Superīgas Un Noderīgas Lietas, Ko Mēs Varētu Mācīties No Foresta Gampa - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Superīgas Un Noderīgas Lietas, Ko Mēs Varētu Mācīties No Foresta Gampa

0 comments

Ticiet vai ne, bet Forestam Gampam ir jau vairāk kā 20 gadi. Drāma, kura aktierim Tomam Henksam nopelnīja Oskaru kategorijā labākais aktieris, ir stāsts kas seko Foresta neticamajai dzīvei, kuras laikā viņš satiek Elvisu Presliju, J.F. Kenediju un citas vēsturiskas personības. Šī ir viena no visvairāk citētajām, mūsdienu, filmām. Mācības kuras Forests guva un viņa domas ir mūžīgas. Lūk dažas no tām.

1

Tu nekad nezināsi uz ko esi spējīgs, ja nemēģināsi.

Forests Gamps ir dzimis ar muguru, kas ir tikpat šķība kā politiķis. Tas liek viņam valkāt kāju skavas. Viņu moka huligāni, taču viņa bērnības, labākā, draudzene viņam saka, nu jau slavenos vārdus, “Skrien Forest, skrien!”, kad huligāni viņu moka. Viņš izlauzās no skavām un kļuva par koledžas atlētu ( vēlāk arī pavadīja trīs gadus skrienot pa valsti, bet tā ir cita mācība). Vienmēr mēģiniet. Jūs varat sevi pārsteigt.

2

Lai jums būtu labi draugi, esiet labs draugs.

Nav bijuši labāki draugi kā Forests un Baba, kuru viņš satika karojot Vjetnamā. Viņi ne tikai gulēja ar mugurām kopā, lai izvairītos no dubļiem, bet pēc Babas nāves Forests izdzīvoja Babas sapni, būt par garneļu kuģa kapteini. Forests bija tik labs draugs, jo Baba bija viņam uzticīgs. Tas ir vienkārši: esiet labsirdīgi.

3

Pievērsiet uzmanību.

Viņa lielā skrējiena  laikā, Forests kļuva par autoru slavenajam krekliņam ar smaidīgo seju, kā arī uzlīmei uz mašīnām ar uzrakstu ”S*** happens.”vienmēr klausieties kad ar jums runā un turiet acis vaļā.

4

Neskatoties ne uz ko, dariet to ko jūs mīlat.

Forests mīlēja pļaut zāli, tāpēc viņš to darīja arī tad kad bija miljonārs. No ārpuses tas, varbūt, liekas muļķīgi, bet viņam bija vienalga, viņš, vienmēr, bija godīgs pret sevi. Esiet godīgi pret sevi par to kas jums tiešām patīk.

5

Esiet pozitīvi un nenokariet galvu

Kad leitnants Dens zaudēja kājas Vjetnamas karā, viņš ieslīga depresijā un darīja visu, lai novērstu domas no savām problēmām. Tomēr, kad viņš pievienojās Forestam uz garneļu zvejas kuģa un, vēlāk, investēja nopelnīto jaunā kompānijā ar nosaukumu “Apple”, viņa dzīve kardināli izmainījās. Esiet pozitīvi un skatieties uz priekšu. Labākas dienas ir priekšā.

6

Palīdzēt citiem ir lieliski.

Nopelnot lielo bagātību, Forests atdeva Babas daļu viņa ģimenei. “Vienam cilvēkam vajag tikai tik daudz bagātības, pārējais ir priekš izrādīšanās,” Forests saka. “Tāpēc es iedevu veselu kaudzi baznīcai un es iedevu kaudzi zvejnieku slimnīcai. Lai arī Baba bija miris un leitnants Dens mani sauca par traku, es iedevu Babas mammai viņa daļu. Un zināt ko? Viņai vairs nevajadzēja strādāt neviena virtuvē.” Ja jūs varat dalīties savā bagātībā, tas ir to vērts.

ForrestGumpBubba

Gaidiet negaidīto un paturiet atvērtu prātu

Kā saka Foresta mamma: “Dzīve ir kā šokolādes kaste, tu nekad nezini ko dabūsi.”

 • Ilze Viņķele

  0 3609

  Pašlaik pēc esošās situācijas, kā arī vērtējot Eiropas un Baltijas visas trīs valstis un t

  View more
 • Latviju pāršalc

  0 1663

  Ceturtdien, 24. septembrī, Valsts policijas Zemgales rajona pārvaldes Tukuma nodaļas darbinieki s

  View more
 • SPKC nāk

  0 3013

  Saskaņā ar jaunākajiem Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem Latvij

  View more
 • Latvijā atklāti

  0 3215

  Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informāciju Latvija vakar reģistrēja

  View more
 • Viņķele nāk

  0 8218

  Pašlaik vērojot visas Eiropas, kā arī Baltijas tendences, Covid -19 inficēto skaits Latvijā tu

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV