Vinķele paziņo par jauniem ierobežojumiem - Tagad visi būs pakļauti obligātajiem ierobežojumiem - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Vinķele paziņo par jauniem ierobežojumiem – Tagad visi būs pakļauti obligātajiem ierobežojumiem

0 comments

Esošā situācija ir kļuvusi tiešām smaga un ar katru dienu inficēto skaits teju vai pieaug. Pagājušajā diennaktī inficējušies vairāk nekā 130 cilvēki, kas liek pamatīgi nobažīties par patreizējo situāciju un kādi ierobežojumi var ieviesti tālāk. Ņemot globālo statistiku Otrais pandēmijas vilnis tiešām ir sācies.

Veselības Ministre jau iazteicās par jauno taktiktu cīņai ar bīstamo vīrusu. Pašlaik ļoti nopietni vērtēja, ka esošie Koronavīrusa pieauguma cipari Latvijā izskatās gana dramatiski. Viņa arī izteicās : “Panikai vēl nav pamata, taču nedrīkst arī atslābt.”

Veselības Ministre konkrēti uzskata, ka esošā situācija pavisam noteikti krasi atšķiras no tā, kas bija pavasarī. Tolaik nebija tik daudz informācijas par šo vīrusu, kā tas ir tagad. Zinot iepriekš pieļautās kļūdas, pašlaik vēl nav nepieciešams spert tikpat drastiskus soļus, tomēr nav zināms vai tādi nebūs nākotnē.

Tagad visi ierobežojumi tiks pilnībā sadalīti dažādās lokālās atbildībās. Piemēram tiks noteikti ierobežojumi konkrētās iestādēs, skolās, pašvaldībās vai uzņēmumos, lai uz kopējā fona līdzi neparautu citus.

Viņķele izteicās arī par sodiem. Vispirms ir jāizsaka brīdinājums tikai otrajā rezē vajadzētu uzlikt sodus, taču vai tā tiešām notiks?

Galvenokārt viņa atkārtoja to, ka pašlaik notiek mācīšanās no pavasara kļūdām un tagad Viņķele ir pārliecināta par vairākām lietām, kuras iepriekš līdz galam nebija skaidras vai saprotamas.

Nopietni jāņem vērā tas, ka Latvijā patreiz saslimstības līmenis ir pats straujākais pilnīgi visā Eiropas Savienībā, taču pats saslimbstības rādītājs viens no zemākajiem, kas savā ziņā ir laba vēsts.

Ticis ziņots arī tas, ka pēc epidemiologa teiktā, pēdējās nedēļas laikā Latvijas saslimstības pieaugums ir veseli 175 procenti, kamēr Eiropā vidējais rādītājs ir 24 procenti.

Avots

 • Atklājušies jaunumi

  0 733

  Rīgā, Purvciemā, trešdien, 14. aprīlī, no rīta noticis sevišķi smags noziegums – sašauta

  View more
 • Aizsaulē devies

  0 1995

  Tā ir skumja vēsts priekš mums visiem... Lai arī cik Tu būtu bagāts vai slavens, mums visiem p

  View more
 • Kariņš steidz

  0 3904

  Cilvēki par šo situāciju domā dažādos virzienos, tomēr vēl pavisam nesen Krišjānis Kariņ

  View more
 • Paziņots cik

  0 1094

  Jau patreizējā brīdī kopumā Latvijā eksplutācijā ir nodoti jau vairāki "Lidl" veikali, kuri

  View more
 • Lūk cik

  0 1288

    Vai Tu kādreiz esi aizdomājies par to, kā varētu uzzināt visus savus draugus, kuri Tevi

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV