Kurš profesijas pārstāvis seksā ir labāks? - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Kurš profesijas pārstāvis seksā ir labāks?

0 comments

Tie nav nekādi joki, bet pavisam nopietns pētījums, kuru veicis portāls iVillage.com: Health, Beauty, Pregnancy,…, aptaujājot dažādu profesiju pārstāvju sievas. Izrādās, ka tas, kā vīrietis mīlējas, ir cieši saistīts ar viņa profesiju.

1

Aktieri Aktieri pretendē uz labāko mīlnieku statusu (45% uzskata, ka viņu seksuālā dzīve ir spīdoša). 70% pilnībā apmierina savas sievas, 100% sāk seksu ar garu priekšspēli. Viņi nenodarbojas ar seksu pārāk bieži (39% sekss ir mazāk kā reizi nedēļā), bet, ja sievietei ir noskaņojums, bet viņam nav – 61% gadījumu viņi pakļausies viņas vēlmēm.

2

Uzņēmēji 58% uzņēmēju mīlējas biežāk nekā divreiz nedēļā. 30% viņu sievu vēlētos, lai viņi būtu nedaudz maigāki. Vairāk nekā puse labāk izvēlētos orālo seksu (40% nevēlētos). Viņu sievas apgalvo, ka vīri ir mīļāki, ja ir labā noskaņojumā. 57% uzņēmēju sievu saka, ka sekss ar viņu ir lielisks vai ļoti labs.

3

Mehāniķi Mehāniķi esot labākie meistari orālajā seksā (61% viņu sievu apgalvo, ka viņi ir labākie no labākiem). 95% sāk ar priekšspēli. 39% ir lieliska seksuālā dzīve. 47% sekss ir biežāk nekā divreiz nedēļā. Trešā daļa aizmieg tūlīt pēc mīlēšanās.

4

Inženieri, arhitekti Inženieri un arhitekti ir pārliecināti, ka pilnībā apmierina savu sievu. Patiesībā viņus var uzskatīt par otriem labākajiem mīlniekiem. 92% sāk ar priekšspēli, un 76% viņu sieviešu apgalvo, ka tā ir pietiekami gara, lai sekss būtu lielisks. Tikai 12% sieviešu viņu priekšspēle liekas par garu un nebeidzamu.

5

Menedžeri 38% menedžeru sievu apgalvo, ka sekss ir lielisks. Tas viņus ievieto trešajā vietā labāko mīlnieku trijniekā. 74% ir labākie no labākajiem orālajā seksā. Taču, ja sievietei būs noskaņojums, bet viņam ne – viņš nepiekāpsies. 6

Ugunsdzēsēji, policisti 81% ugunsdzēsēju, policistu un pasūtījumu piegādātāju sievas apgalvo, ka seksīgākais ir tas, ka partneris vienmēr pārliecinās, ka viņa mīļotā ir apmierināta. 84% apgalvo, ka viņu seksuālā dzīve ir lieliska vai ļoti laba. 35% viņu sievu vēlētos, lai vīri būtu daudz “trakāki”.

7

Medicīnas darbinieki Ārsti un medicīniskās aprūpes darbinieki ir ļoti mīļi un romantiski (44% ir īsti mīlnieki). Labi orālā seksa jomā (55% sieviešu viņus uzskata par labākajiem no labākajiem). Diemžēl ne īpaši aizraujas ar priekšspēli (34% sieviešu sūdzas, ka priekšspēle ir pārlieku īsa). 36% viņu sievu apgalvo, ka sekss beidzas pārāk ātri

8

Skolotāji Skolotāji 100% gadījumos sāk ar priekšspēli. Ar seksu nodarbojas gandrīz katru dienu. Viņu sievas vēlētos, lai sekss nebeigtos tik ātri. Skolotāju profesijas pārstāvji toties ir ļoti maigi un mīļi.

 • Tuvākajās dienās

  0 501

  Līdz 29. novembrim Latvijā gaisa temperatūra var tikai nedaudz paaugstināties, tomēr tas nebūs

  View more
 • Liela daļa

  0 6367

  Lielai daļai autovadītāju tās tiešām būs nepatīkamas ziņas. Pirms neila laika tika paziņot

  View more
 • Paziņota jaunākā

  0 22979

  Beidzot klajā ir nākušas jaunas ziņas un informācija par Anastasiju Zavorotņuku. Arī jau iep

  View more
 • Sinoptiķi paziņojuši,

  0 23514

  Ziema nāk ar lielu ātrumu un to apliecina arī sinoptiķi ar meteorologiem! Jau iepriekš tika vē

  View more
 • Svarīgi jaunumi

  0 4986

  Latvijā pavisam drīz plāno ieviest lielus jaunumus, kas skars ikviena šofera ikdienas gaitas. Ta

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV