Video, Kas Šokē Visu Pasauli - Bēgļi Tiešraidē Kliedz, Ka Pārņems Visu Angliju, Tieši Tas Pats Notiks Arī Ar Eiropu, Piebilstot, Ka Mēs Neko Nevarot Mainīt - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Video, Kas Šokē Visu Pasauli – Bēgļi Tiešraidē Kliedz, Ka Pārņems Visu Angliju, Tieši Tas Pats Notiks Arī Ar Eiropu, Piebilstot, Ka Mēs Neko Nevarot Mainīt

0 comments

“Tas ir aizgājis pārāk tālu”- ar šādiem vārdiem izsakās gandrīz lielākā daļa Anglijas iedzīvotāju, taču viss jau būtu kārtībā ja bēgļi tik tiešām meklētu patvērumu un dzīvotu saticīgi ar apkārtējiem iedzīvotājiem, taču tā nav un lielākā daļa meklē problēmas, kuru dēļ varētu izraisīt plašākas nekārtības. Šis video kļuvis slavens ar to, ka ielās devušies Kristietīgo Patruļa, kas sevi sauc par apvienību, kas izskaudīs islamizāciju. Viņi devās uz Lutonas rajonu, kurā atrodas visvairāk bēgļu visā Anglijā, bet tas, kas notika tālāk, šokē ne tikai Anglijas iedzīvotājus, bet gan visas Eiropas iedzīvotājus!

adadasd

Lielākā daļa redzot šo apvienību, kliedz ar necenzētiem vārdiem, rāda agresijas pazīmes, izrāda necieņu un pats galvenais – kliedz, ka pārņems ne tikai visu Angliju, bet arī visu Eiropu un tur neko nevarot padarīt!

Šķir nākamo lapu un noskaties šokējošo video!

Lapas: 1 2

 • Šomēnes liela

  0 723

  Kārtējās labās ziņas iedzīvotājiem, kuri atkal var līksmot par to, ka maciņā ieripos liel

  View more
 • Valdība paziņo,

  0 735

  LETA Valsts premjerministra birojā apstiprināja, ka tā sniegs valdībai informāciju par gatavoš

  View more
 • Levits nācis

  0 1537

  Saeimas gala lēmums par atļauju strādāt kafejnīcu terasēm, tādējādi ignorējot valdībā le

  View more
 • Diemžēl Mūžībā

  0 1002

  Mūžībā aizsaukts viens no pēdējo gadu izcilākajiem Latvijas skatuves solistiem un mūzikas di

  View more
 • Tikai Tagad

  0 863

  Lielākā daļa jau pavisam noteikti zina par šo sēru notikumu, kurš tika atspoguļots visā pla

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV