Viņķele ar ļoti skarbu paziņojumu nākusi klajā Latvijas tautai - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņķele ar ļoti skarbu paziņojumu nākusi klajā Latvijas tautai

0 comments

Plaši pazīstamā Veselības ministre Ilze Viņķele ir nākusi klajā ar tiešām nepatīkamu paziņojumu, ko viņa ierakstīja pasaules slavenajā un populārajā Twitter mikroblogošanas vietnē.  Viņa pavisam skaidri un gaiši norādījusi, ka sejas maskas salīdzināšana ar uzpurni ir milzīgākā necieņa pret mediķiem, ko vispār var atļauties izteikties.

Ilze Viņķele stāsta : “Masku plašā salīdzināšana ar uzpurni ir vienkārši brutāla necieņa pret mediķiem un daudzām citām profesijām, kurās sejas maskas tik izmantotas un lietotas ikdienā. Tāpat jāņem vērā, ka tā ir necieņas izrādīšana pret veselām nācijām un organizācijām, kur sejas maskas valkāšana ir vienkārši norma.”

Viņķele skaidri izteicās arī par to, ka masku valkāšanai nav pilnīgi nekāda sakara ar cilvēka pašcieņu, ja reiz sejas maska tik nēsēta.

Tas ir jādara tikai tāpēc, lai varētu sargāt sevi un apkārtējos no slimības briesmām, uzskata Veselības ministre izsakoties par to, kurš gan rūpēsies, ja ne pari cilvēki?

 

Tāpat pašlaik jāņem vērā tas, ka saskaņā ar visiem paziņojumiem un statistiku par to, ka Covid-19 turpina pieaugt, valdība jau ir pieņēmusi pastiprināt arī pulcēšanās ierobežojumus.

Tāpat sejas maskas ir jāvalkā tirdzniecības vietās, stacijā, kā arī citās vietās. Tāpat uz laiku ir aizliegtas sporta nodarbības telpās. Prasības par maskām stājušās spēkā jau trešdien, bet citi papildus ierobežojumi ir stājušies spēkā jau no šodienas – 17. Oktobra.

 • Baņķis brīdina

  0 2582

  Labi pazīstamais Astrologs Kristaps Baņķis jau brīdināja par 2020. gada gaidāmo krīzi jau tā

  View more
 • Vecais vīrs

  0 23886

  Vīrs, kurš savu mūžu nostrādājis Ņujorkā, nu jau bija aizgājis pensijā. Viņš vēlējās

  View more
 • Milzīgi jaunumi

  0 7288

  Elīna Fīrmane (Doļģe) savulaik bija viena no pazīstamākajām Latvijas televīzijas sejām un f

  View more
 • Nu tad

  0 22446

  Pavisam liela daļa no mums joprojām gaida to lieo brīdi, kad Latvijā savas durvis vērs vaļā L

  View more
 • Sinoptiķi Brīdina

  0 951

  Patreizējā sinoptiķu prognozes liecina par to, ka pirmdienas vakarā un naktī uz otrdienu Kurzem

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV