Vīrietis Dēļ Vienas Dzimumzīmes, Lēnām Pārvēršas Par Vilkaci - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Vīrietis Dēļ Vienas Dzimumzīmes, Lēnām Pārvēršas Par Vilkaci

0 comments

Šim vīrietim ir kāda ļoti reta dzimumzīme, no pirmā acu uzmetiena var izskatīties, ka tas ir audzējs, taču tā nebūt nav. Tieši šīs milzīgās dzimumzīmes Žangs Honmins, kurš nāk no austrumu Ķīnas ir retais cilvēks pasaulē, kas iet cauri vilkača transformācijai.

1

Precīzs iemesls, kāpēc dzimumzīmes ietekme izplatās pa visu ķermeni nav zināms. Šī problēma arī nav iedzimta, ārsti tomēr skaidro, ka ir pamats domāt, par lokalizētu nelīdzsvarotību, kas kontrolē attīstību un migrāciju ādas šūnās, un tas viss dēļ vienas dzimumzīmes.

2

Pētot šo problēmu sīkāk izrādās, ka pastāv 1% iespēja, ka zīdaiņiem dzimšanas brīdī var rastiem melanoktiskās dzimumzīmes, kas atrodas galvas un kakla apvidū, taču tā var atrasties arī jebkurā citā vieta uz jaundzimušā ķermeņa, kāpēc rodas šīs specifiskās dzimumzīmes, zinātnieki joprojām nevar izskaidrot.

3

Šī dzimumzīme var parādīties vienkārši gaiši brūnā krāsā, kā tas mēdz notikt ar gandrīz jebkuru dzimumzīmi, taču ātri vien kļūst melna un lēnām pārņem sev blakus esošos audus. Tas var izvērsties dažādos izmēros un ar dažādām formām, arī sajūtas katram cilvēkam var būt savādākas.

yqrdm-wolfman4

Ir grūti izskaidrot tādu stāvokli, taču tiešām pastāv šādi cilvēki, kuri dēļ specifiskām dzimumzīmēm burtiski pārvēršas par vilkačiem, taču tie, kas saskārušies ar šo problēmu atzīst, ka tas nekādas sāpes neizraisa, tas ir tikai vizuāls izskats, kuru lielākoties var noslēpt, ārsti joprojām cenšas atklāt, kā izārstēt šo dīvainu dzimumzīmju izplatīšanos pa ķermeni. Cerēsim,ka zinātniekiem tas izdosies, lai jau tuvākajā laikā, šie cilvēki varētu dzīvot normāli.

 • Liepājas debesīs

  0 266

  Kāda sociālā tīkla Facebook lietotāja Liepājas debesīs pamanījusi dīvainas formas mākoņus

  View more
 • Izsludina pieteikšanos

  0 9

  Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs izsludinājis pieteikšanos laikmetīgās mākslas meistardar

  View more
 • Vētra kabilē

  0 352

  Tas viss varbūt ilga tikai 20 minūtes, varbūt arī nedaudz vairāk izteicies Voldemārs Mālnieks

  View more
 • Pircējs stāsta

  0 1415

  Kāds Latvijas iedzīvotājs nesen bija kādā no Igaunijas lielveikaliem, kurā piefiksējis diezga

  View more
 • Krievijā noticis

  0 1174

  Mūsu netālajos kaimiņos, Krievijā, izcēlies tracis starp sabiedrībā ļoti zināmiem ļaudīm,

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV