Tētis Dalījās Ar Sava Mazuļa Fotogrāfijām, Lai Brīdinātu Citus Vecākus, Par Šīm Briesmām - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Tētis Dalījās Ar Sava Mazuļa Fotogrāfijām, Lai Brīdinātu Citus Vecākus, Par Šīm Briesmām

0 comments

Šis ir drauds, kas var piemeklēt jebkuru mazuli, tieši tāpēc šis tēvs ir spēris soli, lai brīdinātu citus vecākus.

Kad Skots Valkers pieskatīja savu mazu meitenīti – Molliju, viņa pēkšņi sāka raudāt, tik traki iepriekš Mollija nebija raudājusi. Skots centās saprast iemeslu, kāpēc viņa meitiņa raud, taču viņš izmēģināja visu, ko varēja, bet nekas nepalīdzēja. Taču tad viņš viņu sāka izģērbt, un pēc zeķu novilkšanas viņš bija satriekts. Mollijas pēda bija pietūkusi un ļoti sarkana, vēlāk sapratis, kas tas ir, viņš visu piefiksēja un mēģināja brīdināt citus cilvēkus, daloties ar savu pieredzi Facebook.

1

Pirms notika šokējošais atklājums, Skots ar savu sievu pusdienoja kopā, kā jau katru dienu, taču tad mazā Mollija sāka raudāt un,protams, abi vecāki kļuva satraukti, tieši tad Skots sāka darīt, to kas tika aprakstīts augstāk.

Mollija bija sākusi uzvesties dīvaini pēdējos mēnešos, taču līdz šim brīdim abi vecāki, neko nebija atklājuši.

2

Kad Mollijai tika novilkta zeķe, varēja pamanīt, ka daži viņas pirksti izskatījās ļoti dīvaini, paskatoties tuvāk atklājās, ka ap mazuļa pirkstiem bija kāda diega stīga, vēlāk vecāki nosprieda, ka tas viss varēja būt dēļ zeķēm, kas žņaudza mazuļa pirkstus, taču iesākumā, tas nebija pamanāms.

Paskatoties vēl tuvāk, varēja redzēt, ka ap mazuļa pirkstu bija diegs, kas bija ļoti cieši nospiedis Mollijas divus mazos pirkstiņus. Viņiem izdevās diegu noņemt un situācija normalizējās, paldies dievam, ka vecāki aizveda mazo bērniņu pie ārsta, jo situācija varēja ļoti pasliktināties.

3

Ja mazuļa pirksts būtu vēl pāris dienas atstāts bez uzraudzības, tas varētu izraisīt smagas infekcijas, kurām būtu nepieciešama operācija. Paldies dievam, ka vecāki mazo bērniņu nekavējoties aizveda pie ārsta.

Tieši tāpēc Skots vēlējās izplatīt šo ziņu, lai vecāki vairāk pievērstu uzmanību mazuļa pēdiņām un vispārējam ķermenim, jo no pirmā acu uzmetiena nekas nav redzams, paiet laiks un tad tikai, kad bērns nemitīgi raud, ir skaidrs, ka kaut kas nav kārtībā. Šie diedziņi var ieķerties visur, tāpēc esiet uzmanīgi ar zeķu un cimdu vilkšanu savam mazulim.

4

Daudzi cilvēki, par ar vairākiem bērniem, nebija apzinājušies šādu situāciju, ko viņi nosauc par “žņaugu sindromu.” Bet pateicoties vecākiem, kā Skots, kurš dalījās savā pieredzē, iespējams palīdzēs daudz citiem vecākiem, lai nepieļautu tādu pašu kļūdu. Stāsts ar laimīgām beigām 🙂

 • Tiek paziņots,

  0 8117

  Šobrīd jāņem vēra, ka vēl pirms salīdzinoši neilga laika cilvēki nespēja pārtraukt runāt

  View more
 • LIDL Beidzot

  0 2089

  LIDL Latvija jau ir uzsācis iespaidīgu reklāmas kampaņu, mudinot cilvēkus strādāt pie viņiem

  View more
 • Iedzīvotājiem Beidzot

  0 11384

  Tie cilvēki, kuri vēl nemaz nav lietas kursā - Labklājības ministrija analizē kopējos iedzīv

  View more
 • Paziņots cik

  0 6599

  Karavīru iesaukšanu vērtēs ģimenes ārsts, un jaunie vīrieši, kuri iestāsies, var saņemt "p

  View more
 • Pēkšņi ir

  0 892

  Tieši šobrīd notiekošais konkrēti parāda, ka itin nekas nav viegli, ja ņemam vērā, ka cilv

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV