Tas, Ko Policija Atrada Zem Šī Skapja Ir Ģeniāli - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Tas, Ko Policija Atrada Zem Šī Skapja Ir Ģeniāli

0 comments

Tas, joprojām, ir pārsteidzoši, redzot stāstus par to, kādus brīnumus pastrādā narkotiku kontrabandisti, lai dabūtu tās pāri robežām. Esmu dzirdējis stāstus par narkotiku baroniem, kuri izgatavo laivas un zemūdenes, lai ievestu narkotikas nemanītas.

Viņi riskē ar dzīvībām un nekas nav svarīgāks par peļņu. Viņi izšķiež nodokļu maksātāju naudu, pastāvīgi, apejot un laužot likumus. Bieži, viņiem tas izdodas un viņi ieved valstī neticamus daudzumus ar aizliegtajām vielām pirms viņus notver.

Bet šis stāsts ir nedaudz citāds un ir, vienkārši, traks. Policija saņēma informāciju par, iespējamu, narkotiku perēkli Tihuānā. Kad viņi devās izmeklēt, viņi atklāja vairāk kā bija gaidījuši.

1

Tihuānas policija saņēma informāciju par, iespējamu, narkotiku kontrabandistu operāciju un nolēma to izmeklēt. Viņi ieradās ar lielu policijas darbinieku skaitu, sagaidot, ka ieraudzīs lielu aizliegto vielu daudzumu.

2

Viņi izlauza durvis un devās iekšā mājā. Reida laikā viņi atvēra skapja durvis un atklāja ko pavisam negaidītu. Slepenas durvis.

3

Skapja grīdā policija atklāja caurumu, kas veda, aptuveni, 20 metru dziļumā. Viņi bija atklājuši tuneli, kas veda uz ASV robežu.

4

Viņi sekoja tunelim un pēc 150 metriem viņi, negaidīti, uzdūrās arī pašiem kontrobandistiem, kas tajā brīdī turpināja rakt vēl nepabeigto tuneli.

5

Kontrabandisti bija ierīkojuši elektrību un ventilācijas sistēmu dziļajā tunelī. Kontrabandisti ar lāpstām raka tuneli un zemi krāva lielos spaiņos, ko pēc tam nogādāt virs zemes.

6

Viņi bija izgatavojuši koka ratiņus, lai palīdzētu pārvietot smagos spaiņus. Viņi bija izveidojuši nelielu tuneļa rakšanas operāciju, kas, ja pabeigta, būtu viņiem ļoti ienesīga.

7

Tunelis bija, aptuveni, 35 km no San Djego, Kalifornijā, netālu no Meksikas gaisa spēku bāzes un policijas iecirkņa. Agrāk vai vēlāk, bet viņiem bija lemts būt atklātiem.

8

Notikuma vietā arī tika atrasti 20 kg marihuānas. Var droši pieņemt, ka narkotikas un ieroči, tiktu nelegāli, nogādāti  Amerikā, lai tur tos pārdotu.

9

Policija konfiscēja arī automašīnu ar kuru tika izvesta izraktā zeme. 150 metrus garo tuneli viņi bija izrakuši tikai dažu nedēļu laikā pa vienam vien spainim.

10

Kopā tika apcietināti deviņi cilvēki. Šādi tuneļi ir visapkārt Amerikas un Meksikas robežai. Policija ļoti smagi strādā, lai šos noziedzniekus apcietinātu un tuneļus slēgtu.

Lūk arī video ar noziedznieku tuneli.

Šos noziedzniekus notvēra notikuma vietā tieši laikā. Ja tunelis tiktu pabeigts, kas zina cik daudz aizliegto vielu tiktu ieplūdinātas Amerikas teritorijā. Policija novērsa diezgan smagas, iespējamās, sekas un, iespējams, izglāba dažas dzīvības pateicoties šai izmeklēšanai. Viņi arī novērsa miljoniem dolāru, kas būtu ieplūdināti nelegālajā pasaulē.

 • Mirušā režisora

  0 1474

  Jau vēstīts, ka 28. martā 80 gadu vecumā miris izcilais Latvijas Nacionālā teātra režisors M

  View more
 • Šodien paziņots

  0 1906

  Kā otrdien pēc valdības sociālā tīkla sanāksmes sacīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs,

  View more
 • Latvijas prezidenta

  0 1348

  Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita kundzes Andras īpašā uzruna, un paziņojums Latvijas taut

  View more
 • Latvijas prezidents

  0 7285

  Sestdien prezidents Egils Levits paziņoja par pieciem grozījumiem normatīvajos aktos, kas saistī

  View more
 • Paziņots, kāpēc

  0 3494

  Lai gan Covid-19 ir visnopietnākā slimība vecāka gadagājuma cilvēku un blakusslimnieku vidū,

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV