Viņu 2 Bērni Gāja Bojā Autokatastrofā, Jums Notecēs Asaras, Kad Uzzināsiet, Kas Notika Pēc 3 Gadiem - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņu 2 Bērni Gāja Bojā Autokatastrofā, Jums Notecēs Asaras, Kad Uzzināsiet, Kas Notika Pēc 3 Gadiem

0 comments

Kate un Dans ir precēts pāris no Mineopoles. Ar savu labsirdīgo sirdi un jauko izturēšanās stilu, nekad nevarēja zināt, ka viņiem pienāks kas tāds, kas liks salūzt sirdij. 2005. gadā Kates un Dana abi bērni gāja bojā autoavārijā.

Gāja gadi, taču brūces nekad nebija sadzijušas. Viņi nezināja, kā aizpildīt savas sāpošās sirdis, tāpēc Kate nolēma izmantot savas māsiņas prasmes un doties misijas braucienā uz Libēriju, kur viņa varētu palīdzēt apkopt bērnus. Libērija bija 5000 jūdžu attālumā no mājām, Kate šādi rīkodamies ticēja, ka šādi aizpildīs savu sāpošo sirds daļu par zaudētajiem bērniem.

Kad Kate ar vīru atradās Libērijā, viņā bija devusies uz brīvprātīgo darbu kādā vietējā slimnīcā, kur varētu aprūpēt bērnus. Drīz vien pie slimnīca ieejas tika atrasts mazulis, kurš tika atstāts nomiršanai, jo tas bija piedzimis ar deformētu augšlūpu, pie tam puisēns bija arī kurls. Kate pati brīvprātīgi pieteicās šo mazuli aprūpēt, jo tam tiešām bija nopietnas veselības problēmas.

Tas, kas notika tālāk, tik tiešām ir vienreizēji…

1

Pēc pirmā acu uzmetiena tā noteikti neliksies, bet šis pāris ir pārcietis milzīgu murgu, jo tā abi bērni gāja bojā autoavārijā.

2

Pirms desmit gadiem, viņu 21 gadus vecais dēls Andrejs un 15 gadus vecā meita Kristīna kopīgi devās izbraucienā.  Andrejs nepamanīja Stop zīmi un tā rezultātā notika autoavārija, kura rezultātā abi gāja bojā.

3

Pēc trim gadiem bija pienākusi kārtējā diena, kas lika atminēties sāpīgos notikumus un Kate to vairs nespēja izturēt. Tāpēc viņa brīvprātīgi izvēlējās doties misijas braucienu uz Libēriju, tieši tur viņas pirmais aprūpes bērns  bija tikai 4 dienu vecs, atstāts nomiršanai.

Mazais puika bija kurls un ar augšlūpas deformāciju, un kā vēstīja vietējie cilvēki, tad Libērijā šādi atgadījumi notiek visai bieži. Taču Kate aprūpējot šo bērnu sāka to iemīlēt… Viņa izjuta īstas rūpes atkal par kādu, kuru tik ļoti sen bija vēlējusies.

Bet kā teica pati Kate : “Nekad nebiju domājusi, ka strādājot kā medmāsai kādreiz izjutīšu mīlestību no pirmā skatiena.” Viņa pavadīja nedēļu turot mazā dzīvību savās rokās, pēc neilga laika viņai tika piešķirta atļauja pieņemt bērnu un viņa tieši to arī izdarīja, viņa mazo puiku paņēma līdzi sev uz mājām, kuru nosauca par Matevu

Screen-Shot-2015-12-26-at-81-600x313

Matevs lika Katei un Danam atkal izjust patiesu mīlestību un aizpildīt sāpošo sirds rētu. Stāsts ar laimīgam beigām 🙂

 • Latviju pāršalc

  0 444

  Ceturtdien, 24. septembrī, Valsts policijas Zemgales rajona pārvaldes Tukuma nodaļas darbinieki s

  View more
 • SPKC nāk

  0 2841

  Saskaņā ar jaunākajiem Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem Latvij

  View more
 • Latvijā atklāti

  0 3112

  Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informāciju Latvija vakar reģistrēja

  View more
 • Viņķele nāk

  0 7962

  Pašlaik vērojot visas Eiropas, kā arī Baltijas tendences, Covid -19 inficēto skaits Latvijā tu

  View more
 • Tiešām sācies

  0 3912

  Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem pēdējā dienā La

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV