Viņi Zināja, Ka Viņu Atradums, Dziļi Zem Zemes Ir Patiesi Baiss, Taču, Kur Tas Viņus Noveda Tālāk, Ir Vēl Biedējošāk - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņi Zināja, Ka Viņu Atradums, Dziļi Zem Zemes Ir Patiesi Baiss, Taču, Kur Tas Viņus Noveda Tālāk, Ir Vēl Biedējošāk

0 comments

Kādā Meksikas priekšpilsētā tika atrasts slepens tunelis, kas veda zem kādas sen zināmas pilsētas – Teotihukānas, pašlaik pētnieki ir atraduši ļoti daudz un dažādu, baisu rituāli priekšmetus. Vienā no tuneļiem ir atrastas skulptūras, kas izgatavotas Kolumbijā, nav ne mazākā izskaidrojuma, kā tās šeit nokļuvušas un tas nav vienīgais piemērs, ir tik daudz jautājumu uz kuriem nav iespējams atbildēt.

1

Noslēpumainais Tunelis.
Tunelī ir neskaitāmi pagriezieni, kur visas pārsvarā beidzas ar apbedīšanas kamerām, zinātniekiem pieņemamākā teorija ir, ka šeit tikuši apglabāti seno valdnieku ķermeņi, tieši ar to var izskaidrot visas rituālu atrastās lietas. Šī vieta atrodas aptuveni 40km uz ziemeļaustumiem no Mehiko

2

Teotihukānas Pilsēta. (Teotihuacan City)
Pēc zinātnieku domām, pirmajā gadsimtā Teotihukānas pilsēta bijusi lielākā visā Amerikā, šajā vietā dzīvojuši apmēram 200,000 iedzīvotāji. Dažus gadsimtus vēlāk Teotihukānas pilsēta bija sašaurinājusies. Vēlāk šeit ieradušies Acteki, kas pilsētu nodēvējuši par “Dzimtene Dieviem.”

3

Tuneļa ieeja.
Jaunatklātais tunelis ir simtiem metru garš, šķiet, ka tas nav bijis paredzēts parastajiem pilsētas iedzīvotājiem. Tās ieeja bija labi nomaskēta ar akmeņiem un lai tiktu līdz apakšai, nācās kāpt pa kāpnēm, kas veda vairāk nekā 40 metrus zem zemes.

04-Found-was-Sacred

Pirmās atklāšanas pazīmes jau tika atklātas 2003. gadā, taču ne visi riskēja doties iekšā, vietā, kur varēja atrasties tūkstošiem slazdu.

Izrādījās, ka galvenā ieeja ir vairāk nekā 1800. gadus veca, nav pārsteidzoši, cik labi tā saglabājusies?

5

Šajās pazemes ejās ir atrastas vairākas baisas skulptūras, kas cirstas no akmens. Šeit atrodamas arī rotaslietas un dažādiem asmeņiem. Līdz šim brīdim ir atrastas vairāk nekā 50 ‘000 dažādas rituāla detaļas un priekšmeti.

6

Arheologi ir izrakuši divus vērtīgus cilvēka kaulus, kuri iespējams ir bijuši šīs pilsētas valdnieki, tieši šī vieta valdniekiem bijusi domāta, kā milzīga katakomba, kurā viņi ir apglabāti kopā ar tūkstošiem rituālu lietu, lai pēcnāves dzīvē, viņiem netrūktu pilnīgi nekas!

7

Arheoloģiskā izpētē izrādījās, ka daudzas biedējošas skulptūras un dažādi rituāliem izmantojami objekti ir veidoti no apelsīnu keramikas, jā tu nepārlasījies, apelsīnu keramikas, lai cik dīvaini tas neliktos, šīs lietas ir saglabājušas, savu formu līdz pat šai dienai.

8

Šī vieta ir pilna pārsteigumu, arī virszemes kārtā ir atrastas dažādas lietas un objekti, kuriem nav īsta izskaidrojuma, pētnieki un arheologi cenšas darīt maksimāli, lai izpētītu, kam domātas dažādas rituāla izmantotās lietas.

09-Found-was-Sacred

Izpēte turpinās.
Šī senā kapu vieta, var atklāt daudzus noslēpumus par šīs senās civilizācijas dzīvi un rast atbildi un līdz šim nezināmiem jautājumiem. Kas tie par jautājumiem, zinātnieki neatbild, taču ir zināms tas, ka šīs senās kapu vietas ir ļoti saistītas ar pārdabiskām lietām, kuras daudzi cilvēki nevarēs izprast par šobaltdien.

10-Found-was-Sacred

Zinātnieki turpina izpēti arī šodien, un visticamāk tas notiks vēl vairākus gadus, jo platība, kuru jāpārskata ir neticami milzīga!

 • Beidzot Tiek

  0 2244

  Ņemot vērā patreizējo situāciju, ļoti daudz tiek runāts par minimālās algas palielināšanu

  View more
 • Jau no

  0 9864

  Lielākā daļa noteikti jau būs dzirdējuši par to, ka no 2023. gada visā valstī notiks ļoti b

  View more
 • Nu Tad

  0 2753

  Labklājības Ministrija nosakot apkures vajadzības, ņem vērā ĢIMENES budžetu un izdevumus. Vi

  View more
 • Tikko Paziņota

  0 7566

  Lai gan vēl nesen baudījām ļoti patīkamu un karstu vēlo vasaru, tieši vasaras izskaņā, kas

  View more
 • "Tas Būs

  0 5095

  Esošās situācija dēļ Pavļuta domām, pēc visiem kopējiem drošības pasākuma standartiem ir

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV