Viņa Sevi Uzskata Par Sievietes Ideālu! Operācijās Iztērējusi Vairāk Kā 200 000 Euro! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņa Sevi Uzskata Par Sievietes Ideālu! Operācijās Iztērējusi Vairāk Kā 200 000 Euro!

0 comments

Šī sieviete uzskata, ka viņa ir skaistuma ideāla piemērs, taču ar to viss nebeidzas! Šī 31 gadus jaunā sieviete ir iztērējusi milzīgas naudas summas, lai mainītu savu izskatu, lai kļūtu līdzīga savai karikatūrai. Skaistums prasa upurus ?

1

Kristīne savās rokās tur gleznu, jeb karikatūru, ko uzzīmēja kāds ielas mākslinieks Ibizā, kad viņai bija tikai 14. gadu. Mazajai meitenītei tik ļoti iepatikusies karikatūra, ka vēlējusies nākotnē tieši tā arī izskatīties.

2

Pati Kristīne vairākos šovos izteikusies : “Es esmu super eleganta, es esmu lieliska, tieši tāda, kādam jābūt sievietes ideālam”

3

Lai piepildītu savu sapni un kļūtu par sievietes ideālu, viņa sākusi krāt jau no 17 gadu vecumam. Meitene pirmo operāciju veikusi 20 gados, tieši tad, kad viņa beidzot bija sakrājusi pietiekamu daudzumu naudas, taču arī ar to viss nebeidzas! Pēc pirmās operācijas viņa palikusi kā traka un turpinājusi sevi piepildīt ar botoksu un implantiem.

4

Kopš pirmās operācijas ir pagājis pietiekami ilgs laiks, taču pa šo laika sprīdi viņa ir piecas reizes, jā! Veselas piecas reizes palielinājusi savas krūtis līdz arbūza lielumam. Atkārtoti pieaudzējusi skropstas un matus, uztetovējusi uzacis, palielinājusi dibenu ar speciāliem implantiem, ķirurģiski veikusi plakstiņu kontūru, izbalinājusi zobus, kā arī katru gadus viņa veic divas botoksa injekcijas, neaizmirsīsim arī superīgo solāriju, ko viņa apmeklē katru mēnesi.

5

Katrs cilvēks izvēlas, ko viņš vēlas darīt, taču jums neliekas, ka šī sieviete ir aizgājusi pārāk tālu? Pie tam viņa tik tiešām uzskata, ka šis ir sieviešu skaistuma ideāls, kā domā Tu?

 • 5 Mīlestības

  0 16

  Mīlestība ir milzīgs spēks, kas liek pasaulei griezties. Lieta un sajūtas, ko daudzi gaida visu

  View more
 • Vīra pēdējā

  0 1068

  Latgalē 30 gadus veca daudzbērnu ģimenes mamma loterijā laimējusi 150 000 Eiro, kas ir iespaid

  View more
 • Tramps nāk

  0 1284

  Kurš to būtu domājis, bet Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps piektdien ir nācis

  View more
 • Alkoholiķu Reitings

  0 1998

  Astrologi uzskata, ka zodiaks var arī palīdzēt noteikt cilvēka vēlmi pēc alkohola un atkarība

  View more
 • Čeku Dedzināšanas

  0 2402

  Daudzi jau zina, ka viens no iespaidīgiem veidiem, kā atgūt notērēto naudu - Ir pirkumu čeku s

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV