Vinķele paziņo par jauniem ierobežojumiem - Tagad visi būs pakļauti obligātajiem ierobežojumiem - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Vinķele paziņo par jauniem ierobežojumiem – Tagad visi būs pakļauti obligātajiem ierobežojumiem

0 comments

Esošā situācija ir kļuvusi tiešām smaga un ar katru dienu inficēto skaits teju vai pieaug. Pagājušajā diennaktī inficējušies vairāk nekā 130 cilvēki, kas liek pamatīgi nobažīties par patreizējo situāciju un kādi ierobežojumi var ieviesti tālāk. Ņemot globālo statistiku Otrais pandēmijas vilnis tiešām ir sācies.

Veselības Ministre jau iazteicās par jauno taktiktu cīņai ar bīstamo vīrusu. Pašlaik ļoti nopietni vērtēja, ka esošie Koronavīrusa pieauguma cipari Latvijā izskatās gana dramatiski. Viņa arī izteicās : “Panikai vēl nav pamata, taču nedrīkst arī atslābt.”

Veselības Ministre konkrēti uzskata, ka esošā situācija pavisam noteikti krasi atšķiras no tā, kas bija pavasarī. Tolaik nebija tik daudz informācijas par šo vīrusu, kā tas ir tagad. Zinot iepriekš pieļautās kļūdas, pašlaik vēl nav nepieciešams spert tikpat drastiskus soļus, tomēr nav zināms vai tādi nebūs nākotnē.

Tagad visi ierobežojumi tiks pilnībā sadalīti dažādās lokālās atbildībās. Piemēram tiks noteikti ierobežojumi konkrētās iestādēs, skolās, pašvaldībās vai uzņēmumos, lai uz kopējā fona līdzi neparautu citus.

Viņķele izteicās arī par sodiem. Vispirms ir jāizsaka brīdinājums tikai otrajā rezē vajadzētu uzlikt sodus, taču vai tā tiešām notiks?

Galvenokārt viņa atkārtoja to, ka pašlaik notiek mācīšanās no pavasara kļūdām un tagad Viņķele ir pārliecināta par vairākām lietām, kuras iepriekš līdz galam nebija skaidras vai saprotamas.

Nopietni jāņem vērā tas, ka Latvijā patreiz saslimstības līmenis ir pats straujākais pilnīgi visā Eiropas Savienībā, taču pats saslimbstības rādītājs viens no zemākajiem, kas savā ziņā ir laba vēsts.

Ticis ziņots arī tas, ka pēc epidemiologa teiktā, pēdējās nedēļas laikā Latvijas saslimstības pieaugums ir veseli 175 procenti, kamēr Eiropā vidējais rādītājs ir 24 procenti.

Avots

 • Fantastiskas ziņas

  0 851

  Lai lieki neizplūstu šajā smagajā situācijā, jāatceras par to, ka lielākajai daļai iedzīvo

  View more
 • Jau no

  0 3056

  Salīdzinoši nesen tika vadītas runas par dažādām un jauna tipa izmaiņām, kuras tiešā veid

  View more
 • Paziņota ļoti

  0 9404

  Beidzot klajā ir nākušas ļoti svarīgas ziņas, ka sākoties jau no Maija otras puses Pilsonība

  View more
 • Plānojas būt

  0 559

  Šobrīd nav itin nekādu mazāko šaubu, ka situācija ir ļoti grūta lielākajai daļai iedzīvot

  View more
 • Valsts Augstākās

  0 25160

  Esošajā situācijā un tik ļoti lielajos spriedzes apstākļos valsts prezidents Egils Levits un

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV