Tas, Ko Viņi Atrada Šajā Nodegušajā Autobusā Uzdzīs Drebuļus - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Tas, Ko Viņi Atrada Šajā Nodegušajā Autobusā Uzdzīs Drebuļus

0 comments

Autobusā pilnīgi viss bija nodedzis, izņemot vienu lietu, tieši šī lieta iespējams uzdzīs drebuļus, patīkamus drebuļus…

Dziesmu grupa – “Lady Antebellum”, piedzīvoja šausminošu nelaimi. Viņu ekskursijas autobuss aizdegās esot tam uz šosejas, tā kā nodzēst to nebija iespējams pašu spēkiem, nācās gaidīt ugunsdzēsējus. Kamēr ieradās ugunsdzēsēji, autobusa iekšpuse pilnībā bija izdegusi.

Viņu soliste, “Paldies Dievam par to, ka mums ir viss kārtībā un paldies visiem tiem, kas palīdzēja nodzēst uguni, lai visi pārējie būtu drošībā”,  teica Hilarija.

1

Paldies Dievam, neviens netika ievainots. Dziedātāja Hilarija, kopā ar savu vīru un ceļojumu menedžeri tik tiešām priecājās par to, ka neviens nebija cietis.

2
“Goda vārds Jūs neticēsiet”, teica Hilarija un pievienoja rakstu savā Facebook profilā :

Lady-Antebellum6
“Es tikko saņēmu šo attēlu, kurš bija nofotogrāfēts tieši pēc liesmu noslāpēšanas. Šodien, kad sākās ugunsgrēks, man līdzi bija ļoti maz savu personisko lietu.  Pirms sākās ugunsgrēks, es biju iemigusi, tikai tad mani pamodināja mans vīrs, mēs protams uzreiz izlecām ārā no autobusa. Es nemeloju, pilnīgi viss, kas bija autobusā bija nodedzis, vienkārši viss. Autobusā manas personīgās mantas bija tikai man soma, kurā iekšā bija daži papīri un Bībele. Visa soma un visi papīri bija sadeguši, uzminiet, kura lieta nebija sadegusi? Tā bija bībele, bībeles vāku segumi bija nodedzināti, taču neviena lapa bībelē, tiešām neviena nebija skarta ar uguns liesmu. Dievs Vārds vienmēr pastāvēs un būs par Jums, pasargās Jūs, dos savu mīlestību pret Jums un nekad neaptumšos Jūs. Mana ticība uz visiem laikiem ir padziļināta, jo šodien es tiešām par to pārliecinājos”, stāsta Hilarija

Lady-Antebellum5

Šī ir tik pārsteidzoša liecība. Daudzi uzskatīja, ka Hilarijas teiktais ir meli, taču paši ugunsdzēsēji bija šokā, jo tieši viņi atrada vienīgo lietu, kas nebija sadegusi šajā autobusā – tā bija bībele. Kā teica ugunsdzēsēji : “Bībele – Dieva svētais vārds – tas tika atrasts starp pelniem neskarts”.  “Dieva mīlestība un Viņa Vārds ir spēcīgāks pret liesmām un iznīcināšanu. Tas ir solījums, ko var turēt!” Vai šis gadījums tik tiešām nav pārsteidzošs?

 • Sliktas ziņas!

  0 3986

  Lielbritānija pirmdien oficiāli paziņojusi, ka 31. oktobrī, kad notiks tās izstāšanās no Eir

  View more
 • Notikusi milzīga

  0 3250

  19. augustā ap 15:00 traģisks ugunsgrēks izcēlies Svētciemā. Tur kādā garāžā, kas atradus

  View more
 • Nemanāmā slekpava

  0 4180

  Kuņģa vēzis – bieži vien saukts par kluso slepkavu – zināms kā vēža forma, kas parasti p

  View more
 • Sliktas ziņas

  0 7400

  Satiksmes ministrijas (SM) sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Greiškalne informējusi sabiedr

  View more
 • Toms Bricis

  0 5260

  Laika ziņu vīrs Toms Bricis atklājis, vai patiesi vasarīgais karstums ir beidzies, kā minējis

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV