Tētis Dalījās Ar Sava Mazuļa Fotogrāfijām, Lai Brīdinātu Citus Vecākus, Par Šīm Briesmām - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Tētis Dalījās Ar Sava Mazuļa Fotogrāfijām, Lai Brīdinātu Citus Vecākus, Par Šīm Briesmām

0 comments

Šis ir drauds, kas var piemeklēt jebkuru mazuli, tieši tāpēc šis tēvs ir spēris soli, lai brīdinātu citus vecākus.

Kad Skots Valkers pieskatīja savu mazu meitenīti – Molliju, viņa pēkšņi sāka raudāt, tik traki iepriekš Mollija nebija raudājusi. Skots centās saprast iemeslu, kāpēc viņa meitiņa raud, taču viņš izmēģināja visu, ko varēja, bet nekas nepalīdzēja. Taču tad viņš viņu sāka izģērbt, un pēc zeķu novilkšanas viņš bija satriekts. Mollijas pēda bija pietūkusi un ļoti sarkana, vēlāk sapratis, kas tas ir, viņš visu piefiksēja un mēģināja brīdināt citus cilvēkus, daloties ar savu pieredzi Facebook.

1

Pirms notika šokējošais atklājums, Skots ar savu sievu pusdienoja kopā, kā jau katru dienu, taču tad mazā Mollija sāka raudāt un,protams, abi vecāki kļuva satraukti, tieši tad Skots sāka darīt, to kas tika aprakstīts augstāk.

Mollija bija sākusi uzvesties dīvaini pēdējos mēnešos, taču līdz šim brīdim abi vecāki, neko nebija atklājuši.

2

Kad Mollijai tika novilkta zeķe, varēja pamanīt, ka daži viņas pirksti izskatījās ļoti dīvaini, paskatoties tuvāk atklājās, ka ap mazuļa pirkstiem bija kāda diega stīga, vēlāk vecāki nosprieda, ka tas viss varēja būt dēļ zeķēm, kas žņaudza mazuļa pirkstus, taču iesākumā, tas nebija pamanāms.

Paskatoties vēl tuvāk, varēja redzēt, ka ap mazuļa pirkstu bija diegs, kas bija ļoti cieši nospiedis Mollijas divus mazos pirkstiņus. Viņiem izdevās diegu noņemt un situācija normalizējās, paldies dievam, ka vecāki aizveda mazo bērniņu pie ārsta, jo situācija varēja ļoti pasliktināties.

3

Ja mazuļa pirksts būtu vēl pāris dienas atstāts bez uzraudzības, tas varētu izraisīt smagas infekcijas, kurām būtu nepieciešama operācija. Paldies dievam, ka vecāki mazo bērniņu nekavējoties aizveda pie ārsta.

Tieši tāpēc Skots vēlējās izplatīt šo ziņu, lai vecāki vairāk pievērstu uzmanību mazuļa pēdiņām un vispārējam ķermenim, jo no pirmā acu uzmetiena nekas nav redzams, paiet laiks un tad tikai, kad bērns nemitīgi raud, ir skaidrs, ka kaut kas nav kārtībā. Šie diedziņi var ieķerties visur, tāpēc esiet uzmanīgi ar zeķu un cimdu vilkšanu savam mazulim.

4

Daudzi cilvēki, par ar vairākiem bērniem, nebija apzinājušies šādu situāciju, ko viņi nosauc par “žņaugu sindromu.” Bet pateicoties vecākiem, kā Skots, kurš dalījās savā pieredzē, iespējams palīdzēs daudz citiem vecākiem, lai nepieļautu tādu pašu kļūdu. Stāsts ar laimīgām beigām 🙂

 • Saimniekšova sievietēm

  0 32692

  Izrādās, ka Ilmārs no Alojas pašlaik pamatīgi ir kritis sieviešu nežēlastībā no populārā

  View more
 • Saimniekšovā ir

  0 44684

  Saimniekšovā līdz šim ir notikušas ļoti daudz un dažādas lietas, šajā sezonā arī divi v

  View more
 • Slimi! "Tagad

  0 13508

  Ar vēzi nomocītā aktrise ir ļoti būtiski pieņēmusies svarā un viņai esot pilnībā noskūti

  View more
 • Pie slimās

  0 37385

  Jau šīs nedēlas sākumā krievu mediji bija paziņojuši par to, ka ļoti smagā stāvoklī ir no

  View more
 • Notikusi smaga

  0 4598

  Agri no rīta ap pulksten 7:00 pavisam netālu no Ķekavas apļa ir notikusi divu smago automašīnu

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV