Zinātnieki Pirmo Reizi Pasaules Vēsturē, Atklāj Vēl Nevienam Nezināmo - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Zinātnieki Pirmo Reizi Pasaules Vēsturē, Atklāj Vēl Nevienam Nezināmo

0 comments

Gandrīz pirms 2000 gadiem, dabas kataklizmas rezultātā no pasaules kartes tika noslaucīta pasaules slavenā romiešu pilsēta – Pompeja. Kādreiz blakus šai pilsētai atradās milzīgas lauksaimniecību pilsētas,  taču notika postošā kataklizmas katastrofa, ko nebija iespējams apturēt, no tuvēja vulkāna ar milzīgu spiedienu tika izgrūstas simtiem tonnu vulkānisko pelnu. Daudzi iedzīvotāji, kas centās paglābties, skrienot prom neizdzīvoja, jo šo pelnu karstums bija nāvējošs. Katrs šis cilvēks burtiski tika sasaldēts laikā, kādā viņš centās aizbēgt no nākošās nāves.

Pompeja pēc šī notikuma tika aizmirsta pavisam, taču jau pavisam drīz tā laika arheologi 1738. gadā uzgāja pēdas uz šo iznīcināto pilsētu. Mūsdienās Pompeja ir viena no populārākajām tūrista vietām Itālijā. Neskatoties uz to zinātnieki katru gadu atrod jaunus un jaunus atklājumus, kas saistīti ar Pompejas bojāeju.

Tieši šeit sākas stāsts, ko mūsdienu pasaule vēl nav pieredzējusi.

ITALY-POMPEII-RESTORATION-LABORATORY

Šie arheologi un zinātnieki burtiski atklāja iekonservētus cilvēkus, kas līdz šim, nekur pasaulē nebija atrodams. Šajā attēlā redzams mazgadīgs bērns, kurš sēdējis savas mātes klēpī, kad traģēdija viņus skārusi. Arheologi uzskata, ka bērns bijis vidēji 4 gadus vecs.

ITALY-POMPEII-RESTORATION-LABORATORY

Pat vēl traģiskāk, zēns un viņa māte tika atrasti blakus viņa tēvam un brālim. Viņi nebēga, jo viņi zināja, ka izbēgt nav iespējams.

ITALY-POMPEII-RESTORATION-LABORATORY

“Kaut arī tas notika pirms 2000 gadiem, tā varēja būt laimīga ģimene,  tomēr jāatzīst, ja nebūtu noticis šī dabas kataklizma, diez vai mēs arheologi, šodien būtu atklājuši, kaut ko, tik nepārspējamu,” stāsta Stefānija Gudice

ITALY-POMPEII-RESTORATION-LABORATORY

Šajā kopienā tika atklāti vairāk nekā 86 dažādi cilvēku ķermeņi, taču pats interesantākais šajā stāstā ir tas, ka nevienā no pasaules vietām, nekas līdzīgs nav atrasts, pat izkaltušās mūmijas, ne tuvu nav līdzīgas šiem ķermeņiem.

ITALY-POMPEII-RESTORATION-LABORATORY

Tā, kā pētniekiem iepriekš nav bijusi saskarsmes ar šāda tipa ķermeņiem, viņi ātri vien tika labi informēti par to, kā savu darbu veikt pareizi un bet emocionālas nodevas. (Neiespaidoties no redzētā)

ITALY-POMPEII-RESTORATION-LABORATORY

“Apstrādāt šos ķermeņus ir ļoti aizkustinoši, grūti pat iztēloties, ko šie cilvēki domāja šajos pēdējos brīžos, jo saprata, ka izbēgt nav iespējams”, stāsta Stefānija

ITALY-POMPEII-RESTORATION-LABORATORY

Šis pāris pēdējos brīžus kopā pavadīja ciešā apskāvienā, vai tas nav vienreizēji, cik aizkustinoši tas viss ir? Jāņem vērā, ka mūsdienu pasaule vēl neko šādu nebija piedzīvojusi, laiks iet un viss mainās…

 • Beidzot Tiek

  0 2268

  Ņemot vērā patreizējo situāciju, ļoti daudz tiek runāts par minimālās algas palielināšanu

  View more
 • Jau no

  0 9866

  Lielākā daļa noteikti jau būs dzirdējuši par to, ka no 2023. gada visā valstī notiks ļoti b

  View more
 • Nu Tad

  0 2754

  Labklājības Ministrija nosakot apkures vajadzības, ņem vērā ĢIMENES budžetu un izdevumus. Vi

  View more
 • Tikko Paziņota

  0 7567

  Lai gan vēl nesen baudījām ļoti patīkamu un karstu vēlo vasaru, tieši vasaras izskaņā, kas

  View more
 • "Tas Būs

  0 5095

  Esošās situācija dēļ Pavļuta domām, pēc visiem kopējiem drošības pasākuma standartiem ir

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV