Viņš Uz Ceļa Atrada Aizzīmogotu Kasti, Tas Ko Viņš Atrada Liks Raudāt Prieka Asaras - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņš Uz Ceļa Atrada Aizzīmogotu Kasti, Tas Ko Viņš Atrada Liks Raudāt Prieka Asaras

0 comments

Ko Jūs darītu šādā situācijā ?

Iedomājaties, ka Jūs aukstā Janvāra vakarā braucat pa ledainu ceļu. Visticamāk Jūs esat noguris un gaidāt savas nākamās brīvdienas, lai tikai varētu atpūsties. Un lūk, braucot pa ierasto maršrutu jūs pamanītu pavisam normālu kasti, kādu var atrast jebkurā datortehnikas veikalā. Tā bija noslēgta no visām pusēm un visticamāk izmesta no ceļa. Šeit nebija pilnīgi nekas īpašs, izņemot to, ka blakus tai stāvēja suns un rēja uz to.

Vai Jūs apturētu savu mašīnu ? 

Autors, kas vēlējās palikt anonīms, nolēma pārbaudīt šo kasti, tikai tāpēc, ka tai blakus atradās suns, kas uz to rēja.

Paldies dievam, ka viņš to izdarīja! Jūs neticēsiet, kas tajā bija iekšā.

Es saprotu, ka cilvēki vēlas iegūt jaunus mājdzīvniekus, taču ne vienmēr spēj par tiem parūpēties, bet ir tik daudz iespēju atteikties no viņiem labā ceļā, nevis tā, kā tas tika izdarīts šajā gadījumā. Tas ir neticami un bezsirdīgi! Tikai pateicoties šim svešiniekam, kas izkāpa no mašīnas un pārliecinājās par to, kas ir kastē, šis stāsts beidzās laimīgi.

1
Šī bija kaste, kas bija pamesta ceļa malā,  kuru par laimi pamanīja garāmbraucošais vīrs. Pie tās blakus atradās mazs sunītis, kas izmisīgi uz to rēja.

2
Kastes iekšpusē bija četri jauni kucēni. Viņi bija izdzīvojuši lielajā aukstumā, jo tie bija cieši saspiedušies kopā. Sunīts, kas atradās blakus kastei, bija kucēnu māte.
Kaste bija nepilnus 50 centimetrus gara. Medmāsas, kas sunīšus uzraudzīja klīnikā apgalvo, ka pateicoties tieši mazajai kastītei suņi esot izdzīvojuši, jo to ķermeņa siltums palīdzējis visiem justies silti.

GET-ME-THOSE-PUPPIES-1

Jūs neticēsiet, bet tiklīdz vīrs ieraudzīja kas atrodas, kastē viņš devās uz tuvāko dzīvnieku klīniku 120km attālumā! Iedomājaties, vienkāršs vīrietis atrod šīs mazās radībiņas tumšā ziemas vakarā un neskatoties ne uz ko, nakts melnumā ved tos uz speciālu dzīvnieku klīniku, vai nav aizkustinoši ?

Kucēni tika izglābti tieši īstajā brīdī. Viņiem bija ērces un ādas infekcija, ja tie būtu atrasti dienu vai divas vēlāk, šis stāsts nebūtu ar laimīgām beigām.

3
Attiecībā uz pamestajiem dzīvniekiem, veterinārārsts vietējā ziņu kanālā Fox sacīja : “Cilvēki vienkārši nezina, ko darīt ar dzīvniekiem, kad vairs nespēj par tiem parūpēties, tāpēc pats populārākais variants, ko cilvēki izdara, ir vienkārši atstāj tos uz ielas, vai izmet tos, līdzīgi kā šajā gadījumā”

GIF-2

Kucēni veseļojas un ar katru dienu kļūst spēcīgāki. Viņi vēl nav paredzēti nodošanai adopcijai, bet drīzumā viņi varēs atrast savas īstās mājas.

Puppy1
Iespējams šie kucēni nonāks tā vīrieša rokās, kas to izglābis, jo tieši tādā veidā starp kucēniem un saimnieku veidosies vislielākā mīlestība. Tik tiešām aizkustinošs stāsts, kas liek novērtēt, to, ka dažreiz pat neparastākajās lietās slēpjas, kaut kas īpašs.

 • Ministru prezidents

  0 1377

  Jāņem vērā, ka saistībā ar koronavīrusa Covid-19 notiekošo pandēmiju, tiek skaidrots vai ko

  View more
 • No nākamā

  0 1139

  Saskaņā ar Satiksmes ministrijas sagatavoto bagātīgo ziņojumu "Informācija par maksājumu nume

  View more
 • Ķermenis jūt,

  0 3877

  Cilvēka ķermenis ir tik tiešām sarezģīta kopuma sistēma, kuru brīžiem nav burtiski vai izsk

  View more
 • Šodien ir

  0 2079

  Jāņem vērā, ka Pašvaldību slimnīcām valsts konkrēti piešķirtie, kā arī pašu sagādāti

  View more
 • Atklāts kads

  0 3879

  Kurš būtu domājis, ka kāds var nopelnīt naudu no darba un laika, kurā viņi nemaz nebija strā

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV