Viņi Slimnīcā Izslēdza Sistēmu, Kas Viņas Meitiņu Uzturēja Pie Dzīvības, Jūs Nespēsiet Aptvert, Kas Notika Tālāk - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņi Slimnīcā Izslēdza Sistēmu, Kas Viņas Meitiņu Uzturēja Pie Dzīvības, Jūs Nespēsiet Aptvert, Kas Notika Tālāk

0 comments

Franceskas Un Lī murgs sākās, kad viņa mazuļa – Bellas mati sāka krist ārā. Dažus mēnešus vēlāk, viņas stāvoklis pasliktanājās, kad ģimene bija devusies ceļojumā uz kādu eksluzīvu atpūtas salu. Pēc atgriešanās Lielbritānijā, savās mājās, ārsti vecākiem paziņoja, ka Bella cieta no smagas smadzeņu pataloģijas un bija kritiskā stāvoklī. Bella bija tikai 18 mēnešus veca, līdz viņai diagnosticēja Biotinidāses deficītu, kas ietekmē normālu šūnu augšanu.

Dažu nedēļu laikā Bellas veselības stāvoklis pasliktanājās tik tālu, ka Franceskai un Lī nācās pieņemt smagāko lēmumu savā dzīvē, viņiem bija jāpieņem atslēgt dzīvības uzturēšanas sistēmu, jo viņi vairs nevēlējās redzēs, kā mocās viņas meitiņa. Ārsti bija ieteikuši to pašu, jo neredzēja iespēju, kā meitenītes veselības stāvoklis vairs vispār varētu palikt stabils.

Pirms izšķirošā lēmuma, ārsti izgāja no palātas un iekšā ap Bellas slimnīcas gultu sanāca visi piederīgie, kas kopīgi uzņēma pēdējo fotoattēlu, turot rokās mazās meitenītes rociņu un raudot

Bija pagājušas 30 minūtes, kopš dzīvības uzturēšanas sistēmas bija izslēgtas. Franceska un Lī bija liecinieki savam dzīves labākajam momentam…

1

Franceska Un Lī – Precēs pāris no Lielbritānijas, nekad nespēja iedomāties, ka savā dzīvē pienāks brīdis, kad nāksies atvadīties no savas mazās meitiņas.

2

18 mēnešus vecs Bella pieauga ievērojami slims ģimenes brīvdienas. Francesca un Lee atgriezās mājās un ņēma Bella uz slimnīcu. Ārsti teica, ka bija novirzes viņas smadzenēs.

18 mēnešus vecās Bellas veselības stāvoklis krasi pasliktinājās, kad ģimene bija devusies ceļojumā. Kad ģimene atgriezās mājās, viņi meitiņu aizveda uz slimnīcu un ārsti diagnosticēja Biotinidāses deficītu. Tieši tajā brīdī viņu nācās pieslēgt pie dzīvības uzturēšanas sistēmām, kas uzturēja meitiņu pie dzīvības.

3

Bellai tika konstatēta ļoti reta slimība, kas skar vienu no 60’000 dzimušajiem. Meitenītei ķermenī neizstrādājās biotīns, tas ir vitamīns, kas nepieciešams veselīgu šūnu augšanai.

Dažu nedēļu laikā Bellas veselības stāvoklis nonāca kritiskākajā robežā un vecākiem nācās pieņemt savu smagāko dzīves lēmumu – Izslēgt savas meitiņas dzīvības uzturēšanas sistēmas, lai viņa vairs nekad nemocītos.

4

Franceska un Lī  saņēma rokās savas meitas mazo plaukstiņu un uzņēma pēdējo meitiņas kopēju bildi asarām birstot.

Bet pēc 3o minūtēm, kad Bellas dzīvības uzturēšanas sistēmas tika izslēgtas, notika brīnums. “Es turēju viņas mazo rociņu, zinot ka drīz būs viņas pēdējie elpas vilcieni,” teica Lī. “Es lēnām jutu, ka viņas rociņa slīd uz leju, taču pēkšņi slīdēšanas apstājās un viņa ar savu mazo plaukstiņu satvēra manu pirkstu”

Pēkšņi Bella sāka spārdīties un kliegt, tad vecāki satvēra viņas roku, tieši tagad viņa sāka cīnīties par savu dzīvību, bet nu  viena pati. Franceska un Lī momentāni ar ārstiem vienojās par meitiņas atkal glābšanu, jo meitenīte bija izrādījusi pazīmes, kuras tādā stadijā nebija iespējams izrādīt.  Nu ārsti darīja visu iespējamo, lai saglabātu viņas dzīvību.

5

Meitenītei bija gaidāma nāve, taču notika brīnums un viņa atkal cīnījās ar visām vārītēm, lai izdzīvotu.  Ārsti bija izbrīnīti, kad viņas skābekļa līmenis atkal atjaunojās un palika stabils.

Biotanīza trūkums var būt nāvējošs, ja to neārstē, bet tagad Bellas veselības stāvoklis ir normalizējos un viņa ir nodrošināta ar drošu un pareizu zāļu lietošanu.

Tagad ir pagājuši jau pieci mēneši un Bellas veselības stāvoklis turpina uzlaboties. Viņas mati beidzot ir atauguši atpakaļ, viņa jau ir iemācījusies staigāt un runāt.

12232709_10205572291493319_3193523751343920954_o-600x1068

“Šī ir mūsu labākā Ziemassvētku dāvana,” piebilst abi vecāki. “Mēs pat iedomāties nespējām, ka viss pavērsīsies otrādāk un viņa paliks ar mums, šis ir viens no pasaules brīnumiem, kuriem mums pašiem jāspēj noticēt,” piebilda meitenītes māte ar laimes asarām acīs.

 • Fantastiskas ziņas

  0 1080

  Lai lieki neizplūstu šajā smagajā situācijā, jāatceras par to, ka lielākajai daļai iedzīvo

  View more
 • Jau no

  0 3064

  Salīdzinoši nesen tika vadītas runas par dažādām un jauna tipa izmaiņām, kuras tiešā veid

  View more
 • Paziņota ļoti

  0 9415

  Beidzot klajā ir nākušas ļoti svarīgas ziņas, ka sākoties jau no Maija otras puses Pilsonība

  View more
 • Plānojas būt

  0 564

  Šobrīd nav itin nekādu mazāko šaubu, ka situācija ir ļoti grūta lielākajai daļai iedzīvot

  View more
 • Valsts Augstākās

  0 25163

  Esošajā situācijā un tik ļoti lielajos spriedzes apstākļos valsts prezidents Egils Levits un

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV