Vangas Baisie Pareģojumi 2016. Gadam Sāk Piepildīties - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Vangas Baisie Pareģojumi 2016. Gadam Sāk Piepildīties

0 comments

Liela daļa cilvēku jau skaidri apzinās, kas notiek visā pasaulē, taču tas ir tikai sākums, tā var spriest pēc Vangas izteiktajiem pareģojumiem.

Tie kas nezina, Vanga ir Bulgāru gaišreģe, kura piedzimusi akla. Viņa vairākas reizes paredzējusi teroraktus, galvenais – 11. septembra terorakts, kurā gāja bojā ļoti daudzi cilvēki.

Lūk, kas mūs sagaida 2016. gadā pēc Vangas izteiktajiem pareģojumiem :

xBABA-VANGA-2016.jpg.pagespeed.ic.V4vtAh2uSA

Vanga ir vairākkārtēji atzīta par īstu gaišreģi pateicoties saviem izteikumiem, ka 11 septembrī notiks plaša mēroga terorakts ASV. Īsi pirms savas nāves viņa izteikusies : “Amerikāņu cilvēki kritīs pēc tērauda putna uzbrukuma,” kas šajā gadījumā bija domāts 11. septembris.

Vēl, ko noteikti var pieminēt ir Islāma Valsts sacelšanos pret visu pasauli, kas diemžēl pašlaik arī notiek.

Neilgi pirms savas nāves viņa akcentējusi Musulmaņu ienākšanu Eiropā. “Bez ieročiem, ar plikām rokām Eiropa tiks pārņemta, no trešajām pasaules valstīm, ticiet vai nē, Eiropa neko nespēs padarīt”

Vanga

85. gadu vecumā Vanga uz papīra bija uzrakstījusi, ka 2016. gadā notiks Musulmaņu invāzija Eiropā, lapiņas beigās bija uzrakstīts, ka 2016. gada beigās šāds kontinents vairs nepastāvēs. Pamatojums ar lieliem burtiem lapiņas otrā pusē : “Nemiernieki un ekstrēmisti iznīcinās Eiropu ar ķīmiskajiem ieročiem”

obama-isis2

Vanga pareģoja 2004. gada zemestrīci okeānā, kas izveidoja milzīgu cunami. 2004. gada Indijas okeāna zemestrīce bija zemūdens zemestrīce, kura notika 2004. gada 26. decembrī. Bojā gājušo skaits īsti nav zināms un tas variē sākot ar 187 000 un beidzot pat ar 283 000 upuriem. Pateicoties šim un 9/11 pareģojumiem, kas piepildījušies, cilvēki tic, ka Vanga runā patiesību un patreiz mūs sagaida milzīgas briesmas.

800px-US_Navy_050102-N-9593M-040_A_village_near_the_coast_of_Sumatra_lays_in_ruin_after_the_Tsunami_that_struck_South_East_Asia

Zemestrīces stiprums tika novērtēts ar 9,3 ballēm pēc Rihtera skala. Tā bija otrā spēcīgākā zemestrīce, kuru jebkad reģistrējis seismogrāfs. Spēcīgāka zemestrīce tika fiksēta vienīgi 1960. gadā Čīlē, kura nosaukta par Lielo Čīles zemestrīci.

video-vanga-paredzeja-3-pasaules-480x360

Vanga jau iepriekšējā gadsimtā bija paziņojusi par spēcīgu globālo sasilšanu. Viņa bija minējusi, ka daudzi spēcīgi vulkāni atmodīsies un veidos milzīgus karstā gaisa izmešus, kas tikai paātrinās procesu.

9/11 Septembra teroraks Amerikā. Kad Vangai bija 85. gadi, viņa bija brīdinājusi cilvēkus sacīdama, ka Amerikāņu cilvēkiem uzbruks ar “diviem tērauda putniem,” lielākā daļa Amerikāņu patiesi tic, ka šis ir īsts Vangas pareģojums, jo tā, tiešām arī notika.

Un viena no baisākajām lietām, ir pareģojums par Baraka Obamas ievēlēšanu. Viņa jau sen, sen atpakaļ pareģoja, ka 44. Amerikas prezidents būš afroamerikānis, viņa arī vairākas reizes bija minējusi, ka viņš būšot pēdējais Amerikas prezidents. Musulmaņi, Isis un Pēdējais Amerikas prezidents, tas jums viss neliekas mazliet biedējoši? Lielākā daļa norisinās jau šobaltdien, ticēt vai nē, tas ir jūsu ziņā, taču visiem ir skaidrs, ir jāuzmanās, jo nekas labs drīzumā tik tiešām nav gaidāms. Sargāsim sevi!

 • Vīrieša Sociālais

  0 2958

  Šajā kontekstā jāņem vērā, ka Latvijā kopumā pret vīrusu ir vakcinējušies 1,261 miljons

  View more
 • Visus Latvijas

  0 935

  Jā! Jau kārtējo reizi mediju uzmanībā, pie tam galvenajos notikumos nonākusi visiem labi zinā

  View more
 • "Diemžēl, bet

  0 7076

  Tie, kas seko, noteikti ir dzirdējuši ziņu, ka 48 gadus vecā krievu aktrise Anastasija Zavorotņ

  View more
 • Swedbank Nekavējoties

  0 3244

  Šobrīd banku krāpšanas shēmas un mēģinājumi ir ļoti dažādi, taču lielākoties visa sist

  View more
 • Policija Brīdina

  0 3395

  Tuvojas svētku laiks un šajā svētku laikā ir tādi cilvēki, kuri vēlas uz sirsnīgā uz pozit

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV