Vīrietis Dēļ Vienas Dzimumzīmes, Lēnām Pārvēršas Par Vilkaci - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Vīrietis Dēļ Vienas Dzimumzīmes, Lēnām Pārvēršas Par Vilkaci

0 comments

Šim vīrietim ir kāda ļoti reta dzimumzīme, no pirmā acu uzmetiena var izskatīties, ka tas ir audzējs, taču tā nebūt nav. Tieši šīs milzīgās dzimumzīmes Žangs Honmins, kurš nāk no austrumu Ķīnas ir retais cilvēks pasaulē, kas iet cauri vilkača transformācijai.

1

Precīzs iemesls, kāpēc dzimumzīmes ietekme izplatās pa visu ķermeni nav zināms. Šī problēma arī nav iedzimta, ārsti tomēr skaidro, ka ir pamats domāt, par lokalizētu nelīdzsvarotību, kas kontrolē attīstību un migrāciju ādas šūnās, un tas viss dēļ vienas dzimumzīmes.

2

Pētot šo problēmu sīkāk izrādās, ka pastāv 1% iespēja, ka zīdaiņiem dzimšanas brīdī var rastiem melanoktiskās dzimumzīmes, kas atrodas galvas un kakla apvidū, taču tā var atrasties arī jebkurā citā vieta uz jaundzimušā ķermeņa, kāpēc rodas šīs specifiskās dzimumzīmes, zinātnieki joprojām nevar izskaidrot.

3

Šī dzimumzīme var parādīties vienkārši gaiši brūnā krāsā, kā tas mēdz notikt ar gandrīz jebkuru dzimumzīmi, taču ātri vien kļūst melna un lēnām pārņem sev blakus esošos audus. Tas var izvērsties dažādos izmēros un ar dažādām formām, arī sajūtas katram cilvēkam var būt savādākas.

yqrdm-wolfman4

Ir grūti izskaidrot tādu stāvokli, taču tiešām pastāv šādi cilvēki, kuri dēļ specifiskām dzimumzīmēm burtiski pārvēršas par vilkačiem, taču tie, kas saskārušies ar šo problēmu atzīst, ka tas nekādas sāpes neizraisa, tas ir tikai vizuāls izskats, kuru lielākoties var noslēpt, ārsti joprojām cenšas atklāt, kā izārstēt šo dīvainu dzimumzīmju izplatīšanos pa ķermeni. Cerēsim,ka zinātniekiem tas izdosies, lai jau tuvākajā laikā, šie cilvēki varētu dzīvot normāli.

 • Redz,

  0 1157

  Nesen plašsaziņas līdzekļos parādījās Ukrainas tiesībaizsardzības ministra Vladimira Košen

  View more
 • Maksims Galkins

  0 10322

  Mūzikas kritiķis Sergejs Sosedovs, kurš slavens ar asiem un reizēm provokatīviem paziņojumiem

  View more
 • Glābēji jau

  0 1615

  Lai arī iepriekš jau tika ziņots par to, ka piektdienas vakarā un sestdienas nakts vidū būs pa

  View more
 • Kristīnes Misānes

  0 5019

  Reaģējot uz nesenajiem pretējās puses izteikumiem par Latvijas pilsoni Kristīni Misāni , kuru

  View more
 • Milzu jaunimi

  0 2892

  Dānijas tiesa ceturtdien apstiprināja Dānijas ģenerālprokurora lēmumu atcelt Latvijas pilsoņa

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV