Tas, Ko Viņi Atrada Šajā Nodegušajā Autobusā Uzdzīs Drebuļus - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Tas, Ko Viņi Atrada Šajā Nodegušajā Autobusā Uzdzīs Drebuļus

0 comments

Autobusā pilnīgi viss bija nodedzis, izņemot vienu lietu, tieši šī lieta iespējams uzdzīs drebuļus, patīkamus drebuļus…

Dziesmu grupa – “Lady Antebellum”, piedzīvoja šausminošu nelaimi. Viņu ekskursijas autobuss aizdegās esot tam uz šosejas, tā kā nodzēst to nebija iespējams pašu spēkiem, nācās gaidīt ugunsdzēsējus. Kamēr ieradās ugunsdzēsēji, autobusa iekšpuse pilnībā bija izdegusi.

Viņu soliste, “Paldies Dievam par to, ka mums ir viss kārtībā un paldies visiem tiem, kas palīdzēja nodzēst uguni, lai visi pārējie būtu drošībā”,  teica Hilarija.

1

Paldies Dievam, neviens netika ievainots. Dziedātāja Hilarija, kopā ar savu vīru un ceļojumu menedžeri tik tiešām priecājās par to, ka neviens nebija cietis.

2
“Goda vārds Jūs neticēsiet”, teica Hilarija un pievienoja rakstu savā Facebook profilā :

Lady-Antebellum6
“Es tikko saņēmu šo attēlu, kurš bija nofotogrāfēts tieši pēc liesmu noslāpēšanas. Šodien, kad sākās ugunsgrēks, man līdzi bija ļoti maz savu personisko lietu.  Pirms sākās ugunsgrēks, es biju iemigusi, tikai tad mani pamodināja mans vīrs, mēs protams uzreiz izlecām ārā no autobusa. Es nemeloju, pilnīgi viss, kas bija autobusā bija nodedzis, vienkārši viss. Autobusā manas personīgās mantas bija tikai man soma, kurā iekšā bija daži papīri un Bībele. Visa soma un visi papīri bija sadeguši, uzminiet, kura lieta nebija sadegusi? Tā bija bībele, bībeles vāku segumi bija nodedzināti, taču neviena lapa bībelē, tiešām neviena nebija skarta ar uguns liesmu. Dievs Vārds vienmēr pastāvēs un būs par Jums, pasargās Jūs, dos savu mīlestību pret Jums un nekad neaptumšos Jūs. Mana ticība uz visiem laikiem ir padziļināta, jo šodien es tiešām par to pārliecinājos”, stāsta Hilarija

Lady-Antebellum5

Šī ir tik pārsteidzoša liecība. Daudzi uzskatīja, ka Hilarijas teiktais ir meli, taču paši ugunsdzēsēji bija šokā, jo tieši viņi atrada vienīgo lietu, kas nebija sadegusi šajā autobusā – tā bija bībele. Kā teica ugunsdzēsēji : “Bībele – Dieva svētais vārds – tas tika atrasts starp pelniem neskarts”.  “Dieva mīlestība un Viņa Vārds ir spēcīgāks pret liesmām un iznīcināšanu. Tas ir solījums, ko var turēt!” Vai šis gadījums tik tiešām nav pārsteidzošs?

 • Paziņota jaunākā

  0 1434

  Beidzot klajā ir nākušas jaunas ziņas un informācija par Anastasiju Zavorotņuku. Arī jau iep

  View more
 • Sinoptiķi paziņojuši,

  0 19545

  Ziema nāk ar lielu ātrumu un to apliecina arī sinoptiķi ar meteorologiem! Jau iepriekš tika vē

  View more
 • Svarīgi jaunumi

  0 4163

  Latvijā pavisam drīz plāno ieviest lielus jaunumus, kas skars ikviena šofera ikdienas gaitas. Ta

  View more
 • Ļoti sliktas

  0 14565

  Uz Latvijas ceļiem var palikt bez zobiem. bez auto riteņiem un pat bez pašas automašīnas! Atli

  View more
 • Miljonārs Latvijā

  0 26130

  Izrādās, ka arī Latvijā ir kāda vietu, kura tiek uzskatīta par paradīzi. Mēs katrs esam "ieu

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV