Viņai Bija Vēdersāpes 36 gadus. Jūs Nekad Neuzminēsiet, Ko Šokējošu Konstatēja Ārsti, Pat Ja Jums Būtu 50 Minējumi - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņai Bija Vēdersāpes 36 gadus. Jūs Nekad Neuzminēsiet, Ko Šokējošu Konstatēja Ārsti, Pat Ja Jums Būtu 50 Minējumi

0 comments

Iedomājaties, ka jums sāp vēders vairākus mēnešus, līdz jūs nolemjat dodies pie ārsta. Šajā gadījumā viss bija citādāk. 60 gadus vecajam Kantabim Thakrim vēdersāpes mocīja 36 gadus, līdz viņš beidzot nolēma doties pie ārsta.

1

Vai Jūs saskatāt, kas atrodas viņas vēderā?

2

Tieši tā, tas ir bērna skelets! Pirms 36 gadiem sieviete bija stāvoklī, taču bērns neizdzīvoja un uzskatīja, ka viņai bijis spontānais aborts, taču izrādījās, ka tas bija palicis ārpusdzmdē. Viņai visus, šos gadus ik pa reizei iesāpējās vēders, taču nebija nekādu aizdomu par to, ka tas varētu būt bijis nedzimušais bērns. Šokējoši vai ne?

3

Kad viņa pirmo reizi devās pie ārsta, lai pārbaudītos, ārsti domāja, ka sievietei ir konkrēts vēža paveids, taču veicot ultrasonogrāfiju, viņi palika ar atvērtām mutēm. Pirms tam ārstiem bija ziņot, ka sievietei bijušas urīnceļu problēmas un bieži drudži, kas liecināja par vēža paveidu, taču redzot, kas atrodas viņas vēderā, neviens negribēja ticēt.

Sieviete uzzinot informāciju bija šokā. “Es patiešām nespēju iedomāties, ka pie manām vēdera sāpēm būtu bijis vainīgs, kas tāds.” Šis ir viens pāris gadījumiem visā pasaulē.

Taču pats dīvainākais ir tas, ka sieviete izlēma doties pie ārsta tikai pēc 36 gadiem, kad vēdera sāpes kļuva neciešamas, jo kauli no iekšpuses sāka spiest orgānus un sieviete bieži sāka slimot. Sieviete tika operēta, kauli izņemti un šis stāsts ir beidzies ar laimīgam beigām.

 • Māte Facebookā

  0 7153

  Mūsdienās tehnoloģijas ir aizgajušas tik tālu, ka cilvēki nevar iztikt bez sociālajiem tīkli

  View more
 • 57 Gadus

  0 9331

  Ikvienam dzīvē reiz pienāks tāds brīdis, kad nepieciešams tas brīdis, lai kādam izkratītu s

  View more
 • Tapis zināms,

  0 263

  LIDL veikalu atvēršana Latvijā notiks 2020. gadā un reizē atvērsies vairāki veikali. Par to l

  View more
 • Latvijai

  0 846

  Latvijai pašaik strauji tuvojas spēcīgs ciklons, kurš savu spēku parādīs svētdien. Tā sāku

  View more
 • Kopš bērna

  0 14259

  Bērniņa piedzimšana ir skaists mirklis, taču ja notiek, kas negaidīts - tā ir traģēdija visa

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV