Vīrietis Pastaigājoties Pa Parku, Atrada Dvielī Ietītu Mazuli. Neticami, Bet Šis Stāsts Liek Aizkustināt - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Vīrietis Pastaigājoties Pa Parku, Atrada Dvielī Ietītu Mazuli. Neticami, Bet Šis Stāsts Liek Aizkustināt

0 comments

1111

 

Agrā sestdienas rītā Rauls Marins, kā jau katru rītu bija devies rīta pastaigā pa parku, tas ko viņš pēc brīža ieraudzīja, lika atplest vīrietim muti! Viņa maršruts neatšķīrās no citām dienām – viņš šķērsoja miniatūro upīti, bet neko aizdomīgu vēl nebija pamanījis, taču pēc brīža viņš pamanīja kādu lupatu, kas bija līdzīga dvielim. Vīrietis aizdomīgi uz to paskatījās un Raulam licies, ka tas pakustējies, viņš vēl brīdi to papētījis, taču izrādījās ka vīrietim nemurgojas, tur tiešām kaut kas kustējās!

Vīrietis nodomājis, ka tur varētu būt kāda žurka, tāpēc sākumā baidījies iet klāt, taču nolēmis riskēt un ieslēdzis savu telefona video kameru, lai sliktākajā gadījumā viss tiktu nofilmēts.

 

2222

Vīrietis mazliet nobijies, ātri pacēla lupatas gabalu, lai saskatītu kas tur atrodas, vīrietis bija šokā! Dvieļa iekšpusē atradās mazs bērniņš. Kā stāsts pats filmētājs : “Tā bija maza meitenīte, kas izskatījās tikko dzimusi, viņas nabas saite joprojām karājās no viņas mazā vēderiņa.” Vīrietis ar trīcošām rokām šokā paņēmis mazuli un pēc iespējas ātrāk devies uz tuvāko slimnīcu.

Ārsti teic, ka tā nav parasta sagadīšanās! Rauls paspējis izglābt mazo meitenīti pēdējā brīdī, tieši tāpēc ārsti uzskata, ka mazā meitenīte izaugot būs varena sieviete.

35

Pie atrastās meitenītes nebija atstāta nekāda informācija un arī vēlāk ar intensīvām pārbaudēm un testiem netika atrasti meitenītes vecāki, bet kamēr notika viss šis proces, vīrietis, kas bija atradis mazo meitenīti, lēnām sāka viņai pieķerties un beigu beigās izlēma to adoptēt.

Visa Raula ģimene uzzinot šo traģisko notikumu ar visiem saviem spēkiem atbalstīja viņa lēmumu par adopciju. Nu viņš bija kļuvis par tēti, tētis kurš vēl nekad dzīvē nebija tik laimīgs, kā tagad.

44

Jāatzīst, ka meitenītes dzīves sākums bija tiešām briesmīgs, taču kā atzina ārsti, liktenis ne pa velti ir savedis kopā Raulu ar šo skaisto meitenīti, jo var acīmredzami redzēt, ka Rauls pa tiešām ir kļuvis dzīves priecīgāks un laimīgāks un tas viss pateicoties šai mazajai un skaistajai būtnei. Stāsts ar laimīgām beigām 🙂

 

 

 • Kāda ir

  0 4731

  Jūsu dzimšanas gads nosaka jūsu ķīniešu zodiaka zīmi. Rēķinot zīmes, paturiet prātā, ka

  View more
 • Tuvākajās dienās

  0 822

  Līdz 29. novembrim Latvijā gaisa temperatūra var tikai nedaudz paaugstināties, tomēr tas nebūs

  View more
 • Liela daļa

  0 6740

  Lielai daļai autovadītāju tās tiešām būs nepatīkamas ziņas. Pirms neila laika tika paziņot

  View more
 • Paziņota jaunākā

  0 23669

  Beidzot klajā ir nākušas jaunas ziņas un informācija par Anastasiju Zavorotņuku. Arī jau iep

  View more
 • Sinoptiķi paziņojuši,

  0 24013

  Ziema nāk ar lielu ātrumu un to apliecina arī sinoptiķi ar meteorologiem! Jau iepriekš tika vē

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV