Vīrietis Dēļ Vienas Dzimumzīmes, Lēnām Pārvēršas Par Vilkaci - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Vīrietis Dēļ Vienas Dzimumzīmes, Lēnām Pārvēršas Par Vilkaci

0 comments

Šim vīrietim ir kāda ļoti reta dzimumzīme, no pirmā acu uzmetiena var izskatīties, ka tas ir audzējs, taču tā nebūt nav. Tieši šīs milzīgās dzimumzīmes Žangs Honmins, kurš nāk no austrumu Ķīnas ir retais cilvēks pasaulē, kas iet cauri vilkača transformācijai.

1

Precīzs iemesls, kāpēc dzimumzīmes ietekme izplatās pa visu ķermeni nav zināms. Šī problēma arī nav iedzimta, ārsti tomēr skaidro, ka ir pamats domāt, par lokalizētu nelīdzsvarotību, kas kontrolē attīstību un migrāciju ādas šūnās, un tas viss dēļ vienas dzimumzīmes.

2

Pētot šo problēmu sīkāk izrādās, ka pastāv 1% iespēja, ka zīdaiņiem dzimšanas brīdī var rastiem melanoktiskās dzimumzīmes, kas atrodas galvas un kakla apvidū, taču tā var atrasties arī jebkurā citā vieta uz jaundzimušā ķermeņa, kāpēc rodas šīs specifiskās dzimumzīmes, zinātnieki joprojām nevar izskaidrot.

3

Šī dzimumzīme var parādīties vienkārši gaiši brūnā krāsā, kā tas mēdz notikt ar gandrīz jebkuru dzimumzīmi, taču ātri vien kļūst melna un lēnām pārņem sev blakus esošos audus. Tas var izvērsties dažādos izmēros un ar dažādām formām, arī sajūtas katram cilvēkam var būt savādākas.

yqrdm-wolfman4

Ir grūti izskaidrot tādu stāvokli, taču tiešām pastāv šādi cilvēki, kuri dēļ specifiskām dzimumzīmēm burtiski pārvēršas par vilkačiem, taču tie, kas saskārušies ar šo problēmu atzīst, ka tas nekādas sāpes neizraisa, tas ir tikai vizuāls izskats, kuru lielākoties var noslēpt, ārsti joprojām cenšas atklāt, kā izārstēt šo dīvainu dzimumzīmju izplatīšanos pa ķermeni. Cerēsim,ka zinātniekiem tas izdosies, lai jau tuvākajā laikā, šie cilvēki varētu dzīvot normāli.

 • Nemanāmā slekpava

  0 10

  Kuņģa vēzis – bieži vien saukts par kluso slepkavu – zināms kā vēža forma, kas parasti p

  View more
 • Sliktas ziņas

  0 5611

  Satiksmes ministrijas (SM) sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Greiškalne informējusi sabiedr

  View more
 • Toms Bricis

  0 4864

  Laika ziņu vīrs Toms Bricis atklājis, vai patiesi vasarīgais karstums ir beidzies, kā minējis

  View more
 • Sieviete ierauga

  0 4054

  Ik pa laikam ziņots par dažādu produktu cenu atšķirībām Latvijā un ārvalstīs, tajā skait

  View more
 • Ukraina ieviesīs

  0 4347

  Ukraina ir nolēmusi ieviest piespiedu ķīmisko kastrāciju kā sodu notiesātajiem pedofiliem, ar

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV