Tu Neticēsi, Ko Šis Kara Veterāns Izdarīja 89 Gadu Vecumā - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Tu Neticēsi, Ko Šis Kara Veterāns Izdarīja 89 Gadu Vecumā

0 comments

Šis stāsts pierāda to, ka lai cik veci mēs arī nebūtu, mēs varam izdarīt lietas, kuras esam gribējuši jau sen! Eds Braiss bija viens galvenajiem uzbrucējiem, kurš iebruka Normandijas pludmalē Otrā pasaules kara laikā, nopelnot divas purpura sirdis. Un tomēr, lai cik liels varonis viņš nebūtu citiem, visgrūtākais viņa dzīvē bija saskarties ar analfabētismu.

Gadu desmitiem Eds bija slēpis to, ka nespēj ne lasīt, nedz arī rakstīt. Pie darba Gaisa spēku bāzē viņam palīdzēja viņa kolēģis, kas viņam palīdzēja kārtot visus viņa saistītos dokumentus.

Viņas sieva mājās darīja to pašu, ko viņa kolēģis, palīdzēja nokārtot visas formalitātes un dokumentus viņa paša vietā. Viņa sieva aizgāja mūžībā 2009. gadā. Eds bija sev nosolījies dzīves laikā iemācīties lasīt un izlasīt vismaz vienu grāmatu. “Man vienalga vai tā ir grāmata par Miki Peli, es gribu izlasīt vienu grāmatu, pirms es mirstu”, noteica Eds.

oldman_reading_by_pedrosimoes7

2013. gada sākumā Eds atrada profesoru – Tobiju Tomsonu, kas pasniedza lekcijas Ziemeļaustrumu universitātē.

Tobijs ar īpašu attieksmi un dažādām stratēģijām iemācīju Edam lasīt, “Jo kā visiem zināms, vecumdienās, iemācīties kaut ko jaunu ir gandrīz neiespējami, tāpēc tas, ko izdarīja Eds ir vienkārši apbrīnojami”, piebilst Tobijs. Eds beidzot varēja lasīt savu pirmo grāmatu “Grade” – skolas biogrāfiju.

“Tas vienkārši liek man justies labi”, teica Eds. Eds piebildis, ka nespēj noticēt, ka to tiešām ir izdarījis, tā pat viņu apbrīno citi cilvēki, jo šādā vecumā iemācīties kaut ko šādu tiešām ir neiespējami. Eds šobrīd ir iesācis lasīt trīs grāmatas un viņš nav plānojis apstāties 🙂

 • "AirBaltic" meklē

  0 6240

  Kurš gan nevēlas atrast labi atmaksātu darbu, kur labi nopelnīt vidējo mēneša algu. Protams,

  View more
 • "Tas jau

  0 2148

  Jāņem vērā, ka tās noteikti būs lielas un pat negaidītas ziņas ļoti daudziem cilvēkiem, ku

  View more
 • 10 Izteiktākie

  0 159

  4. februārī, tiek atzīmēta Pasaules vēža diena – globāli vienota iniciatīva, ko organizē

  View more
 • "Būs jāmaksā

  0 2901

  Ja kāds patreiz sūkstas par to, ka ir jāmaksā daudz par konkrētiem CSDD pakalpojumiem, tad neda

  View more
 • "Tikai šīs

  0 5934

  Papildus parastajai un vienkārši  pazīstamajai astrolabijai divpadsmit zīmēm ir arī slāvu as

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV