Tētis Dalījās Ar Sava Mazuļa Fotogrāfijām, Lai Brīdinātu Citus Vecākus, Par Šīm Briesmām - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Tētis Dalījās Ar Sava Mazuļa Fotogrāfijām, Lai Brīdinātu Citus Vecākus, Par Šīm Briesmām

0 comments

Šis ir drauds, kas var piemeklēt jebkuru mazuli, tieši tāpēc šis tēvs ir spēris soli, lai brīdinātu citus vecākus.

Kad Skots Valkers pieskatīja savu mazu meitenīti – Molliju, viņa pēkšņi sāka raudāt, tik traki iepriekš Mollija nebija raudājusi. Skots centās saprast iemeslu, kāpēc viņa meitiņa raud, taču viņš izmēģināja visu, ko varēja, bet nekas nepalīdzēja. Taču tad viņš viņu sāka izģērbt, un pēc zeķu novilkšanas viņš bija satriekts. Mollijas pēda bija pietūkusi un ļoti sarkana, vēlāk sapratis, kas tas ir, viņš visu piefiksēja un mēģināja brīdināt citus cilvēkus, daloties ar savu pieredzi Facebook.

1

Pirms notika šokējošais atklājums, Skots ar savu sievu pusdienoja kopā, kā jau katru dienu, taču tad mazā Mollija sāka raudāt un,protams, abi vecāki kļuva satraukti, tieši tad Skots sāka darīt, to kas tika aprakstīts augstāk.

Mollija bija sākusi uzvesties dīvaini pēdējos mēnešos, taču līdz šim brīdim abi vecāki, neko nebija atklājuši.

2

Kad Mollijai tika novilkta zeķe, varēja pamanīt, ka daži viņas pirksti izskatījās ļoti dīvaini, paskatoties tuvāk atklājās, ka ap mazuļa pirkstiem bija kāda diega stīga, vēlāk vecāki nosprieda, ka tas viss varēja būt dēļ zeķēm, kas žņaudza mazuļa pirkstus, taču iesākumā, tas nebija pamanāms.

Paskatoties vēl tuvāk, varēja redzēt, ka ap mazuļa pirkstu bija diegs, kas bija ļoti cieši nospiedis Mollijas divus mazos pirkstiņus. Viņiem izdevās diegu noņemt un situācija normalizējās, paldies dievam, ka vecāki aizveda mazo bērniņu pie ārsta, jo situācija varēja ļoti pasliktināties.

3

Ja mazuļa pirksts būtu vēl pāris dienas atstāts bez uzraudzības, tas varētu izraisīt smagas infekcijas, kurām būtu nepieciešama operācija. Paldies dievam, ka vecāki mazo bērniņu nekavējoties aizveda pie ārsta.

Tieši tāpēc Skots vēlējās izplatīt šo ziņu, lai vecāki vairāk pievērstu uzmanību mazuļa pēdiņām un vispārējam ķermenim, jo no pirmā acu uzmetiena nekas nav redzams, paiet laiks un tad tikai, kad bērns nemitīgi raud, ir skaidrs, ka kaut kas nav kārtībā. Šie diedziņi var ieķerties visur, tāpēc esiet uzmanīgi ar zeķu un cimdu vilkšanu savam mazulim.

4

Daudzi cilvēki, par ar vairākiem bērniem, nebija apzinājušies šādu situāciju, ko viņi nosauc par “žņaugu sindromu.” Bet pateicoties vecākiem, kā Skots, kurš dalījās savā pieredzē, iespējams palīdzēs daudz citiem vecākiem, lai nepieļautu tādu pašu kļūdu. Stāsts ar laimīgām beigām 🙂

 • Viņķele ir

  0 5700

  14. augusta Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē Latvijas Republikas veselības ministre

  View more
 • Vīrietis atgriežas

  0 2072

  Facebook kāds vīrietis vārdā Ainārs dalījies ar savu pieredzēto kaimiņvalstī. Viņš salīd

  View more
 • Atklātībā nācis,

  0 7835

  2019.gada 27.jūlijā Krievijā un Baltkrievijā sēras. Atklātībā nākusi ziņa, ka 24 gadu vecu

  View more
 • Esat uzmanīgas

  0 17537

  Bieži vien ir dzirdami stāsti par perversiem ārstiem, kas dara dažādas lietas. Tai skaitā film

  View more
 • Kad lūgt

  0 5079

  Ezotēriķi uzskata, ka eņģeļa stundas ir labākais laiks katrā dienā, kad vērsties pie Augst

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV