Kā viegli atmest smēķēšanu... - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Kā viegli atmest smēķēšanu…

0 comments

1

Patiesībā jau smēķētāji smagi nopūlas, lai kļūtu atkarīgi. Jebkurš spēj atcerēties savu pirmo cigareti un to, cik tā bijusi pretīga, ka tā izraisījusi klepu un smirdējusi. Bet tieši tas jau arī liek mums kļūt atkarīgiem, jo, ja cigarete būtu fantastiski garšīga un smarža burvīga, mēs saprastu kādēļ cilvēki tērē tādus līdzekļus, lai sevi indētu. Bet tā kā cigaretes ir tik pretīgas, mums liekas, ka varēsim atmest jebkurā brīdī, jo tas mums nesagādā nekādu prieku, bet tad jau ir par vēlu, esam kļuvuši atkarīgi. Daudzi smēķētāji tic, ka izbauda tabakas smaržu vai garšu, bet patiesībā, mācoties smēķēt, mēs pieradinām savu organismu pie sliktās smakas un garšas, lai dabūtu savu devu kā narkomāni, kas domā, ka izbauda sevis durstīšanu 3

Nikotīns ir ātras iedarbības viela, un tās līmenis asinīs krītas uz pusi pēc pusstundas un vēl par ceturtdaļu stundu pēc cigaretes izsmēķēšanas. Tas izskaidro kādēļ ļaudis izsmēķē ap 20 cigarešu dienā. Toties, ir nepieciešamas tikai trīs nedēļas, lai 99% nikotīna pamestu jūsu organismu.

4

Vairums smēķētāju baidās no narkotikām, taču neapzinās, ka paši ir narkomāni.

5

Cigarete tiek iedegta tādēļ, lai pārtrauktu tukšumu un nedrošības sajūtu, ko ir radījusi iepriekšējā cigarete, kuras mūsu organismā ievadītais nikotīna daudzums sāk kristies.

6

Nikotīns ir ne tikai narkotika, bet arī inde, ko lieto insekticīdos. Injicējot sev nikotīna daudzumu, ko satur viena cigarete, jūs acumirklī būtu pagalam!

7

Tiek uzskatīts, ka cigarete mazina stresu, bet patiesībā tā to rada. Jebkurš smēķētājs zin paniku, kas rodas, kad izejot no mājas ir palikusi pēdējā cigarete un tu nezini, vai varēsi nopirkt vēl – nesmēķētājs no tā necieš. Tāpat arī nikotīna zudums no organisma izraisa stresu, kas liek mums izsmēķēt nākamo cigareti.

8

Vēl kāds mīts – cigaretes nomāc garlaicību. Patiesībā cigaretes to netieši veicina, jo tās liek jums justies miegainam, un tā vietā, lai aktīvi darbotos, smēķētājs mēdz dīki slaistīties apkārt, garlaikojas un remdē tukšuma sajūtu uzsmēķējot.

9

Smēķēšana nepalīdz koncentrēties, jo smēķējot smadzenes cieš no skābekļa bada un tas aizkavē mūsu iedvesmu un koncentrēšanās spējas.

10

Vairums smēķētāju domā, ka cigarete tiem palīdz atslābināties, bet patiesībā nikotīns ir ķīmisks stimulants. Ja pārbaudīsiet savu pulsu pirms divu cigarešu izsmēķēšanas un pēc, pamanīsiet, ka tas paātrinājies. Cilvēks, kas atkarīgs no nikotīna, patiesībā nekad nav spējīgs atslābināties.

Cigaretes nevis aizpilda, bet rada tukšumu! Un galvenais ir saprast, ka pārstājot smēķēt, jūs ne no kā neatsakāties, jūs tikai iegūstat!!!

 
 • Šodien ticis

  0 2810

  Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) marta beigās sāks noteikt vienreizēju atbal

  View more
 • Vecā kundze

  0 24900

  Cik daudzi no mums rūpējās par saviem kaimiņiem? Laikam ejot, mēs arvien mazāk pievēršam uzm

  View more
 • Tagad bezdarbnieki

  0 2523

  Lai sniegtu atbalstu bezdarbniekiem, kuriem nav bezdarbnieka pabalstu un kuriem pašreizējos apstā

  View more
 • Kariņš izsakās,

  0 3881

  Visā Eiropā Covid-19 izplatība ir satraucoša. Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis jau tagad s

  View more
 • Jau no

  0 7820

  Kā izrādās, tad lielākā daļa nemaz to pat nezina un iepriekš vispār nav dzirdējuši, līdz

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV