Viņš Izsita Sienu Savā Mājā. Jūs Nekad Neiedomāsieties, Ko Viņš Atrada - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņš Izsita Sienu Savā Mājā. Jūs Nekad Neiedomāsieties, Ko Viņš Atrada

0 comments

1963. Gadā, vīrs no Neveširas provinces Turcijā, veica nelielu remont savā mājā. Viņš nolēma nojaukt vienu no sienām, lai paplašinātu māju. Aiz šīs sienas viņš atrada slepenu telpu ar tuneli, kas no tās turpinājās tālāk. Pa gaiteni varēja nokļūt citās istabās un gaiteņos. Pirms viņš spēja attapties, viņš bija nokļuvis slepenā, pazemes pilsētā, kas savienota ar viņa māju. Pilsēta bija tukša un pamesta, bet bija viss, lai cilvēki spētu tur dzīvot.

Tas ko viņš bija, nejauši atklājis bija Derikuja un Capadocijas pazemes pilsēta.

1

Uzskata, ka šos tuneļus, ar rokām, izraka 12. un 15. gadsimtā pirms mūsu ēras. Šeit bija patvērums cilvēkiem un viņu mantām, pārtikai un citām svarīgām lietām nu laika apstākļiem, uzbrukumiem un citiem draudiem.

2

Lūk zīmējums kā šī pilsēta izskatās. Zeme ir veidota, galvenokārt no pelniem un vulkāniskajiem materiāliem, kas padara to viegli rokamu, bet tā ir gana stingra, lai būtu droša. Īsti nav zināms, kas šo pilsētu apdzīvoja pašā sākumā, bet zināms ka daudzas cilvēku grupas šo vietu ir apdzīvojušas vēstures gaitā.

3

Līdz pat 11 stāvi veido kopējo dziļumu aptuveni 85 metri dziļa pilsēta, kas pieejama publikai. 11 stāvi ir atrakti un atzīti par drošiem tūristu apmeklēšanai, bet tiek uzskatīts, ka vēl 18 stāvi nav atklāti.

4

Kilometri un kilometri ar tuneļiem ir nomelnējuši no gadu laikā pa tiem iznesto lāpu liesmām. Šī pilsēta savienojas ar citām pilsētām šajā reģionā. Šajos tuneļos un alās spētu uzturēties tūkstošiem cilvēku.

5

Tuneļi ved uz milzīgam istabām, kas tika izmantotas kā skolas, vīnu pagrabi, baznīcas, uzglabāšanas zāles, veikali, kapenes, arsenāli, lopu kūtis, bēgšanas ceļi un ūdens uzglabāšanas, un iegūšanas vietas.

6

Ir vairāk kā 100 ieejas šajā pilsētā, bet tās visas ir slēptas aiz sienām un krūmiem. Ir arī lielas ieeja, domātas dzīvniekiem, bet arī tās ir labi noslēptas.

7

Ieejas un citas svarīgas istabas tika apsargātas ar milzīgiem akmeņiem durvju vietā. Tie bija kalti ar rokām un daži varēja svērt pat tonnu.

8

Pazemes upju sistēmas tika izmantotas dzeramā ūdens ieguvei, lai neriskētu saindēties ar ienaidniekiem pieejamo ūdeni virs zemes.

9

Vai šī vieta nav vienreizēja? Esmu satriekts, ka šo vietu veidoja ar rokām.

10

Istabu izmēri ir iespaidīgi. Šobrīd, aptuveni, 10% ir pieejami publiskai apskatei, bet to atklāja tikai 1963. gadā un joprojām attīra un dokumentē.

11

Šī ir viena no akām. Tā tika veidota, lai nesasniegtu zemes virsu un ienaidnieki nespētu to saindēt.

12

Lūk, vertikālas trepes sienā, kas ved uz zemākajiem līmeņiem. Tās var būt ļoti bīstamas.

13

Tuneļi tika izrakti ļoti šauri, lai cilvēki pa tiem virzītos vienā kolonnā. Šādi dodot priekšrocību pret ienaidniekiem.

14

Šī istaba ir vīna pagrabs un aukstā pārtikas uzglabāšanas telpa.

Laiks un nianses, kas ielikts katrā istabā ir vienkārši satriecoši, lai neteiktu vairāk. Un tas viss varēja palikt neatklāts, ja viens vīrs nebūtu izlēmis veikt nelielu remontu mājās. Viņš nojauca vienu sienu un atklāja ceļu uz jaunu pilsētu. Pilsētu kas bija zudusi uz tūkstošiem gadu, lai tiktu atklāta 1963.

 • Saimniekšova sievietēm

  0 32744

  Izrādās, ka Ilmārs no Alojas pašlaik pamatīgi ir kritis sieviešu nežēlastībā no populārā

  View more
 • Saimniekšovā ir

  0 44718

  Saimniekšovā līdz šim ir notikušas ļoti daudz un dažādas lietas, šajā sezonā arī divi v

  View more
 • Slimi! "Tagad

  0 13529

  Ar vēzi nomocītā aktrise ir ļoti būtiski pieņēmusies svarā un viņai esot pilnībā noskūti

  View more
 • Pie slimās

  0 37414

  Jau šīs nedēlas sākumā krievu mediji bija paziņojuši par to, ka ļoti smagā stāvoklī ir no

  View more
 • Notikusi smaga

  0 4623

  Agri no rīta ap pulksten 7:00 pavisam netālu no Ķekavas apļa ir notikusi divu smago automašīnu

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV