Viņai Bija Vēdersāpes 36 gadus. Jūs Nekad Neuzminēsiet, Ko Šokējošu Konstatēja Ārsti, Pat Ja Jums Būtu 50 Minējumi - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņai Bija Vēdersāpes 36 gadus. Jūs Nekad Neuzminēsiet, Ko Šokējošu Konstatēja Ārsti, Pat Ja Jums Būtu 50 Minējumi

0 comments

Iedomājaties, ka jums sāp vēders vairākus mēnešus, līdz jūs nolemjat dodies pie ārsta. Šajā gadījumā viss bija citādāk. 60 gadus vecajam Kantabim Thakrim vēdersāpes mocīja 36 gadus, līdz viņš beidzot nolēma doties pie ārsta.

1

Vai Jūs saskatāt, kas atrodas viņas vēderā?

2

Tieši tā, tas ir bērna skelets! Pirms 36 gadiem sieviete bija stāvoklī, taču bērns neizdzīvoja un uzskatīja, ka viņai bijis spontānais aborts, taču izrādījās, ka tas bija palicis ārpusdzmdē. Viņai visus, šos gadus ik pa reizei iesāpējās vēders, taču nebija nekādu aizdomu par to, ka tas varētu būt bijis nedzimušais bērns. Šokējoši vai ne?

3

Kad viņa pirmo reizi devās pie ārsta, lai pārbaudītos, ārsti domāja, ka sievietei ir konkrēts vēža paveids, taču veicot ultrasonogrāfiju, viņi palika ar atvērtām mutēm. Pirms tam ārstiem bija ziņot, ka sievietei bijušas urīnceļu problēmas un bieži drudži, kas liecināja par vēža paveidu, taču redzot, kas atrodas viņas vēderā, neviens negribēja ticēt.

Sieviete uzzinot informāciju bija šokā. “Es patiešām nespēju iedomāties, ka pie manām vēdera sāpēm būtu bijis vainīgs, kas tāds.” Šis ir viens pāris gadījumiem visā pasaulē.

Taču pats dīvainākais ir tas, ka sieviete izlēma doties pie ārsta tikai pēc 36 gadiem, kad vēdera sāpes kļuva neciešamas, jo kauli no iekšpuses sāka spiest orgānus un sieviete bieži sāka slimot. Sieviete tika operēta, kauli izņemti un šis stāsts ir beidzies ar laimīgam beigām.

 • Kāda ir

  0 4712

  Jūsu dzimšanas gads nosaka jūsu ķīniešu zodiaka zīmi. Rēķinot zīmes, paturiet prātā, ka

  View more
 • Tuvākajās dienās

  0 807

  Līdz 29. novembrim Latvijā gaisa temperatūra var tikai nedaudz paaugstināties, tomēr tas nebūs

  View more
 • Liela daļa

  0 6726

  Lielai daļai autovadītāju tās tiešām būs nepatīkamas ziņas. Pirms neila laika tika paziņot

  View more
 • Paziņota jaunākā

  0 23648

  Beidzot klajā ir nākušas jaunas ziņas un informācija par Anastasiju Zavorotņuku. Arī jau iep

  View more
 • Sinoptiķi paziņojuši,

  0 23998

  Ziema nāk ar lielu ātrumu un to apliecina arī sinoptiķi ar meteorologiem! Jau iepriekš tika vē

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV