Viņa Pēdējā Vēlēšanās Pirms Viņš Mira - Lai Blakus Atrastos Viņa Sunītis - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņa Pēdējā Vēlēšanās Pirms Viņš Mira – Lai Blakus Atrastos Viņa Sunītis

0 comments

Džeimss Vaterns bija slimīgi vecs vīrietis. Pēc ilgu gadu cīņas ar neskaitāmām slimībām viņš tika nogādās slimnīcā, diemžēl ārsti un medmāsas bija nobažījušies, ka izārstēt viņu nebūs iespējams.

James-Wathen-chien-hopital-720x419

Viņš bija zaudējis aptuveni 8 kilogramus nedēļā, un atteicās ēst pilnīgi jebko. Ārsti noprata, ka vīrietis ir dziļā depresijā un vairs neko tiešām nevēlas. Tad viņi saprata, ka viņš nevēlas pazaudēt savu labāko draugu – Sunīti, kuru sauca Bubba.

1413661165357_wps_24_COMPOSITE_sick_man_s_dram

Tāpēc ārsti un medicīnas māsas darīju visu iespējamo. lai slimnīca atceltu savu aizliegumu, kurš aizliedz slimnīcā ievest jebkādus mājdzīvniekus. Viņiem tas izdevās un mazais čivava vārdā Bubba tika nogādāts slimnīcā pie sava mīlošā saimnieka. “Viņi abi tik priecīgi un laimīgi, kad ieraudzīja viens otru, to nevar aprakstīt vārdiem”, teica viens no ārstiem. Jāpiebilst, ka mazajam Bubbam nav vienas acs, kas viņu padara par ļoti īpašu draugu Džeimsam.

Džeimss pirms miršanas vēlējās, lai sunītis paliek kopā ar viņu, cik vien ilgi iespējams, visu labāko viņš novēlēja arī ārstiem, kas tajā brīdī joprojām darīja visu, lai Džeimss būtu spējīgs doties mājās un turpināt savu dzīvi. Tomēr, kad tika atvests Bubba, mazais sunītis juta, ka viņa saimniekam nav viegli, tieši tāpēc arī mazais sunītis vairs sāka neko neēst un tā teikt darīja pilnīgi to pašu, ko saimnieks, vai tiešām suņi nav labākie cilvēka draugi?

1413659880126_wps_12_Lassie_and_Timmy_Scooby_D
Video, kas būs nedaudz zemāk parādīts, kāda patiesībā ir suņa daba.  Viņi vienmēr pastāvēs un būs līdzās ar saviem saimniekiem, lai arī kas notiktu. Šis mazais pūkainais draudziņš bija viss, ko vecais kungs vēlējās redzēs un video redzamais skaidri un gaiši parāda, cik abi kopā ir laimīgi,  kaut kungs guļ uz miršanas gultas, viņu iepriecina un padara laimīgu viņa mazais Bubba.

Tā kā Džeimsa un Bubba stāsta izgāja cauri pret dzīvnieku politiku slimnīcā, šis stāsts slimnīcai licis izmeklēt un pārdomāt, ka varbūt šādu iespēju varēs atļaut arī citiem. Diemžēl Džeimss vairs nevar būt kopā ar mums, viņa gars dzīvos šajā slimnīcā un miljonu cilvēku sirdīs, kas aizskāris šis tik ļoti aizkustinošais video.

 • Fantastiskas ziņas

  0 862

  Lai lieki neizplūstu šajā smagajā situācijā, jāatceras par to, ka lielākajai daļai iedzīvo

  View more
 • Jau no

  0 3057

  Salīdzinoši nesen tika vadītas runas par dažādām un jauna tipa izmaiņām, kuras tiešā veid

  View more
 • Paziņota ļoti

  0 9404

  Beidzot klajā ir nākušas ļoti svarīgas ziņas, ka sākoties jau no Maija otras puses Pilsonība

  View more
 • Plānojas būt

  0 559

  Šobrīd nav itin nekādu mazāko šaubu, ka situācija ir ļoti grūta lielākajai daļai iedzīvot

  View more
 • Valsts Augstākās

  0 25161

  Esošajā situācijā un tik ļoti lielajos spriedzes apstākļos valsts prezidents Egils Levits un

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV