Ar Vājiem Nerviem Nevērt Vaļā! Šis Vienkāršais Eksperiments Precīzi Parāda, Kas Notiek Ar Tavām Plaušām, Kamēr Tu Smēķē! PRETĪGI - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Ar Vājiem Nerviem Nevērt Vaļā! Šis Vienkāršais Eksperiments Precīzi Parāda, Kas Notiek Ar Tavām Plaušām, Kamēr Tu Smēķē! PRETĪGI

0 comments

1
Šo eksperimentu Jūs varat veikt arī mājas apstākļos un ar savām acīm pārliecināties, cik kaitīga ir viena izsmēķēta cigarete.
Vispirms pudelē Jums ir  jāiesprauž pildspalva, kurai ir iespējams aizskrūvēt galu, kamēr tiek liets ūdens. Tālāk pudelē ir jāielej aptuveni 1.5 litri ūdens. Svarīgi, lai augšdaļā paliek brīva telpa gaisam.

2

Tagad ir jāizveido caurums pudeles korķī, kurā tiks ievietota cigarete.

3

Paņemiet sērkociņu un aizdedziniet cigareti

4

Tagad attaisiet vaļā pildspalvas aizskrūvēto galu. To izdarot, no ūdens pudeles lēnām tecēs ūdens, bet tukšā daļa piepildīsies ar cigaretes dūmiem.

5

Kad ūdens ir iztecējis, paņemiet papīra salveti vai filtrpapīru, un tad ar gumiju to apsaitējiet ap pudeles augšdaļu, tiklīdz tiek noņemts pudeles korķis.

6
Tad turiet pudeli un pa pildspalvas caurumu pūtiet gaisu, tādējādi viss cigaretes kūpinājums parādīsies uz salvetes vai filtrpapīra.

7

Cigarešu dūmu emisijas saiet filtrpapīrā vai salvetē. (Atkarīgs, ko esat izvēlējušies. Tiklīdz Jūs to noņemsiet, Jūs redzēsiet vienas cigaretes kaitīgos izmešus. Un tas viss tikai no vienas cigaretes, kas nonāk tavās plaušās!!

8

Lūk kādas izskatās plaušas pasīvajam smēķētajam. Ar vārdu šausminoši, šeit būtu pārāk maz….

9

Varat noskatīties arī zinātnieku veiktu pētījumu, kā tas viss darbojas ar reālām plaušām laboratorijas apstākļos. Jāsaka godīgi – izskatās diezgan šausminoši!

Lapas: 1 2

 • Beidzot Tiek

  0 2237

  Ņemot vērā patreizējo situāciju, ļoti daudz tiek runāts par minimālās algas palielināšanu

  View more
 • Jau no

  0 9864

  Lielākā daļa noteikti jau būs dzirdējuši par to, ka no 2023. gada visā valstī notiks ļoti b

  View more
 • Nu Tad

  0 2753

  Labklājības Ministrija nosakot apkures vajadzības, ņem vērā ĢIMENES budžetu un izdevumus. Vi

  View more
 • Tikko Paziņota

  0 7565

  Lai gan vēl nesen baudījām ļoti patīkamu un karstu vēlo vasaru, tieši vasaras izskaņā, kas

  View more
 • "Tas Būs

  0 5095

  Esošās situācija dēļ Pavļuta domām, pēc visiem kopējiem drošības pasākuma standartiem ir

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV