Šis Vīrietis, Izmantojot Google Maps, Atrada Kaut Ko Patiesi Baisu - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šis Vīrietis, Izmantojot Google Maps, Atrada Kaut Ko Patiesi Baisu

0 comments

Jāsāk ar to, ka šī ziņa, ļoti plaši pāršalca visu internetu, taču kā tas viss sākās un kas šis par nezvēru?
Anglijas dienvidaustrumu piekrastē atrodas ciematiņš ar nosaukumu (Whitestable) Šis ciematiņš izpelnījies plašu atpazīstamību ar savām garšīgajām austerēm, kuras ieguvušas lielu rezonansi jau kopš romiešu laikiem. Šī ir ļoti populāra tūrisma vieta, un tagad, šo visu vietu pārņēmis interesants notikums, kas atrasts pateicoties Google Maps.

Kāds vīrietis izmantojot Google Maps atradis milzu krabi, kas tajā brīdī atradies pie piekrastes, taču daudzi uzskata, ka tas ir tikai savādas formas smilšu rifs, kā tad patiesībā ir ?

1

Satelītu attēli parāda, par to, ka attēlā ir redzams ēdamais krabis, gandrīz pie pašas piekrastes, interesantākais jau ir tas, ka šis krabis ir vienkārši milzīgs. Pasaulē visiem zināmie “parastie krabji” parasti mēdz būs 20-40 cm lieli, taču šis attēlā redzamais krabis ir vairāku desmitu metru garš.

Foto tika pievienots vairākās mājas lapā, tiklīdz to pamanīja kāds ciematiņa iedzīvotājs, tā šī ziņa nonāca mediju lokā.

2

Ir bijuši pasakas par milzu krabis novērojumu jomā, kas datējami simtiem gadu. Cilvēki ziņoja daudz novērojot kaut ko milzīgu, kas atgādina milzu krabis gadsimtiem, kam nav pierādījumu. Daudzi zvejnieks ir paziņojušas, ka kaut kas ir pieaudzis no zemāk ostas smiltīm gadiem. Lielākā zināmā suga krabju ir japāņu Spider Crab, kas var izaugt līdz pat 12 pēdu diametrā, nekas, salīdzinot ar šo milzu krabis. Neviens nav pierādījis vai atspēko šo krabjus, bet daži saka, ka tas ir tikai jautrs mānīšana.

Ir bijušas daudzas pasakas par milzīgiem krabjiem un par novērojumiem, kuros manīti šie milzīgie monstri, kas datējami jau gadu simtiem. Šī informācija ir atrodama jau kopš 18. gadsimta, taču kāda ir patiesība? Vai tiešām pastāv šāda veida krabji?

Daudzi zvejnieki no apkārtnes iz paziņojuši, ka kaut kas ir pieaudzis pie ostas smiltīm, ejot gadiem, varbūt tas ir tikai neparasts smilšu izaugums? Lielākā zināmā krabju suga ir japāņiem “Spider Crab” – zirnekļu krabji, kas var izaugt līdz pat 10 metriem diametrā, taču tas būtu nieks salīdzinājumā ar šo milzeni. Neviens nav pierādījis, šī krabja patiesumu, jo kad cilvēki devās uz šo vietu aplūkot, tur protams nekā nebija, daudzi saka, ka tā ir tikai ēna, vai vienkārši izdomāts triks, dēļ kura piesaistīt vairāk tūristu, kā domājat Jūs?

 • Fantastiskas ziņas

  0 983

  Lai lieki neizplūstu šajā smagajā situācijā, jāatceras par to, ka lielākajai daļai iedzīvo

  View more
 • Jau no

  0 3063

  Salīdzinoši nesen tika vadītas runas par dažādām un jauna tipa izmaiņām, kuras tiešā veid

  View more
 • Paziņota ļoti

  0 9413

  Beidzot klajā ir nākušas ļoti svarīgas ziņas, ka sākoties jau no Maija otras puses Pilsonība

  View more
 • Plānojas būt

  0 562

  Šobrīd nav itin nekādu mazāko šaubu, ka situācija ir ļoti grūta lielākajai daļai iedzīvot

  View more
 • Valsts Augstākās

  0 25162

  Esošajā situācijā un tik ļoti lielajos spriedzes apstākļos valsts prezidents Egils Levits un

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV