Viņi Būtu Arestēti, Ja Tiktu Pieķerti Atrazdamies Šeit, Bet Tas, Kur Viņi Atrodas Ir Tūkstošiem Vārdu Vērts - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņi Būtu Arestēti, Ja Tiktu Pieķerti Atrazdamies Šeit, Bet Tas, Kur Viņi Atrodas Ir Tūkstošiem Vārdu Vērts

0 comments

Vai Tu būtu gatavs riskēt ar savu dzīvību un milzīgu naudas sodu, lai redzētu vienu no visskaistākajiem un episkākajiem skatiem pasaulē ? Ir ļoti daudz aizrautīgi cilvēki, kas meklē adrenalīna devu un šī, ir viena no tām vietām! Vieta atrodas Havaju salās Oahu, daži saka, ka sods, ko vari saņemt ir nenozīmīgs, jo redzēt šo pasakaino skatu visticamāk izdosies tikai vienu reizi dzīvē. Otrā pasaules kara laikā valdība iztērēja $ 875,000, lai izveidotu speciālu kāpņu konstrukciju, kas sniegtos līdz pašām klinšu augšdaļām un tā virsotnēm.

Uz kāpnēm atrodas vairāk nekā 4000 pakāpienu un lielākā daļa no šiem pakāpieniem ir burtiski vertikāli.

1

Šī  ir viena no pasaulē visvairāk apbrīnojamākajām vietām, bet tā ir slavena arī ar savu riska cenu. Šis maršruta pārgājiens ir aizliegts sakarā ar Havaju valdību par drošības jautājumiem un drošības piekļuvi no zemes zonas. Pat ja cilvēki saskaras ar nopietniem naudas sodiem, tie joprojām nebaidās šeit atgriezties.

2

Lielākā daļa cilvēku sāk pārgājienu ap 2:00 naktī, tas ir tāpēc, lai viņi varētu noķert saullēkta maksimumu. Un pārgājiens naktī palīdz viņiem izvairīties no vietējās policijas.

3

Daļa no šīm pārgājienu kāpnēm ir burtiski stāvas, viss uz ko vari paļauties ir paša rokas, kas tiek turētas klāt pie speciāli izveidotajām turēšanās margām.

4

Daži pakāpieni atsevišķās daļās ir izlūzuši, tāpēc ir jābūt ļoti piesardzīgam, lai nepakluptu, sliktākajā gadījumā – nepazustu.

5

Havaju valdība bija iztērējusi milzīgu naudu, lai restaurētu šīs kāpnes. Visbeidzot, kad šo projektu atkal gribēja atvērt, iejaucās dažādi cilvēki uz kuru zemesgabaliem un citām līniju šķērsojošām daļām mijās šīs kāpnes, kuru dēļ sākās konflikti un beigu beigās oficiāla atvēršana nepienāca.

6

Šādi izskatās gājiena starts ap 2:30

7

Ap 4:00 viņus sagaidījusi milzīga migla, šādos brīžos ir jābūt ļoti piesardzīgiem.

8

Viena no bīstamākajām pārgājiena daļām, šī vieta ir burtiski vertikāla, un katrs nepareizi veikts solis var novest pie letāla iznākuma.

9

Viņi burtiski rāpjas augšā pa vertikālu kalna grēdu. Iedomājaties, kas notiek, kad šajā vietā līst lietus, cik bīstams paliek šis pārgājiens ?

11

Skats bez šaubām ir vairāk nekā tūkstoš vārdu vērts.

12

Naudas sodi un pat risks no nāves nav bijis pietiekams iemesls, lai apturētu šos cilvēkus no skaistā saullēkta sagaidīšanas vairāk nekā 1000 metru  augstumā virs jūras līmeņa.

13

Lai uzsāktu šo pārgājienu ir jāšķērso maza būdiņa ar vārtiem. Šeit kādreiz bija apsargs un biļešu kontrolieris, taču no šī gada šeit neviena vairs nav. Vienīgās reizes, kad šeit kāds atrodas ir policija, kura var jūs sagaidīt nokāpjot lejā un, iespējams izrakstīt paprāvu naudas sodu.

 • Kāda ir

  0 4787

  Jūsu dzimšanas gads nosaka jūsu ķīniešu zodiaka zīmi. Rēķinot zīmes, paturiet prātā, ka

  View more
 • Tuvākajās dienās

  0 859

  Līdz 29. novembrim Latvijā gaisa temperatūra var tikai nedaudz paaugstināties, tomēr tas nebūs

  View more
 • Liela daļa

  0 6778

  Lielai daļai autovadītāju tās tiešām būs nepatīkamas ziņas. Pirms neila laika tika paziņot

  View more
 • Paziņota jaunākā

  0 23731

  Beidzot klajā ir nākušas jaunas ziņas un informācija par Anastasiju Zavorotņuku. Arī jau iep

  View more
 • Sinoptiķi paziņojuši,

  0 24062

  Ziema nāk ar lielu ātrumu un to apliecina arī sinoptiķi ar meteorologiem! Jau iepriekš tika vē

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV