Viņš 6 Gadus Negāja Uz Darbu, Taču Visu Šo Laiku Saņēma Algu, Un Tas Vēl Nav Viss! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņš 6 Gadus Negāja Uz Darbu, Taču Visu Šo Laiku Saņēma Algu, Un Tas Vēl Nav Viss!

0 comments

Hokins Garsijs savā darba vietā nebija rādījies veselus 6 gadus, pats interesantākais – neviens viņu nebija pamanījis. Stāsta labākā daļa pašam Hokinam ir, ka visus šos sešus gadus, viņš katru mēnesi saņēma ikmēneša algu.

6-gadus-vins-negaja-uz-1

Hokins “strādāja” firmā, kura nodrošināja dažādu ūdens sistēmu iekārtu modelēšanu un ierīkošanu. Viņa primārais uzdevums konkrētos laika termiņos pārbaudīs konkrēti uzstādītās iekārtas.  Katru mēnesi viņš nopelnīja aptuveni 3000 Euro, sēžot uz mājas dīvāna un neko nedarot. Gada griezumā šis cipars ir 37’000 Euro

o-WOMEN-AT-WORK-facebook

Kā tad atklājās, ka Hokins tika pieķerts? Izrādījās, ka vīrieša darba devējs ar labu sirdi vēlējies Hokinam pasniegt apbalvojumu un prēmiju par 20 lieliski nostrādātiem gadiem firmas labā.

quit-job

Tā nu firma atklāja Hokina krāpšanos, tāpēc iesūdzēja viņu tiesā, lai itkā atgūtu naudu, ko viņš nav pelnījis. Tā, kā Hokins dzīvoja Spānījā, viņš tāpat bija ieguvējs, jo Spānijas likumi paredz, ka naudas soda apmērs par šādu rīcību ir viena gada alga, respektīvi no Hokina tiesa pieprasīja 37’000 Euro

Empty desk after termination of employment.

Hokins nevēlējās maksāt arī šo viena gada summu, tāpēc viņš devās pie pilsētas mēra un personīgi lūdzu, lai viņam piespriesto naudas sodu atceļ, skaidrojot ar to, ka viņš neesot vainīgs, ka darbā viņam neesot bijis ko darīt, tāpēc tas novedis viņu līdz pilnīgai garlaicībai, kas tālāk viņu novedis līdz alkoholismam, vai nav ironiski, bet tieši šādus vārdus viņš bija izteicies pašam Spānijas mēram.

Mēra atbilde nav zināma, taču skaidrs ir viens – vainīgs jau nav Hokins, bet gan darba devējs, kurš nav spējis pamanīt to, ka šis cilvēks uz darbu nav nācis veselus 6 gadus.

 • Māte Facebookā

  0 7108

  Mūsdienās tehnoloģijas ir aizgajušas tik tālu, ka cilvēki nevar iztikt bez sociālajiem tīkli

  View more
 • 57 Gadus

  0 9284

  Ikvienam dzīvē reiz pienāks tāds brīdis, kad nepieciešams tas brīdis, lai kādam izkratītu s

  View more
 • Tapis zināms,

  0 263

  LIDL veikalu atvēršana Latvijā notiks 2020. gadā un reizē atvērsies vairāki veikali. Par to l

  View more
 • Latvijai

  0 846

  Latvijai pašaik strauji tuvojas spēcīgs ciklons, kurš savu spēku parādīs svētdien. Tā sāku

  View more
 • Kopš bērna

  0 14258

  Bērniņa piedzimšana ir skaists mirklis, taču ja notiek, kas negaidīts - tā ir traģēdija visa

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV