Viņi Vilciena Stacijā Atrada Suni, Kas Bija Piesiets Pie Čemodāna, Bet Kas Bija Čemodānā? - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņi Vilciena Stacijā Atrada Suni, Kas Bija Piesiets Pie Čemodāna, Bet Kas Bija Čemodānā?

0 comments

Es nevaru iedomāties tos cilvēkus, kas ir spējīgi atstāt savus dzīvniekus pavisam vienus nepazīstamā vietā, šādi stāsti ir dzirdami arvien biežāk, kāpēc tas tā notiek un kāpēc cilvēki tā dara? Šis jautājums joprojām ir un būs populārs.

Es saprotu, ka cilvēks var nebūt spējīgs parūpēties par saviem mājdzīvniekiem, varbūt tas ir vecums un vājums, taču pat šādās reizēs, vienmēr ir labāka iespēja, kā atteikties no saviem mājdzīvniekiem, nevis vienkārši tos paņemt un pamest.

Diemžēl, kādā vilciena stacijā tika atrasts pamests sunītis, kurš bija piesiets pie čemodāna, kura saturs, savā ziņā noteikti pārsteigs , tajā atradās spilvens, suņa rotaļlietas, suņa pārtika un bļoda, pilnīgi viss, kas bija vajadzīgs sunim, bet rodas jautājums, kāpēc viņš tika atstāts stacijā? Kāpēc viņš netika nogādāts speciālā vietā, kur par sunīti parūpētos?

Šis viss atgadījums noticis Skotijā, par laimi sunītim plecā bija mikroshēmas implants ar kura palīdzību varēja atrast īpašnieku. Mikroshēma noveda pie iepriekšējā īpašnieka, kurš apgalvoja, ka viņš to pārdevis 2013. gadā. Diemžēl viņš nevarēja sniegt informāciju par jaunu īpašnieku.

1

Skotijā par dzīvnieku pamešanu ir smags sods un saskaņā ar Skotijas veselības un aizsardzības likumu kopš 2006. gada, ikviens, kas atzīts par vainīgu šādā darbībā, nekad vairs nevarēs turēt jebkādu citu mājdzīvnieku.

Cerēsim, ka šis jaukais un skaistais suņuks atradīs savu īsto saimnieku, kas nespēs to vienkārši pamest nezināmā vietā, nezināmiem cilvēkiem.

2

Inspektors Stīvens Teilors vien norādīja : “Ja kāds var palīdzēt, mēs noteikti ar Jums sazināsimies, cik vien ātri iespējams. Un protams, mēs viņu pieskatīsim tik ilgi, līdz mīlīgais sunītis atradīs sev pastāvīgas un mīlošas mājas”

 • "AirBaltic" meklē

  0 6793

  Kurš gan nevēlas atrast labi atmaksātu darbu, kur labi nopelnīt vidējo mēneša algu. Protams,

  View more
 • "Tas jau

  0 2161

  Jāņem vērā, ka tās noteikti būs lielas un pat negaidītas ziņas ļoti daudziem cilvēkiem, ku

  View more
 • 10 Izteiktākie

  0 161

  4. februārī, tiek atzīmēta Pasaules vēža diena – globāli vienota iniciatīva, ko organizē

  View more
 • "Būs jāmaksā

  0 2904

  Ja kāds patreiz sūkstas par to, ka ir jāmaksā daudz par konkrētiem CSDD pakalpojumiem, tad neda

  View more
 • "Tikai šīs

  0 5936

  Papildus parastajai un vienkārši  pazīstamajai astrolabijai divpadsmit zīmēm ir arī slāvu as

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV