Viņi Aizgāja No Darba, Lai Spēlētos Ar Bērniem. Tagad Viņi Pelna Vairāk Kā Miljonu Gadā - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņi Aizgāja No Darba, Lai Spēlētos Ar Bērniem. Tagad Viņi Pelna Vairāk Kā Miljonu Gadā

0 comments

Visiem zināms, ka internets ir atvēris durvis uz iespējām. Pateicoties sociālo tīklu popularitātei cilvēki var dalīties savās kaislībās ar plašāku publiku. Un tāpēc, daži ir pamanījušies pārvērst savas kaislības par ļoti ienesīgu karjeru, tas viss no savu māju komforta.

Marks un Reja pieder pie šiem cilvēkiem. Es domāju, daudzi, kļūtu ļoti greizsirdīgi dzirdot šo stāstu.

Marks pārcēlās uz Losandželosu Kalifornijā 2000. gadā, viņa sieva sekoja 2006. gadā. Pāris no Filipīnas vēlējās veidot ģimeni, paralēli, vadot darbā iekārtošanas aģentūru.

Marks un Reja studēja masu komunikācijas koledžā. Jau 90. gados pārim patika veidot īsus video un publikācijas blogos. 2007. gadā Marks izveidoja savu kanālu Youtube.com, ilovemaything, un sāka augšupielādēt savus mājas video. Viņš sāka izmantot rotaļlietas 2010. gadā, pēc tam pārsauca kanālu par Huljan Maya, pēc bērnu dzimšanas.

1

Bet , tikai, 2013. gadā, pāra dzīve mainījās pilnībā. Marks publicēja video ar dēlu Hulyanu, kurš nopirka, izsaiņoja un rotaļājās ar “The Emergency Searchlight Set”. Lieliska rotaļlieta .

Video kļuva, neticami, populārs. Tas ir savācis 20 miljonus skatījumu.

2

Viņi arī turpināja uzņemt video savu ceļojumu laikā un arī, vienkārši, atpūšoties parkā. Marks un Reja dalījās ar šiem video un cilvēki tos ļoti iemīlēja.

3

Marks un Reja drīz sāka pelnīt daudz naudas daloties ar video, ar Hulyanu, Mayu, un mazo bērniņu Marxlenu un viņu rotaļām.

4

Viņu kanālu apskata vairāk kā trīs miljonu reižu dienā. Beigās, viņi izlēma pamest darbu, lai varētu rotaļāties ar bērniem, pirkt jaunas rotaļlietas un jā, augšupielādēt vairāk video. Marks saka, ka daudzas kompānijas sūta viņiem jaunas rotaļlietas, lai viņi tās izmantotu savos video.

5

“Mēs veicam filmēšanu un rediģēšanu paši,” Marks saka. “Jā, mēs pērkam dārgas rotaļlietas, bet tā ir kapitāla daļa. Mums maksā par to ko mēs darām. Tas mums neko neizmaksā, godīgi sakot, mums patīk tas ko mēs darām. Tā es to redzu.”

6

Pāris izveido un augšupielādē divus video dienā un pelna no tā naudu. Ticiet vai nē, bet no 2010-2014. gadam viņi nopelnīja vairāk kā 1 miljonu dolāru. Pagājušogad viņu ienākumi bija ap 1,5 miljoniem dolāru.

Viņi pelna pietiekoši, lai nopirktu māju Kalifornijas dienvidos un ir iekrājuši pietiekami, lai visus savus bērnus sūtītu koledžā. Iespaidīgi, vai ne?

 • Vīrieša Sociālais

  0 2873

  Šajā kontekstā jāņem vērā, ka Latvijā kopumā pret vīrusu ir vakcinējušies 1,261 miljons

  View more
 • Visus Latvijas

  0 924

  Jā! Jau kārtējo reizi mediju uzmanībā, pie tam galvenajos notikumos nonākusi visiem labi zinā

  View more
 • "Diemžēl, bet

  0 7072

  Tie, kas seko, noteikti ir dzirdējuši ziņu, ka 48 gadus vecā krievu aktrise Anastasija Zavorotņ

  View more
 • Swedbank Nekavējoties

  0 3232

  Šobrīd banku krāpšanas shēmas un mēģinājumi ir ļoti dažādi, taču lielākoties visa sist

  View more
 • Policija Brīdina

  0 3393

  Tuvojas svētku laiks un šajā svētku laikā ir tādi cilvēki, kuri vēlas uz sirsnīgā uz pozit

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV