Zilumu Sūkšana Ir Ļoti Bīstama Dzīvībai, Atcerieties TO! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Zilumu Sūkšana Ir Ļoti Bīstama Dzīvībai, Atcerieties TO!

0 comments

Ja tavs draugs vai draudzene vēla tev uzsūkt zilumu, tad tagad tu zināsi, ka to kategoriski aizliegts darīts, kāpēc ?

first kiss couple

Kā vispār notiek zilumu uzsūkšana ? 

Zilumu uzsūkt otram cilvēkam ir vienkāršāk nekā tu domā – ar lūpām piesūcies sava partnera ādai (var arī iekosties ar zobiem) , kārtīgi aptverot to un vienkārši sūcot to, jau aptuveni pēc pēc 20 sekundēm uz ādas būs palicis plankums, kurš vēlāk izveidojas par konkrētu zilumu.

Mūsdienu jaunatnes problēma ir tā, ka vairums uzskata to, ka zilumu sūkšana ir kaut kas superīgs, kaut kas tāds, ar ko tu iezīmētu savu partneri, itkā viņš būtu tavs. Tāpat kā suņi iezīmē savu teritoriju, tāpat zilumu sūkšanas mūsdienās nozīmē to pašu. Mūsdienās tas ir aizgājis tiktāl, ka tas paliek pārāk slimi.

310

Jāsāk ar to, ka šajā procesā tiek bojāta ādas virsmas, tādējādi tā tiek pakļauta salīdzinoši lielam riskam. Jūs jau nevarat zināt, kur tava partnera mute bijusi iepriekš, vai arī kāda ir viņa mutes higiēna.

Pat satiekot kādu jauku puisi klubā Tu nolem mazliet ar viņu pabučoties, viņš sāk skūpstīt tavu kaklu un bams! Tev ir uzsūkts zilums, paiet pāris nedēļas un tu sāc saprasta, ka tev ir herpes. Tad tu sāc domāt kādā veidā? Pavisam vienkārši, puisim, kurš uzsūca tev zilumu bija herpes, un šajā mazajā nenozīmīgajā procesā tu tiki aplipināta ar herpēm, bet tas ir tikai sīkums, kas var notikt sūcot zilumus.

hicky_art_by_mcrue

Šeit būs piemērs, kurš nebeidzās tik labi, kā bija plānots. Jauna sieviete no Jaunzēlande mira pēc kaisles pilnas nakts. Viņas jaunais draugs sievietei uz kakla bija uzsūcis diezgan pamatīgu zilumu, izrādījās, ka tas bija uzsūkts tiktāl, ka tas zemādā izveidoja asins sarecējums, jeb kunkulis, kurš aizplūda līdz sievietes smadzenēm, rezultāts – letāls.

neck_kissing

Jauniešiem šim temats ir ļoti aktuāls, taču ja reiz tas ir tik ļoti pievilcīgi, kāpēc to nedara pieauguši cilvēki? Tas parāda savstarpējo attiecību saskarsmi, kāda tiek veidota jauniešu vidū un kāda saskarsme tiek veidota pieaugušu cilvēku vidū.

Zilumu-suksana-ir-6

Ja tā rūpīgi paskatās uz mūsu pašu ielām, tad var redzēt jaunas meitenes, kurām nav vairāk par 18 gadiem, bet viņu kakli sasūkti zilumu zilumos, vai tas tiešām ir normāli?

Zilumu-suksana-ir-7
Vai tas jūsuprāt ir skaisti? Atcerieties par riskiem, jūs nekad nevarat zināt cik bīstams var būt viens uzsūkts zilums.

 • Latviju pāršalc

  0 548

  Ceturtdien, 24. septembrī, Valsts policijas Zemgales rajona pārvaldes Tukuma nodaļas darbinieki s

  View more
 • SPKC nāk

  0 2849

  Saskaņā ar jaunākajiem Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem Latvij

  View more
 • Latvijā atklāti

  0 3115

  Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informāciju Latvija vakar reģistrēja

  View more
 • Viņķele nāk

  0 7973

  Pašlaik vērojot visas Eiropas, kā arī Baltijas tendences, Covid -19 inficēto skaits Latvijā tu

  View more
 • Tiešām sācies

  0 3912

  Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem pēdējā dienā La

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV