Viņas Mazuļa Āda Burtiski Kusa Nost, Bet Mammas Instinkti Izglāba Mazuļa Dzīvību - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņas Mazuļa Āda Burtiski Kusa Nost, Bet Mammas Instinkti Izglāba Mazuļa Dzīvību

0 comments

Būt mātei ir absolūta svētība. Un vēl viena neticama dāvana, ko Dievs dod mammām ir “mātes intuīcija.” Pateicoties šai intuīcijai tika izglābts mazais mazulītis – Džesijs Smits

1
Kad mazulis Džesija bija apmēram 3 mēnešus vecs, uz viņa ādas parādījās viegli izsitumi, ārsti teica, ka tā bija ekzēma. Ārsti izrakstīja speciālu krēmu ar kuru jāpārklāj mazuļa āda un drīz vien izsitumi samazinājās.

2
Bet tad nāca pretdarbība – Izsitumi parādījās pa visa Džesija ķermeni. Mazulis zaudēja savus matus, bija nespēcīgs un neko nespēja izdarīt.

3
Māte steidzīgi mazo dēliņu aizveda uz slimnīcu, kur viņam tika veiktas dažādas procedūras, kuras novērsa izsitumus, taču pēc pāris dienām atkal sekoja pretreakcija, tomēr šoreiz daudz spēcīgākā izpausmē.

Stefānija ienīda redzot savu bērnu ciešanās. Nabaga dēliņš nemitīgi raudāja, viss ko māte dotajā brīdī varēja izdarīt bija ietīt viņu marlēs, cenšoties pasargāt viņu no skrāpējumiem, un lai puisēns varētu izgulēties.  Tomēr šie izsitumi , kas jau vairāk atgādināja apdegumus, pārņēma viņa ķermeni.

4Ārsts pēc ārsta stāstīja Stefānijai, ka problēma ir saistīta ar ekzēmu un turpināja ārstēt ar vieniem un tiem pašiem līdzekļiem – visi rezultāti bija tieši tādi paši kā iepriekš.  Stefānijai lūza sirds, redzot savu dēliņu pilnīgi bezspēcīgu.

Katru reizi, kad pieskāros viņā ādai, viņam tieši tajā vietā uzmetās pūslīši, kas bija sarkanā krāsā. Es nevarēju viņam pieskarties, lai arī kā es gribētu. Bet tad es izdomāju, ka vislabāk ir ietīt viņu sedziņā un ielikt izlietnē, aplejot viņu ar vidēji siltu ūdeni. Viņam sāpēja, viņš vaimanāja , bet es raudāju līdzi.

5

Stefānija vairs nevarēja to izturēt un sāka meklēt palīdzību internetā.  Caur viņas pētījumiem, viņa uzzināja lokālu veidu, kā atsaukt speciālo līdzekļu un krēmu atsaukšanu, kas tika lietoti, lai itkā palīdzētu viņās mazulim. Viņa lasīja stāstus no citiem vecākiem, kuriem bija tieši tāda pati pieredze, kā Stefānijai. Attēli bija drausmīgi, stāsta Stefānija, taču tie bija līdzīgi ar to, kas notika manam dēliņam.

Un tā viņa nolēma klausīt savas mātes intuīcijai un beidza dot krēmus un līdzekļus, ko bija izrakstījuši ārsti, lai bērnam palīdzētu, kas nedeva pilnīgi nekādu rezultātu.

Viņa atrada alternatīvus līdzekļus, ko smērēt uz apdegušajām vietām. Stefānija sākumā atrada dažādu veidu balzamus, pēc tam mīlošā māte atrada dabīgus balzamus, kuru izlēma smērēt uz dēliņa ādas. Viņa turpināja ar homeopātisko ārstēšanu, pilnīgi atskatoties no ārsta ieteiktajiem līdzekļiem.

Un pēc aptuveni 10 mēnešiem, bērna izsitumi, kopā ar viņa sāpēm un ciešām, bija beigušies!

6

Paldies Dievam! Stefānijai tas izdevās, viņā izārstēja savu mazo dēliņu un tagad viņi abi ir laimīgi un veselīgi. Tagad beidzot Stefānija var pilnvērtīgi pavadīt laiku kopā ar savu dēliņu, kas iepriekš nebija iespējams, dēļ dēliņa bezspēcības un sāpēm.

“Mēs zaudējām pirmo gadu no viņa dzīves, es nevarēju viņu turēt rokās un noskūpstīt, bet tagad es to varu darīt katru mīļu dienu,” piebilst Stefānija.

 • Beidzot atklāts,

  0 1095

  Šobrīd noteikti jāņemvēra, ka vēl pirms neilga laika liela daļa jau paspēja padzirdēt par d

  View more
 • Beidzot ir

  0 4000

  Pirms nepilniem sešiem mēnešiem Ministru prezidents Krišjānis Kariņš savā kārtējā uzrunā

  View more
 • Cilvēkiem tiks

  0 12897

  Pašlaik analizējot iedzīvotāju ienākumus un konkrēto spēju atmaksāt rēķinus, Labklājības

  View more
 • Ļoti būtiska

  0 14178

  Klajā nākusi ļoti svarīga informācija, ka no 16. maija 27 Pilsonības un migrāciju lietu pārv

  View more
 • Nupat tapis

  0 8730

  Pirms apmēram 6 mēnešiem Ministru prezidents Krišjānis Kariņš savā personīgajā uzrunā no

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV