Viņi Būtu Arestēti, Ja Tiktu Pieķerti Atrazdamies Šeit, Bet Tas, Kur Viņi Atrodas Ir Tūkstošiem Vārdu Vērts - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņi Būtu Arestēti, Ja Tiktu Pieķerti Atrazdamies Šeit, Bet Tas, Kur Viņi Atrodas Ir Tūkstošiem Vārdu Vērts

0 comments

Vai Tu būtu gatavs riskēt ar savu dzīvību un milzīgu naudas sodu, lai redzētu vienu no visskaistākajiem un episkākajiem skatiem pasaulē ? Ir ļoti daudz aizrautīgi cilvēki, kas meklē adrenalīna devu un šī, ir viena no tām vietām! Vieta atrodas Havaju salās Oahu, daži saka, ka sods, ko vari saņemt ir nenozīmīgs, jo redzēt šo pasakaino skatu visticamāk izdosies tikai vienu reizi dzīvē. Otrā pasaules kara laikā valdība iztērēja $ 875,000, lai izveidotu speciālu kāpņu konstrukciju, kas sniegtos līdz pašām klinšu augšdaļām un tā virsotnēm.

Uz kāpnēm atrodas vairāk nekā 4000 pakāpienu un lielākā daļa no šiem pakāpieniem ir burtiski vertikāli.

1

Šī  ir viena no pasaulē visvairāk apbrīnojamākajām vietām, bet tā ir slavena arī ar savu riska cenu. Šis maršruta pārgājiens ir aizliegts sakarā ar Havaju valdību par drošības jautājumiem un drošības piekļuvi no zemes zonas. Pat ja cilvēki saskaras ar nopietniem naudas sodiem, tie joprojām nebaidās šeit atgriezties.

2

Lielākā daļa cilvēku sāk pārgājienu ap 2:00 naktī, tas ir tāpēc, lai viņi varētu noķert saullēkta maksimumu. Un pārgājiens naktī palīdz viņiem izvairīties no vietējās policijas.

3

Daļa no šīm pārgājienu kāpnēm ir burtiski stāvas, viss uz ko vari paļauties ir paša rokas, kas tiek turētas klāt pie speciāli izveidotajām turēšanās margām.

4

Daži pakāpieni atsevišķās daļās ir izlūzuši, tāpēc ir jābūt ļoti piesardzīgam, lai nepakluptu, sliktākajā gadījumā – nepazustu.

5

Havaju valdība bija iztērējusi milzīgu naudu, lai restaurētu šīs kāpnes. Visbeidzot, kad šo projektu atkal gribēja atvērt, iejaucās dažādi cilvēki uz kuru zemesgabaliem un citām līniju šķērsojošām daļām mijās šīs kāpnes, kuru dēļ sākās konflikti un beigu beigās oficiāla atvēršana nepienāca.

6

Šādi izskatās gājiena starts ap 2:30

7

Ap 4:00 viņus sagaidījusi milzīga migla, šādos brīžos ir jābūt ļoti piesardzīgiem.

8

Viena no bīstamākajām pārgājiena daļām, šī vieta ir burtiski vertikāla, un katrs nepareizi veikts solis var novest pie letāla iznākuma.

9

Viņi burtiski rāpjas augšā pa vertikālu kalna grēdu. Iedomājaties, kas notiek, kad šajā vietā līst lietus, cik bīstams paliek šis pārgājiens ?

11

Skats bez šaubām ir vairāk nekā tūkstoš vārdu vērts.

12

Naudas sodi un pat risks no nāves nav bijis pietiekams iemesls, lai apturētu šos cilvēkus no skaistā saullēkta sagaidīšanas vairāk nekā 1000 metru  augstumā virs jūras līmeņa.

13

Lai uzsāktu šo pārgājienu ir jāšķērso maza būdiņa ar vārtiem. Šeit kādreiz bija apsargs un biļešu kontrolieris, taču no šī gada šeit neviena vairs nav. Vienīgās reizes, kad šeit kāds atrodas ir policija, kura var jūs sagaidīt nokāpjot lejā un, iespējams izrakstīt paprāvu naudas sodu.

 • Tikusi publicēta

  0 3345

  Šajā situācijā viss tik tiešām jūk un brūk, tomēr par spīti tam, atklājās, ka tas viss n

  View more
 • Vīrieša sociālais

  0 5257

  Kopumā Latvijā vakcinācijas pret vīrusa kursu, saņemot abas potes vai “Johnson & Johnson

  View more
 • Nupat paziņots,

  0 4535

  Tiem, kuriem pienākas bērna kopšanas pabalsti par bērniem līdz viena gada vecumam, ģimenes val

  View more
 • Ļoti svarīga

  0 2861

  Esošajā situācijā ir jāņem vērā, ka valdība tomēr ir vienojusies par to, ka atbalsts tiks

  View more
 • Jauns naudas

  0 4724

  Taču valdība vienojusies, ka atbalsts tiks sniegts četrus mēnešus līdz šā gada maijam, lai g

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV