Vinķele paziņo par jauniem ierobežojumiem - Tagad visi būs pakļauti obligātajiem ierobežojumiem - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Vinķele paziņo par jauniem ierobežojumiem – Tagad visi būs pakļauti obligātajiem ierobežojumiem

0 comments

Esošā situācija ir kļuvusi tiešām smaga un ar katru dienu inficēto skaits teju vai pieaug. Pagājušajā diennaktī inficējušies vairāk nekā 130 cilvēki, kas liek pamatīgi nobažīties par patreizējo situāciju un kādi ierobežojumi var ieviesti tālāk. Ņemot globālo statistiku Otrais pandēmijas vilnis tiešām ir sācies.

Veselības Ministre jau iazteicās par jauno taktiktu cīņai ar bīstamo vīrusu. Pašlaik ļoti nopietni vērtēja, ka esošie Koronavīrusa pieauguma cipari Latvijā izskatās gana dramatiski. Viņa arī izteicās : “Panikai vēl nav pamata, taču nedrīkst arī atslābt.”

Veselības Ministre konkrēti uzskata, ka esošā situācija pavisam noteikti krasi atšķiras no tā, kas bija pavasarī. Tolaik nebija tik daudz informācijas par šo vīrusu, kā tas ir tagad. Zinot iepriekš pieļautās kļūdas, pašlaik vēl nav nepieciešams spert tikpat drastiskus soļus, tomēr nav zināms vai tādi nebūs nākotnē.

Tagad visi ierobežojumi tiks pilnībā sadalīti dažādās lokālās atbildībās. Piemēram tiks noteikti ierobežojumi konkrētās iestādēs, skolās, pašvaldībās vai uzņēmumos, lai uz kopējā fona līdzi neparautu citus.

Viņķele izteicās arī par sodiem. Vispirms ir jāizsaka brīdinājums tikai otrajā rezē vajadzētu uzlikt sodus, taču vai tā tiešām notiks?

Galvenokārt viņa atkārtoja to, ka pašlaik notiek mācīšanās no pavasara kļūdām un tagad Viņķele ir pārliecināta par vairākām lietām, kuras iepriekš līdz galam nebija skaidras vai saprotamas.

Nopietni jāņem vērā tas, ka Latvijā patreiz saslimstības līmenis ir pats straujākais pilnīgi visā Eiropas Savienībā, taču pats saslimbstības rādītājs viens no zemākajiem, kas savā ziņā ir laba vēsts.

Ticis ziņots arī tas, ka pēc epidemiologa teiktā, pēdējās nedēļas laikā Latvijas saslimstības pieaugums ir veseli 175 procenti, kamēr Eiropā vidējais rādītājs ir 24 procenti.

Avots

 • Pavļuts nāk

  0 4353

  25.novembrī notika Latvijas Tirdzniecības asociācijas un veselības ministra Daniela Pavļuta tik

  View more
 • Latviju satricina,

  0 2301

  Esošā situācija nav nedz viegla, nedz patīkama nevienam, līdz ar to mums katram ir vienkārši

  View more
 • "Tas būs

  0 5419

  Pavļuts licis noprast, ka šīs situācijas dēļ kopīgiem valsts drošības pasākumiem ir ne tik

  View more
 • Pavļuts nāk

  0 4421

  Veselības ministrs Daniels Pauts  pirmdien pēc koalīcijas partiju sadarbības sanāksmes paziņo

  View more
 • Kariņš satricina:

  0 3441

  Pēdējās dienas bija notikumiem bagātas, jo tika paziņoti tik daudz dažādu lēmumu, un joproj

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV