Šis Vīrs 29 Gadus Gaidīja Savu Īsto Donoru. Jūs Neticēsiet, Kas Ienāca Palātā... - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šis Vīrs 29 Gadus Gaidīja Savu Īsto Donoru. Jūs Neticēsiet, Kas Ienāca Palātā…

0 comments

Katru dienu mirst astoņpadsmit cilvēki, gaidot savu piemēroto orgānu donoru. Ir daudzi faktori, kas ietekmē katra orgāna atbilstību vēlamajam cilvēkam, kam nepieciešama palīdzība. Saraksts no kuriem varētu atrast pareizo atbilstību ir ļoti garš, taču reizēm sagadās, ka īstais donors ir tieši vistuvākais cilvēks.

Vīrs kurš, gaidīja savu donoru bija laimīgi precējies ar savu sievu Tīnu. Viņš uzskatīja, ka tā bija mīlestība no pirmā acu skatiena. Viņi tikās kādā aklajā randiņā 1979. gadā. Un jau pēc sešiem gadiem, viņi apprecējās un nu jau viņiem ir 3 bērni. Viss bija ideāli kamēr vīrs Dougs devās uz ikgadējo veselības pārbaudi. Tālajā 1990. gadā, viņam tika diagnosticēta slimība nierēs agrīnā stadijā.

kidney-wife-d

Tīna bija pārbijusies, jo viņas vīrs drīz vien varēja mirt, ja nespēs atrast atbilstošo donoru. Viņi kopīgi ticēja, gan sev gan Dievam, ka spēs atrast cilvēku, kas būs atbilstošs Dougam. Viņi bija pārmeklējuši vairāk nekā 10’000 sarakstu, kas bija saistīti ar nierēm, taču viss bija pilnīgi veltīgi. Dougs ticēja, ka vienu dienu viņš atradīs savu glābēju.

Kādu dienu Tīna pamanīja vienu no saviem vismīļākajiem izteicieniem, kas bija uzrakstīts uz viņas brošūras: “Tu vari būt vienīgais cilvēks uz šīs pasaules, bet Tu vari būt visa pasaule vienam cilvēkam.” Izlasot un atceroties šo skaisto frāzi, Tīna iedvesmojās un iedomājās, ka iespējams viņa varētu būt īstā nieru donore priekš sava vīru.

Screen-Shot-2015-12-16-at-2

Tīna iesniedza papīrus un ārsti bija šokā! Visus šos gadus, Tīna vienmēr bija savam vīram blakus, bet ne reizi neviens nebija iedomājies, ka Tīna būs tā, kas izglābs savam vīram dzīvību.

Kad Dougs uzzināja, šo pārsteidzošo ziņu, viņam no laimes bira asaras, viņi kļuva vēl tuvāki kā nekad iepriekš. Pēc nelielas sagatavošanās un atkārtotām pārbaudēm, notika ilgi gaidītā operācija.

Ticiet vai nē, bet operācija norisinājās bez aizķeršanās un nu Dougs varēs dzīvot savu atlikušo dzīvo nesatraucoties par problēmām, kas iepriekš viņu apgrūtināja un tas viss pateicoties viņa superīgajai sievai – Tīnai, kas pēc operācijas atzina, ka sen nebija izjutusi tik labu sajūtu, jo ir palīdzējusi cilvēkam, vēl jo vairāk cilvēkam, kuru tik ļoti mīl.

 • Tiek paziņots,

  0 8149

  Šobrīd jāņem vēra, ka vēl pirms salīdzinoši neilga laika cilvēki nespēja pārtraukt runāt

  View more
 • LIDL Beidzot

  0 2090

  LIDL Latvija jau ir uzsācis iespaidīgu reklāmas kampaņu, mudinot cilvēkus strādāt pie viņiem

  View more
 • Iedzīvotājiem Beidzot

  0 11385

  Tie cilvēki, kuri vēl nemaz nav lietas kursā - Labklājības ministrija analizē kopējos iedzīv

  View more
 • Paziņots cik

  0 6601

  Karavīru iesaukšanu vērtēs ģimenes ārsts, un jaunie vīrieši, kuri iestāsies, var saņemt "p

  View more
 • Pēkšņi ir

  0 893

  Tieši šobrīd notiekošais konkrēti parāda, ka itin nekas nav viegli, ja ņemam vērā, ka cilv

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV