Šis Vīrietis Laimēja 100 Miljonus, Tu Nespēsi Noticēt, Cik Lielu Stulbumu Viņš Izdarīja - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šis Vīrietis Laimēja 100 Miljonus, Tu Nespēsi Noticēt, Cik Lielu Stulbumu Viņš Izdarīja

0 comments

Šis noteikti būs ideāls piemērs tam, ka saprātu par nekādu naudu nenopirksi. Tieši tā gadījās šim puisim, kurš neaizdomājās par iespējamajām sekām un tas viņam maksāja viņa dzīvību.

stu

Vīrietis strādājis par krāvēju kādā Walmart veikalā. Savā pusdienu pārtraukumā viņš izmēģinājis savu veiksmi un nu viņš kļuva par 100 miljoniem bagātāks.

Džastinam Grīnam bija tikai 38. gadi, tomēr viņš jau no bērnības bija samērā nabadzīgs. Laimējis 100 miljonus dolāru, vīrietis esot iedvesmojies no filmas “Zelta loceklis”, un gribējis izdarīt pilnīgi to pašu, ko šajā filmā – apzeltīt savu dzimumorgānu.

mega_moolah_microgaming

Savā pusdienu pārtraukumā Džastins izdomāja uzspēlēt “Mega Moolah” un jau pēc brīža, viņš laimēja milzu džekpotu. Puisis momentāni atstāja savu darbu un jau pirmajās dienās sāka tērēt un naudu lietās, kas viņam pat nebija vajadzīgas, puisis burtiski izšķērdēja savu laimēto naudu.

14219933017733

Vīrietis mīlēja Ostina Pauera filmu “Zelta Loceklis”, bet vēl vairāk viņš mīlēja filmas ainu, kur galvenais varonis iemērca sava pretinieka dzimumorgānus zeltā, padarot tos par super skaistiem šedevriem. Tieši to pašu bija iedomājies Džasins, tikai šajā gadījumā, viņš vēlējās to pašu izdarīt ar savu “mantību.”

Džastins tik ļoti vēlējās to izdarīt, ka jau pēc brīža bija apzvanījis visus profesionālos apzeltīšanas salonus, taču pilnīgi visi atteicās no viņa vilinošā piedāvājuma. Viņš nodomājis, ka citu cilvēku palīdzība viņam tā īsti nemaz nav nepieciešama, tāpēc izdomājis, ka visu izdarīs viņš pats.

Džastins sava sapņa īstenošanai izmantoja apzeltīšanas ierīci, kuru aizņēmās no vietējā autoservisa. Par nelaimi, 12 stundas pēc procedūras veikšanas, viņam radās veselības problēmas, kas noveda pie vīrieša nāves.

Viņš bija atradis apzeltīšanas iekārtu kādā auto servisā, kuru ātri vien arī aizņēmies. Nonācis mājās, viņš visu bija sagatavojis un jau pēc divām stundām procedūra bija galā. Pagāja vairāk nekā 10 stundas un vīrietim krasi pasliktinājās veselības stāvoklis, kā rezultātā Džastinam iestājās nāve.

Izmeklējot situāciju slimnīcā, ārsti bija izteikuši skaļu brīdinājumu, ka apzeltīšanas ierīces nekādā gadījumā nedrīkst izmantot ķermeņa daļu apzeltīšanai. Pēc ārsta ekspertīzēm, tika secināts, ka Džastina nāve iestājās no saindēšanās ar svinu un dzīvsudrabu, kura rezultātā Džastina ķermenis tika maksimāli novājināts līdz viņam iestājās nāve.

Atcerieties, ka ne par kādu naudu nevar nopirkt veselību, tā pat arī prātu!

 • Valdība nākusi

  0 231

  Valdību veidojošās koalīcijas partijas pirmdien vienojušās atbalstīt iedzīvotājus ar nosac

  View more
 • Tiek paziņots,

  0 14935

  Šobrīd jāņem vēra, ka vēl pirms salīdzinoši neilga laika cilvēki nespēja pārtraukt runāt

  View more
 • LIDL Beidzot

  0 2481

  LIDL Latvija jau ir uzsācis iespaidīgu reklāmas kampaņu, mudinot cilvēkus strādāt pie viņiem

  View more
 • Iedzīvotājiem Beidzot

  0 11445

  Tie cilvēki, kuri vēl nemaz nav lietas kursā - Labklājības ministrija analizē kopējos iedzīv

  View more
 • Paziņots cik

  0 6663

  Karavīru iesaukšanu vērtēs ģimenes ārsts, un jaunie vīrieši, kuri iestāsies, var saņemt "p

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV