Viņš Dzirdēja Raudienus No Tuvējā Ezera, Tas Ko Viņš Atrada Un Izdarīja Liek Raudāt Prieka Asaras - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņš Dzirdēja Raudienus No Tuvējā Ezera, Tas Ko Viņš Atrada Un Izdarīja Liek Raudāt Prieka Asaras

0 comments

Ir neskaitāmi aizkustinoši stāsti par vīriešiem un sievietēm, kuri izglābuši neaizsargātu radībiņu dzīvības. Tieši šiec ilvēki, kas glābj dzīvniekus riskējot ar savu dzīvību ir neizsakāmi varoņi, taču ne visi ir tik drosmīgi kā šis puisis.

Kādā Krievijas reģionā atrodas piesārņots ezers, kas ir piesārņots ar dažādām eļļām un naftām. Jauneklis vārdā Anatolijs pavadīja vairākas dienas šajā vietā, lai mēģinātu palīdzēt naftas noplūdes attīrīšanā. Viņš, nekad nebija gaidījis, tas, kas notika tālāk.

Tas ir sirdi aizkustinošs stāsts, par to, kāviens cilvēks spēj izmainīt neaizsargātu dzīvnieku mazās dzīvībiņas, kas tieši notika un ko puisis izglāba, lasi zemāk.

1
Viss sākās ar to, ka notika naftas caurules plīsums, kas noplūda uz tuvējo ezeru un mazdārziņiem. Šī situācija bija steidzami jāmaina, jo nafta un kaitīgās eļļas burtiski noslauka visu dzīvo aiz sevis.

2

Dīvainā kārtā, pa vietējo iedzīvotāju krāniem sāka nākt ūdens ar eļļas piedevām, kas skaidri parādīja, ka notikusi milzīga naftas noplūde ne tikai ezerā, bet visā kopējā ūdens apsaimniekošanas sistēmā. Vietējais iedzīvotājs Anatolijs, darīja visu, lai palīdzētu ar naftas noplūdi, taču viņš neparedzēja šo…

3
Anatolijs dzirdēja spalgus raudienus, kas nāca no naftas noplūdes vietām. “Mana dvēsele nevarēja nedzirdēt kliedzienus. Es devos, lai redzētu, kas tas ir. Jūs neticēsiet, bet es atradu divus nabaga kaķēnus , kas bija bezpalīdzīgi ietīti melnajā naftas masā” teica Anatolijs

4

“Bez vilcināšanās, es devos pēc tiem. Es biju iebridis tik dziļi, ka visa nafta un pretīgā eļļa bija līdz manam viduklim, visi mani zābaki un drēbes bija ar netīru ūdeņainu naftu, bet man bija vienalga, man vajadzēja izglābt šīs mazās būtnes”, teic varonīgais Anatolijs.

5

“Man bija jāizglābj šīs bezpalīdzīgās būtnes. Es tos apņēmu, piespiedu sev pie krūtīm un bridu ārā no netīrā ūdens, tiklīdz es biju nonācis krastā, es mazos skaistuļus ietinu savā t-kreklā, lai tie sasildītos.”

6

Viņš turpināja : “Dažas dienas iepriekš, es izglābu cilvēku, kas neveiksmīgi ar smagu aparatūru apgāzās otrādi. Šajā dienā bija kaķēni.”

7

“Kaķēni bija vienā, vienīgā eļļā, tāpēc es devos uz mājām, lai tos nomazgātu un pēc dažiem pārdomu brīžiem es tos pieņēmu savā ģimenē”

8

“Viņi ļoti ātri atguvās no šausminošā murga. Viņi pat kļuva par draugiem ar manu suni.” Viņš neticēja, ka cilvēki var būt tik cietsirdīgi, lai pamestu novārtā šos mazos un bezspēcīgos kaķēnus, tas vienkārši nav pareizi.

9

Pateicoties Anatolija varoņa centieniem, šie kaķēni ir izveseļojusies un atraduši brīnišķīgas mājas.

10

Anatolijs ir tiešām varonis, jo ir spējis izglābt  divus apburošus skaistuļus, kā zināms dzīvības vērtība ir neizsakāma, tieši tāpēc, tas  Anatoliju padara par varoni

 • Beidzot Tiek

  0 2265

  Ņemot vērā patreizējo situāciju, ļoti daudz tiek runāts par minimālās algas palielināšanu

  View more
 • Jau no

  0 9866

  Lielākā daļa noteikti jau būs dzirdējuši par to, ka no 2023. gada visā valstī notiks ļoti b

  View more
 • Nu Tad

  0 2754

  Labklājības Ministrija nosakot apkures vajadzības, ņem vērā ĢIMENES budžetu un izdevumus. Vi

  View more
 • Tikko Paziņota

  0 7567

  Lai gan vēl nesen baudījām ļoti patīkamu un karstu vēlo vasaru, tieši vasaras izskaņā, kas

  View more
 • "Tas Būs

  0 5095

  Esošās situācija dēļ Pavļuta domām, pēc visiem kopējiem drošības pasākuma standartiem ir

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV