Vairākus Gadus Pēc Viņa Sievas Nāves, Viesmīle Viņam Pasniedza Ko Neticamu... - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Vairākus Gadus Pēc Viņa Sievas Nāves, Viesmīle Viņam Pasniedza Ko Neticamu…

0 comments

Zaudējot kādu tuvu cilvēku, jums ir vēlēšanās turēties pie lietām, kas jums saistās ar šo cilvēku. Par nožēlu, cilvēki mēdz pazaudēt šādas lietas un ilgojas pēc lietām kuru viņiem vairs nav gandrīz tik pat cik pēc zaudētā cilvēka. Pirms runāsim par zaudējumu, parunāsim par laimi un mīlestību.

Reiz sen senos laikos … 35 gadus vecs vīrietis, vārdā Pīters Bilelo viesojās pie savas mātes Itālijā, kad viņa ierosināja, lai viņš apprec meiteni ko nekad nav saticis.

Bet viņam paveicās, jo pēc 40 dienu aplidošanas viņš šo meiteni apprecēja. 50 prieka un laimes pildīti gadi pagāja un viņa mīļotā, Greisa, aizgāja aizsaulē pēc cīņas ar vēzi.

1

Pīters un Greisa Bilelo bija apprecējušies pirms, vairāk kā, 50 gadiem.

Pirms šī cīņa bija zaudēta, Pīteram bija ideja, ka viņi varētu parakstīt divas dolāru banknotes, ko viņi vienmēr turētu pie sevis. Pīters glabāja šīs banknotes, aptuveni, gadu pirms, nejauši, tās iztērēja, viņš bija pārliecināts, kanekad tās vairs neredzēs.

Viņš pārnāca mājās un atzinās sievai ka izdevis banknotes. Tas notika pirms pieciem gadiem. 2014. gada novembrī, Greisa zaudēja cīņu ar vēzi. Pirms dažām nedēļām Pīters aizsūtīja savu mazmeitu, Ešliju, uz veikalu pēc pusdienām.

Viņa atgriezās ar trim dolāriem un Pīters zvēr, ka piedzīvoja brīnumu. Pēc piecu gadu klejošanas pa pasauli, brīnumainais dolārs kuru bija parakstījusi viņa sieva bija atgriezies pie viņa.

2

Pīters bija ļoti tuvs savai sievai. Viņš viņu pavadīja uz viņas ķīmiskās terapijas sesijām, sēdēja viņai blakus, kad viņi atgriezās mājās viņš savu sievu aprūpēja, uzkopa māju, lai Greisa varētu atpūsties un cīnīties ar slimību.

3

Pītera un Greisas mazmeita, Ešlija, devās pēc pusdienām un atgriezās ar pārpalikušo naudu. Neticami, brīnumainais dolārs bija atgriezies.

4

Šis dolārs bija mainījis saimniekus tūkstošiem reižu, bet, kaut kā, bija atgriezies pie sava saimnieka, Pītera.

5

“Tas bija …. Īstais laiks un īstā vieta, nekas tāds nevarēja notikt. Tam ir jābūt brīnumam. Neviens šo dolāru vairs nedabūs,” saka Pīters. “Nekādā veidā.”

Statistiskā iespēja, ka šis dolārs atgrieztos pie Pītera ir astroloģiska, tāpēc nav iespēju kā ticēt ka tas ir brīnums. Tas ir neticami, ka kad tev tiešam ir liela vajadzība tad kaut kas pacenšas palīdzēt tev. Esmu ļoti priecīgs par Pīteru. Ir jauki dzirdēt, ka kāds ir atguvis to, kas likās pilnīgi pazudis. Ceru, ka veiksme turpināsies 8un viņš atradīs arī otru banknoti ar viņa parakstu. Cik fantastiski būtu, ja Pītera bērni vai mazbērni spētu šos priekšmetus apvienot, kā simbolu vecāku nebeidzamajai mīlestībai.

 • Esi uzmanīgs

  0 5234

  Viena no populārākajām iepirkšanās vietnēm internetā, ko izmanto liela daļa pasaules iedzīv

  View more
 • Tikko klajā

  0 1709

  Ļoti skumji, taču tāda ir patiesība! Pēdējā laikā visur paradās informācija, ka trūkst d

  View more
 • Nākušas klajā

  0 7290

   Raidījums “LNT TOP 10” aprēķinājis, ka četru bijušo Latvijas valsts prezidentu eksprezid

  View more
 • Māmiņa vien

  0 8460

  Lielākajai daļai siviešu šis noteikti liksies kā murgs, jo kā gan māmiņa ar veselo saprātu

  View more
 • Milzu Jaunumi!

  0 9088

  Kārtējo reizi publikai pavīdējušas ziņas par uzlabojumiem F-1 leģendārā braucēja Mihaēla

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV