Šis Vīrietis, Izmantojot Google Maps, Atrada Kaut Ko Patiesi Baisu - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šis Vīrietis, Izmantojot Google Maps, Atrada Kaut Ko Patiesi Baisu

0 comments

Jāsāk ar to, ka šī ziņa, ļoti plaši pāršalca visu internetu, taču kā tas viss sākās un kas šis par nezvēru?
Anglijas dienvidaustrumu piekrastē atrodas ciematiņš ar nosaukumu (Whitestable) Šis ciematiņš izpelnījies plašu atpazīstamību ar savām garšīgajām austerēm, kuras ieguvušas lielu rezonansi jau kopš romiešu laikiem. Šī ir ļoti populāra tūrisma vieta, un tagad, šo visu vietu pārņēmis interesants notikums, kas atrasts pateicoties Google Maps.

Kāds vīrietis izmantojot Google Maps atradis milzu krabi, kas tajā brīdī atradies pie piekrastes, taču daudzi uzskata, ka tas ir tikai savādas formas smilšu rifs, kā tad patiesībā ir ?

1

Satelītu attēli parāda, par to, ka attēlā ir redzams ēdamais krabis, gandrīz pie pašas piekrastes, interesantākais jau ir tas, ka šis krabis ir vienkārši milzīgs. Pasaulē visiem zināmie “parastie krabji” parasti mēdz būs 20-40 cm lieli, taču šis attēlā redzamais krabis ir vairāku desmitu metru garš.

Foto tika pievienots vairākās mājas lapā, tiklīdz to pamanīja kāds ciematiņa iedzīvotājs, tā šī ziņa nonāca mediju lokā.

2

Ir bijuši pasakas par milzu krabis novērojumu jomā, kas datējami simtiem gadu. Cilvēki ziņoja daudz novērojot kaut ko milzīgu, kas atgādina milzu krabis gadsimtiem, kam nav pierādījumu. Daudzi zvejnieks ir paziņojušas, ka kaut kas ir pieaudzis no zemāk ostas smiltīm gadiem. Lielākā zināmā suga krabju ir japāņu Spider Crab, kas var izaugt līdz pat 12 pēdu diametrā, nekas, salīdzinot ar šo milzu krabis. Neviens nav pierādījis vai atspēko šo krabjus, bet daži saka, ka tas ir tikai jautrs mānīšana.

Ir bijušas daudzas pasakas par milzīgiem krabjiem un par novērojumiem, kuros manīti šie milzīgie monstri, kas datējami jau gadu simtiem. Šī informācija ir atrodama jau kopš 18. gadsimta, taču kāda ir patiesība? Vai tiešām pastāv šāda veida krabji?

Daudzi zvejnieki no apkārtnes iz paziņojuši, ka kaut kas ir pieaudzis pie ostas smiltīm, ejot gadiem, varbūt tas ir tikai neparasts smilšu izaugums? Lielākā zināmā krabju suga ir japāņiem “Spider Crab” – zirnekļu krabji, kas var izaugt līdz pat 10 metriem diametrā, taču tas būtu nieks salīdzinājumā ar šo milzeni. Neviens nav pierādījis, šī krabja patiesumu, jo kad cilvēki devās uz šo vietu aplūkot, tur protams nekā nebija, daudzi saka, ka tā ir tikai ēna, vai vienkārši izdomāts triks, dēļ kura piesaistīt vairāk tūristu, kā domājat Jūs?

 • Visus Latvijas

  0 227

  Jā! Jau kārtējo reizi mediju uzmanībā, pie tam galvenajos notikumos nonākusi visiem labi zinā

  View more
 • "Diemžēl, bet

  0 6873

  Tie, kas seko, noteikti ir dzirdējuši ziņu, ka 48 gadus vecā krievu aktrise Anastasija Zavorotņ

  View more
 • Swedbank Nekavējoties

  0 2983

  Šobrīd banku krāpšanas shēmas un mēģinājumi ir ļoti dažādi, taču lielākoties visa sist

  View more
 • Policija Brīdina

  0 3265

  Tuvojas svētku laiks un šajā svētku laikā ir tādi cilvēki, kuri vēlas uz sirsnīgā uz pozit

  View more
 • Latvijā ļoti

  0 2984

  Izskatās, ka esošajām problēmām pagaidām ir par maz un jau pašlaik Latvijā straujā ātrumā

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV