Uzmanieties! Šo Ēdienu Sildīšana Var Saindēt Jūsu Ģimeni - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Uzmanieties! Šo Ēdienu Sildīšana Var Saindēt Jūsu Ģimeni

0 comments

Ļoti bieži, tas kā jūs ēdienu gatavojat ir tik pat svarīgi, kā tas kāds šis ēdien ir. Ļaunas baktērijas var iemitināties ēdienos, kas nav pienācīgi sagatavoti.

Daži ēdieni nav paredzēti tam, lai tos atkārtoti sildītu, un  citi, pie sildīšanas, var izdalīt indīgas vielas.

timthumb

Ēdiens baro mūsu organismu tikai tad, kad tas ir pareizi sagremots, uzsūkts un izmantots. Šis process sākas mutē, siekalas un zobi saskalda un šķīdina pārtiku. Mīkstu pārtiku ir labāk sakošļāt piecas līdz desmit reizes pirms to norīt. Cietāka pārtika, kā gaļa, būtu jāsakošļā 30 reizes pirms norīšanas.

spinach_p3064992

Mēs esam tas, ko mēs ēdam!

Pēc norīšanas, mūsu gremošanas sistēmas veselība ir kritiski svarīga, jo tālāk ēdiens nokļūst kuņģa skābē. Šajā procesā tiek pārbaudītas ēdiena funkcijas un mērķis. Īsi sakot, ēdiens ir kā paraugs, rasējums mūsu organismam. Gremošanas sistēma var izplatīt šos norādījumus, ja viss darbojas atbilstoši plānam, visi barojošie elementi tiek absorbēti un izmantoti tieši tā kā tie ir paredzēti. Šķiedras ir ļoti svarīgs komponents. Prebiotika palīdz stiprināt mikrobiomu.

Pizza-Hut

Ēdiena gatavošana un kombinēšana ir ļoti svarīga.

Tikai tāpēc, ka spināti un burkāni ir veselīgi, nenozīmē ka tie stiprinās katra cilvēka organismu vienā un tajā pašā veidā. Pareiza gatavošana, ēdiena kombinēšana, veselīga gremošanas sistēma un stipra mikro bioma ir noteicošie faktori ka šī pārtika iespaidos jūsu organismu. Ēdiena kombinēšana, zaļumu un garšvielu apvienošana, var atstāt ļoti pozitīvu iespaidu uz organismu, strauji palielinot ēdiena absorbēšanos organismā. Enzīmi ir ļoti svarīgi šajā procesā.

maxresdefault

Medicīniskā pētījumā tika atklāts, ka apvienojot melnos piparus un kurkumīnu no kurkumas saknes var ievērojami samazināt kancerogēno šūnu veidošanos organismā.

Nekad neapstarojiet ēdienu mikroviļņu krāsnī.

Sildot ēdienu mikroviļņu krāsnī ir ļoti vienkāršs veids kā iznīcināt ēdiena dabīgo ķīmiju, tā enzīmus un kopējo, veselīgo, iespaidu uz organismu. Ja jūs tomēr esat izlēmuši sasildīt pāri palikušo ēdienu, tad vajadzētu izmantot parasto plīti, šādi ēdiens tiek sasildīts dabīgi un lēni nejaucot tā dabīgo pozitīvo efektu.

Mikroviļņu krāsns ēdienu sasilda ātri, bet tik pat ātri iznīcina pozitīvo kas atrodas šajā ēdienā.

If-You-Dont-Mind-Cancer-Causing-Radiation-Passing-Through-Your-Food-Keep-Using-A-Microwave

Ēdieni kurus nevajadzētu atkārtoti sildīt

Atkārtoti sildot ēdienu tiek iznīcināta tā dabīgā struktūra, neskatoties uz to ka tas tiek darīts. Kartupeļi, piemēram, ir lielisks ēdiens, pilni ar vitamīniem, minerāliem un veselīgiem cietes daudzumiem, kas liek organismam just sātu pie nelieliem daudzumiem. Kad tie tiek sildīti, tie zaudē šo īpašību, jo cietes daudzums tiek samazināts. Tā vietā, lai kartupeļus sildītu, labāk tos pievienot kompostam.

Microwave-Oven

Kad sēnes tiek sildītas to proteīnu struktūra tiek izmainīta, tās kļūst par savu veselīgo formu skeletiem, ja runājam no veselīgas ēšanas puses. Tas pats attiecas uz vistu. Kad tā tiek sildīta proteīnu struktūra mainās. Eksperti iesaka vistu sildīt uz mazas uguns ilgāku laiku, lai saglabātu proteīnus neskartus. Citādi, apsildītā vista var izraisīt gremošanas traucējumus.

best-microwave

Spināti, bietes, redīsi un selerija ir produkti, ko nekad nevajadzētu sildīt atkārtoti. Pirmām kārtām, šie produkti ir domāti ēšanai svaigā veidā. Kad tos silda, tajos esošie nitrāti pārtop par nitrītiem. Pēkšņi, veselīga pārtika kļūst indīga un toksiska organismam, tas viss no sildīšanas.

Lai arī šie dārzeņi satur ļoti lielu daudzumu vitamīnu un barojošo vielu (spināti vien satur vitamīnus A, C, K, kalciju, magniju), tos nevajadzētu sildīt atkārtoti, jo tad tiem ir potenciāls radīt kancerogēnas vielas, kas var izraisīt dažādas problēmas jūsu organismā.

 • "AirBaltic" meklē

  0 5433

  Kurš gan nevēlas atrast labi atmaksātu darbu, kur labi nopelnīt vidējo mēneša algu. Protams,

  View more
 • "Tas jau

  0 2121

  Jāņem vērā, ka tās noteikti būs lielas un pat negaidītas ziņas ļoti daudziem cilvēkiem, ku

  View more
 • 10 Izteiktākie

  0 157

  4. februārī, tiek atzīmēta Pasaules vēža diena – globāli vienota iniciatīva, ko organizē

  View more
 • "Būs jāmaksā

  0 2898

  Ja kāds patreiz sūkstas par to, ka ir jāmaksā daudz par konkrētiem CSDD pakalpojumiem, tad neda

  View more
 • "Tikai šīs

  0 5930

  Papildus parastajai un vienkārši  pazīstamajai astrolabijai divpadsmit zīmēm ir arī slāvu as

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV