Viņa Sevi Uzskata Par Sievietes Ideālu! Operācijās Iztērējusi Vairāk Kā 200 000 Euro! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņa Sevi Uzskata Par Sievietes Ideālu! Operācijās Iztērējusi Vairāk Kā 200 000 Euro!

0 comments

Šī sieviete uzskata, ka viņa ir skaistuma ideāla piemērs, taču ar to viss nebeidzas! Šī 31 gadus jaunā sieviete ir iztērējusi milzīgas naudas summas, lai mainītu savu izskatu, lai kļūtu līdzīga savai karikatūrai. Skaistums prasa upurus ?

1

Kristīne savās rokās tur gleznu, jeb karikatūru, ko uzzīmēja kāds ielas mākslinieks Ibizā, kad viņai bija tikai 14. gadu. Mazajai meitenītei tik ļoti iepatikusies karikatūra, ka vēlējusies nākotnē tieši tā arī izskatīties.

2

Pati Kristīne vairākos šovos izteikusies : “Es esmu super eleganta, es esmu lieliska, tieši tāda, kādam jābūt sievietes ideālam”

3

Lai piepildītu savu sapni un kļūtu par sievietes ideālu, viņa sākusi krāt jau no 17 gadu vecumam. Meitene pirmo operāciju veikusi 20 gados, tieši tad, kad viņa beidzot bija sakrājusi pietiekamu daudzumu naudas, taču arī ar to viss nebeidzas! Pēc pirmās operācijas viņa palikusi kā traka un turpinājusi sevi piepildīt ar botoksu un implantiem.

4

Kopš pirmās operācijas ir pagājis pietiekami ilgs laiks, taču pa šo laika sprīdi viņa ir piecas reizes, jā! Veselas piecas reizes palielinājusi savas krūtis līdz arbūza lielumam. Atkārtoti pieaudzējusi skropstas un matus, uztetovējusi uzacis, palielinājusi dibenu ar speciāliem implantiem, ķirurģiski veikusi plakstiņu kontūru, izbalinājusi zobus, kā arī katru gadus viņa veic divas botoksa injekcijas, neaizmirsīsim arī superīgo solāriju, ko viņa apmeklē katru mēnesi.

5

Katrs cilvēks izvēlas, ko viņš vēlas darīt, taču jums neliekas, ka šī sieviete ir aizgājusi pārāk tālu? Pie tam viņa tik tiešām uzskata, ka šis ir sieviešu skaistuma ideāls, kā domā Tu?

 • Saimniekšova sievietēm

  0 32692

  Izrādās, ka Ilmārs no Alojas pašlaik pamatīgi ir kritis sieviešu nežēlastībā no populārā

  View more
 • Saimniekšovā ir

  0 44685

  Saimniekšovā līdz šim ir notikušas ļoti daudz un dažādas lietas, šajā sezonā arī divi v

  View more
 • Slimi! "Tagad

  0 13509

  Ar vēzi nomocītā aktrise ir ļoti būtiski pieņēmusies svarā un viņai esot pilnībā noskūti

  View more
 • Pie slimās

  0 37385

  Jau šīs nedēlas sākumā krievu mediji bija paziņojuši par to, ka ļoti smagā stāvoklī ir no

  View more
 • Notikusi smaga

  0 4598

  Agri no rīta ap pulksten 7:00 pavisam netālu no Ķekavas apļa ir notikusi divu smago automašīnu

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV