukta

  0 1207

  Valsts premjerministra birojs tika informēts, ka piektdienas pēcpusdienā notika īpaša valdības

  View more
 • Slimnīcās visā

  0 3655

  Pēc Nacionālā veselības dienesta (NVD) jaunākajiem datiem, hospitalizēto pacientu skaits Latvi

  View more
 • Šodien Latviju

  0 11106

  17. oktobrī mūžībā aizgāja mākslinieks un interjera dizainers Nikolajs Drozdovskis (1939-2020

  View more
 • Gaidāmi vēl

  0 3160

  Patreizējā situācija rāda, ka situācija kļūst aizvien kritiskāka un nepatīkamāka, to norā

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV