Tas, Ko Ņujorkas Pilsēta Izdarīja Ar Šo Pamesto Dzelzceļa Staciju Ir Vienkārši Izcili! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Tas, Ko Ņujorkas Pilsēta Izdarīja Ar Šo Pamesto Dzelzceļa Staciju Ir Vienkārši Izcili!

0 comments

Ņujorka ir zināma ar saviem superaugstajiem torņiem, aizņemtības pilno dzīvi un grandiozajiem parkiem, ko atvēlējuši šajā milzīgajā ēku drūzmā. Taču Ņujorka ir spērusi nākamo soli uz priekšu. Šī ir viena no tām vietām, kur cilvēki ir pierakstījuši savu nākamo ceļojumu, līdz tā pavisam tiks pabeigta.

1

Tas viss sākas no šejienes, no vecās un pamestās dzelzceļa stacija, kura ir jau 116 gadus veca

2

Šajā vietā ļoti nozīmīgs ir griestu augstums. Tā augstums no zemes ir 6.1 metri, kas parāda arī to, ka šajā cietā agrāk atradušās lielas un augstas lokomatīves un tramvaji. Taču tam visam ir viens iemesls.

3

Šis ir speciāli izveidots – dabiskais apgaismojums, kas tiks novirzīts pie griestiem, izmantojot optiskās šķiedras materiālus, jeb vienkārši sakot – “tālvadības jumta logi”. Tam visam ir viens ļoti kārtīgs iemesls, šajā vietā taps pazemes parki, kur tiks audzēti koki un zāles, kas atrodas zem pilsētas ielām, diez vai būsiet kaut ko tādu vispār dzirdējuši vai ne ?

4

Ideja ir izveidot pirmo,”dzīvo” pazemes parku.

5

Lūk kā tas strādās. Virszemē atradīsies saules bateriju paneļi, kas visu iegūto enerģiju tālāk nodos apakšējām lampām

6

Kad dažādu apstākļu dēļ saules paneļi nespēs nodot enerģiju tālāk (saules aizsegti mākoņi, ilgstošs lietus), tad šīm lampām speciāli tiks padota enerģija, lai tās strādātu visu cauru diennakti.

7

Šis ir apbrīnojams un unikāls projekts, ko Ņujorkas valdība ar vietējām organizācijām apstiprinājusi ar lielu sajūsmu. Vairākas valstis jau ir ieinteresētas līdzīgos projektos.

8

Ja viss notiks pēc plāna un darbi neaizķersies, tad šis parks būs atvērts jau 2018. gadā.

9

Neskatoties uz to, ka projekts ir tikai nesen sācies. Cilvēki uzzinot par šādu ideju ir vienkārši saviļņoti un nespēj sagaidīt to brīdi, kad paši savām acīm spēs ieraudzīt šo mākslīgi veidoto brīnumu.

10

2012. gada septembrī,kāda komanda izmantoja tieši tādu pašu tehnoloģiju un pamestā pazemes tehnoloģijas noliktavā atklāja izstāsti, kurā starp visām “mirušajām” sienām pa vidu atrodas dzīvības dzīslas.

11

Jau tad cilvēki bija neiedomājami pārsteigti ieraugot ko tādu, jo kurš gan būtu aizdomājies par pazemes parkiem, kāpēc gan tādi būtu vajadzīgi un ko tie vispār dotu? Manuprāt atbildes uz šiem jautājumiem ir liekas, jo visiem skaidrs, kas notiek lielpilsētās.

12

13

14

Šis ir neticams koncepts, kas jau tiek attīstīts. Šī būs iespēja visiem tiem, kuri savā pilsētā redz tikai ēkas un neko citu. Cilvēku interese par šo vietu ir tik milzīga, ka Ņujorkas dome jau izteikusies – pateicoties šim projektam, Ņujorkā ieplūdīs daudz vairāk tūristu, nekā tas ir parasti. Un šis nebūt nebūs pēdējais projekts, ko akceptējusi Ņujorkas pilsēta, kādus pārsteigumus viņi sagādās drīzumā, to mēs varam tikai gaidīt!

 • Beidzot Tiek

  0 2276

  Ņemot vērā patreizējo situāciju, ļoti daudz tiek runāts par minimālās algas palielināšanu

  View more
 • Jau no

  0 9866

  Lielākā daļa noteikti jau būs dzirdējuši par to, ka no 2023. gada visā valstī notiks ļoti b

  View more
 • Nu Tad

  0 2754

  Labklājības Ministrija nosakot apkures vajadzības, ņem vērā ĢIMENES budžetu un izdevumus. Vi

  View more
 • Tikko Paziņota

  0 7567

  Lai gan vēl nesen baudījām ļoti patīkamu un karstu vēlo vasaru, tieši vasaras izskaņā, kas

  View more
 • "Tas Būs

  0 5095

  Esošās situācija dēļ Pavļuta domām, pēc visiem kopējiem drošības pasākuma standartiem ir

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV