Superīgas Un Noderīgas Lietas, Ko Mēs Varētu Mācīties No Foresta Gampa - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Superīgas Un Noderīgas Lietas, Ko Mēs Varētu Mācīties No Foresta Gampa

0 comments

Ticiet vai ne, bet Forestam Gampam ir jau vairāk kā 20 gadi. Drāma, kura aktierim Tomam Henksam nopelnīja Oskaru kategorijā labākais aktieris, ir stāsts kas seko Foresta neticamajai dzīvei, kuras laikā viņš satiek Elvisu Presliju, J.F. Kenediju un citas vēsturiskas personības. Šī ir viena no visvairāk citētajām, mūsdienu, filmām. Mācības kuras Forests guva un viņa domas ir mūžīgas. Lūk dažas no tām.

1

Tu nekad nezināsi uz ko esi spējīgs, ja nemēģināsi.

Forests Gamps ir dzimis ar muguru, kas ir tikpat šķība kā politiķis. Tas liek viņam valkāt kāju skavas. Viņu moka huligāni, taču viņa bērnības, labākā, draudzene viņam saka, nu jau slavenos vārdus, “Skrien Forest, skrien!”, kad huligāni viņu moka. Viņš izlauzās no skavām un kļuva par koledžas atlētu ( vēlāk arī pavadīja trīs gadus skrienot pa valsti, bet tā ir cita mācība). Vienmēr mēģiniet. Jūs varat sevi pārsteigt.

2

Lai jums būtu labi draugi, esiet labs draugs.

Nav bijuši labāki draugi kā Forests un Baba, kuru viņš satika karojot Vjetnamā. Viņi ne tikai gulēja ar mugurām kopā, lai izvairītos no dubļiem, bet pēc Babas nāves Forests izdzīvoja Babas sapni, būt par garneļu kuģa kapteini. Forests bija tik labs draugs, jo Baba bija viņam uzticīgs. Tas ir vienkārši: esiet labsirdīgi.

3

Pievērsiet uzmanību.

Viņa lielā skrējiena  laikā, Forests kļuva par autoru slavenajam krekliņam ar smaidīgo seju, kā arī uzlīmei uz mašīnām ar uzrakstu ”S*** happens.”vienmēr klausieties kad ar jums runā un turiet acis vaļā.

4

Neskatoties ne uz ko, dariet to ko jūs mīlat.

Forests mīlēja pļaut zāli, tāpēc viņš to darīja arī tad kad bija miljonārs. No ārpuses tas, varbūt, liekas muļķīgi, bet viņam bija vienalga, viņš, vienmēr, bija godīgs pret sevi. Esiet godīgi pret sevi par to kas jums tiešām patīk.

5

Esiet pozitīvi un nenokariet galvu

Kad leitnants Dens zaudēja kājas Vjetnamas karā, viņš ieslīga depresijā un darīja visu, lai novērstu domas no savām problēmām. Tomēr, kad viņš pievienojās Forestam uz garneļu zvejas kuģa un, vēlāk, investēja nopelnīto jaunā kompānijā ar nosaukumu “Apple”, viņa dzīve kardināli izmainījās. Esiet pozitīvi un skatieties uz priekšu. Labākas dienas ir priekšā.

6

Palīdzēt citiem ir lieliski.

Nopelnot lielo bagātību, Forests atdeva Babas daļu viņa ģimenei. “Vienam cilvēkam vajag tikai tik daudz bagātības, pārējais ir priekš izrādīšanās,” Forests saka. “Tāpēc es iedevu veselu kaudzi baznīcai un es iedevu kaudzi zvejnieku slimnīcai. Lai arī Baba bija miris un leitnants Dens mani sauca par traku, es iedevu Babas mammai viņa daļu. Un zināt ko? Viņai vairs nevajadzēja strādāt neviena virtuvē.” Ja jūs varat dalīties savā bagātībā, tas ir to vērts.

ForrestGumpBubba

Gaidiet negaidīto un paturiet atvērtu prātu

Kā saka Foresta mamma: “Dzīve ir kā šokolādes kaste, tu nekad nezini ko dabūsi.”

 • Sinoptiķi Brīdina

  0 549

  Marts ir iesācies ļoti silts un patīkams, tomēr tas nebūt tā turpināsies un mūs visus joproj

  View more
 • Šodien ticis

  0 23200

  Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) marta beigās sāks noteikt vienreizēju atbal

  View more
 • Vecā kundze

  0 38346

  Cik daudzi no mums rūpējās par saviem kaimiņiem? Laikam ejot, mēs arvien mazāk pievēršam uzm

  View more
 • Tagad bezdarbnieki

  0 7837

  Lai sniegtu atbalstu bezdarbniekiem, kuriem nav bezdarbnieka pabalstu un kuriem pašreizējos apstā

  View more
 • Kariņš izsakās,

  0 4643

  Visā Eiropā Covid-19 izplatība ir satraucoša. Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis jau tagad s

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV