Kāda ir seksīga sieviete citās pasaules valstīs ? - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Kāda ir seksīga sieviete citās pasaules valstīs ?

0 comments

Katrā valstī ir savi standarti un vērtības, tieši tā pat daudzās valstīs ir savādākas vērtības attiecināmas pret sievietēm. Un lūk – šajā rakstā apkoposim 10 dažādas valstis, kurās ir pilnīgi atšķirīgi uzskati par seksīgu sievieti.

Kada-izskatas-seksiga-1

Pirmā valsts šajā sarakstā ir Indija. Šeit par īpaši skaistām un seksīgām sievietēm uzskata tādas, kuras apglezno un apgrezno savu ķermeni ar tetovējumiem un dažādiem pīrsingiem. Pats karstākais, kas var būt šīm sievietēm ir henna (speciāls un smalks zīmējums uz ādas).

Šī zīmējuma uzgleznošana uz sava ķermeņa aizņem pat vairākas stundas, kad zīmējums beidzot ir pabeigts, nākas gaidīt kamēr tas nožūst.

Tomēr Indijas vīriešiem tas ir pats seksīgākais, kas var būt, šie hennas zīmējumi uz sievietes ķermeņiem ir lielākais skaistums uz pasaules. Tas parāda eleganci un jutekliskumu. Protams, kā jau Indijā pieņemts, sievietei starp acīm ir reliģiskais simbols – punkts.

Kada-izskatas-seksiga-2

Sievietes Mjanmā piekopj ļoti savdabīgas un neparastas tradīcijas, nekur citur pasaulē līdzīgu šīm tradīcijām nav. Sievietes jau no bērna kājas ap kaklu apliek riņķus, kurus nekad dzīvē vairs nenoņems. Šie riņķi izstiepj sievietes kaklu un tie kļūst garāki.

Šī netipiskā tradīcija, tika aizsākta jau senos laikos un tas joprojām turpinās arī mūsdienās. Jo garāks sievietei kakls, jo seksīgāka tā ir vīriešiem, ir gadījumi kur sievietes novelk šos riņķus lai uztaisītu pašnāvību, kakla skriemeļi nespēj noturēt kaklu un tas burtiski kā tirgus desa salocās…

Kada-izskatas-seksiga-3

Irāna ir valsts, kura lepojas ar degunu plastiskajām operācijām. Cilvēki, kuri veic degunu operācijas, sevi uzskata par ļoti īpašiem un neatvairāmiem, it īpaši sievietes. Deguni tiek iztaisnoti, izlīdzināti vai kā savādāk izmainīti un pēc operācijas, pats superīgākais ir šis plāksteris uz degunu, par kuru tik ļoti cilvēki sajūsminās.

Lielākā daļa šo plāksteri nēsā daudz ilgāk, nekā patiesībā nepieciešams. Bet protams, ir arī sievietes, kurs uzlīmē vienkārši plāksteru uz deguna, lai tikai izskatītos neatvairāma.

Kada-izskatas-seksiga-4

Jau noteikti būsiet dzirdējuši par Keniju, kur sievietes staipa savas lūpas ar milzīgiem riņķiem.  Šis viss ir sācies senā pagātnē, kur vīriešiem skaistas esot likušās tikai sievietes ar izstaipītām lūpām.

Iesākumā sieviete lūpā ieliek mazu pīrsingu, līdz laika gaitā šo mazo caurumiņu pārtaisa par milzīgu caurumu, kurā spēj likt milzīgus riņķus.

Jo sievietei lielāks šis riņķis, jo pašpārliecinātāka ir sieviete. Šo seno tradīciju meitenes sāk apgūt jau 12 gadu vecumā, kas ir neparasti agrs vecums, priekš kaut kā tāda. Pie tam katrs īpašais lūpas riņķis, tiek speciāli izgatavots pašas sievietes rokām, tādējādi sieviete spēj uztaisīt tādu riņķi, kādu vien vēlas. Ja sieviete nejūtas pietiekami seksīga, tad viņa var noskūt galvu un staipīt savas ausu ļipas.

Kada-izskatas-seksiga-5

Tie, kas seko līdzi sportam zina, ka no Etiopijas nāk pasaules ātrākie skrējēji un citi spēcīgi sportisti. Bet šoreiz par šīs valsts sievietēm.  Šajā valstī pievilcīgas ir rētas, daudz rētas…

Gandrīz visā pasaulē sievietes kaunas vai slēpj savas rētas, bet Etiopijā tās apbrīno un dievina. Jau no mazas bērnības, sievietes savu ķermeni pataisa par ornamenta gabalu, viņas sevi burtiski griež, kad daudziem liksies slimi. Bet tas viss tiek darīts tikai tāpēc, lai sev pievilinātu spēcīgu un kārtīgu vīru.

Kada-izskatas-seksiga-6
Tikmēr Taizemē un Japānā visas seksīgās sievietes, nekad mūžā nav gājušas uz solāriju. Šajās abās valstīs seksīgas sieviete ir pilnīga bāla, ja sieviete ir bāla, kā līķis, tad vīrieši ir kā traki uz viņu.

Šeit bālas ādas nozīme ir bagātība un pārtikušas dzīves simbols. Gandrīz visā Āzijā kosmētika tiek ražota ar balinošām sastāvdaļām. Sievietes šeit baidās no saules, tāpēc saulainās dienās izvēlas staipīt līdzi saulessargus.

Kada-izskatas-seksiga-8

Savukārt vīrieši Brazīlijā par seksīgām sievietēm uzskata, kurām ir plati gurni, tvirts un apaļīgs dupsis un mazas krūtis… Jā tu nepārlasījies, Brazīliešu vīriešiem patīk mazas krūtis, lai cik dīvaini tas arī neliktos.

Tomēr citas valstis par visseksīgāko uzskata tieši brazīliešu brūno ādu.

Kada-izskatas-seksiga-9
Vīrieši no Mauritānijas un Samoas atzīst, ka visskaistākās sievietes šeit ir visresnākās. Jo lielāka sieviete, jo vairāk vīriešu to iekāro. Lielās mātes liek savām meitām ēst, pie tam ļoti daudz un ne jau parastu ēdienus, bet gan tos, kuros ir visvairāk tauku, jo tieši tauki ir tie, kuri palīdz sasniegt lielos izmērus.

Kamēr daudzās valstīs liekais svars ir nosodāms un parāda tikai cilvēka nolaidību pār savu ķermeni, tikmēr šeit milzīgs ķermenis sievietēm nozīmē laimi un bagātību. Šeit sabiedrībā ir teiciens – “Jo resnāks tu esi, jo vairāk tu vari atļauties ēst, nekā tev vajadzētu”

Kada-izskatas-seksiga-10
Jaunzēlandē ir cilts vārdā “Maori”, kur sievietes uzskata, ka sejas tetovējumi ir pats seksīgākais uz pasaules, lai arī cik stulbi, mums tas neliktos.  Šajā ciltī ir arī vīrieši, bet galvenā tradīcija visiem kopā ir svētais sejas tetovējums, kurš tiek saukts par “Ta Moko”.

Šī cilts uzskata, ka šie tetovējumi cilvēku burtiski ievada pieaugušo dzīvē. Sievietēm šie tetovējumi ir lai piesaistītu cilts labākos vīriešus.

Kada-izskatas-seksiga-11
Un nu beidzot arī Ķīna! Šeit, jau kopš seniem laikiem ir saglabājusies tradicionālā pēdu saitēšana, kas neļauj pēdai augt. Pēdas saitēšana ir samērā sadistiska lieta, jo daudzas sievietes izcieš lielas sāpes, lai tikai saglabātu savas mazās pēdiņas.

Šī populārā tradīcija ir ļoti izplatīta kāzās – jo mazāka pēda, jo labāka sieva, bet ne tikai labāka, bet arī viennozīmīgi seksīgāka.

 • Tikusi publicēta

  0 3362

  Šajā situācijā viss tik tiešām jūk un brūk, tomēr par spīti tam, atklājās, ka tas viss n

  View more
 • Vīrieša sociālais

  0 5268

  Kopumā Latvijā vakcinācijas pret vīrusa kursu, saņemot abas potes vai “Johnson & Johnson

  View more
 • Nupat paziņots,

  0 4544

  Tiem, kuriem pienākas bērna kopšanas pabalsti par bērniem līdz viena gada vecumam, ģimenes val

  View more
 • Ļoti svarīga

  0 2862

  Esošajā situācijā ir jāņem vērā, ka valdība tomēr ir vienojusies par to, ka atbalsts tiks

  View more
 • Jauns naudas

  0 4724

  Taču valdība vienojusies, ka atbalsts tiks sniegts četrus mēnešus līdz šā gada maijam, lai g

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV