Šis Sunītis Tika Mocīts, Bet Kas Notika Tālāk, Liks Jums Raudāt Prieka Asaras - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šis Sunītis Tika Mocīts, Bet Kas Notika Tālāk, Liks Jums Raudāt Prieka Asaras

0 comments

Šis nabaga sunītis, kurš tika mocīts, ir kļuvis par interneta sensāciju, pateicoties laimīgām beigām! Suņa rētas ap suņu purnu vienmēr būs nežēlīgs atgādinājums par to, ko šis sunītis ir pārcietis. Bet pateicoties cilvēku līdzjūtībai un palīdzībai šis sunīts ir ticis pie gādīgas audžuģimenes un beidzot saņem mīlestību, ko viņa ir pelnījusi.

1

Suņa īpašnieks bija izpelnījies īpašu uzmanību no dzīvnieku biedrības, jo daudzi liecinieki apgalvoja, ka suņa īpašnieks to kaitina, pieķēdē to priekšējā pagalmā un vienmēr cieši aplīmē tā muti/purnu ar elektroizolācijas lentu, kas ir ļoti cieša un noturīga. Kopš tā brīža dzīvnieku biedrība rīkojās un suņa saimnieks tika arestēts par nežēlīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Tagad vīrieti gaida barga tiesa.

2
Suns tika atrasts pie ķēdēm mājas pagalmā. Stāvoklī kādā bija sunīts, bija ļoti nežēlīgs. Suņa purns bija cieši notīts ar elektrisko lentu, kas sunim radīja ļoti lielas sāpes un ciešanas. Kad sunītis, tika nogādāts patversmē, tā stāvoklis bija kritisks, daži ārsti teica, ka būs ļoti grūti panākt, ka suns pats varēs pilnvērtīgi ēst un atkal būt pilnvērtīgi laimīgs, taču citi ārsti bija pārliecināti, par to, ka suns izdzīvos un viņi darīs visu iespējamo, lai tā arī būtu!

3
Kas šis stāsts nonāca Facebook lapā, sākās īsts interneta virpulis. Sunīša sejā redzamās sāpēs lika dzīvnieku mīļotājiem sarosīties un uzsākt valsts mēroga izaicinājumu pret tiem, kas ļaunprātīgi izmanto dzīvniekus un nežēlīgi tos moca!

4

Pateicoties lielajam cilvēku atbalstam sākās līdzekļu vākšana dzīvnieku ārstēšanai, kas cietuši līdzīgi, kā šis sunītis. Viss aizgāja, tik tālu, ka cilvēki sāka ziedot lielas summas, censtos izskaust esošo situāciju pret dzīvnieku mocīšanu. Šis stāsts pat nokļuva kādā Amerikas realitātes šovā, kas vienozīmīgi palīdzēja cilvēkiem saprast, ka lietas labā kaut kas ir jādara!

Ar visu cilvēku atbalstu un smago darbu medicīniskajam personālam sunītis beidzot bija kārtīgi nodrošināts ar vispārīgo palīdzību. Tomēr uz sunīša purna joprojām paliks rētas uz visiem laikiem, kas atgādinās mazuļa bērnību. Taču tagad sunītis ir nokļuvis audžuģimenē, kurš katru dienu laimīgi dodas uz pludmali un rotaļājas ar audžu māsu Oreo.

5
Viens ir skaidrs, tiesa jau bija nolēmusi, ka suns nekad nevarēs atgriezties pie tā pirmatnējā saimnieka, jo tagad sunītis ir laimīgs savā esošajā audžuģimenē. Šis sunītis ir ne tikai atveseļojies, bet arī kļuvis slavens visā pasaulē. Sunītis nesen ir paspējis izbaudīt īpašu foto sesiju pludmalē, kā arī kļuvis par 4-kāju modeli 2016 Charlestons Dzīvnieku biedrības ugunsdzēsēju kalendārā.

6
Paldies visiem, kas iesaistījās, lai palīdzētu nu jau laimīgajam suņukam. Cilvēce pierāda, ka tā spēj cīnīties pret ļaunumu kopīgi un labi cilvēki vienmēr nāks pretī neskatoties ne uz ko! Tagad mīlīgais suņuks ir drošā vietā, kur tas saņem īpašu labsirdību un mīlestību. Stāsts ar tiešām laimīgām beigām 🙂

 • Beidzot Tiek

  0 2244

  Ņemot vērā patreizējo situāciju, ļoti daudz tiek runāts par minimālās algas palielināšanu

  View more
 • Jau no

  0 9864

  Lielākā daļa noteikti jau būs dzirdējuši par to, ka no 2023. gada visā valstī notiks ļoti b

  View more
 • Nu Tad

  0 2754

  Labklājības Ministrija nosakot apkures vajadzības, ņem vērā ĢIMENES budžetu un izdevumus. Vi

  View more
 • Tikko Paziņota

  0 7566

  Lai gan vēl nesen baudījām ļoti patīkamu un karstu vēlo vasaru, tieši vasaras izskaņā, kas

  View more
 • "Tas Būs

  0 5095

  Esošās situācija dēļ Pavļuta domām, pēc visiem kopējiem drošības pasākuma standartiem ir

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV