Šis Pamestais Un Spocīgais Lielveikals, Sevī Slēpj Kaut Ko Ļoti Dīvainu... - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šis Pamestais Un Spocīgais Lielveikals, Sevī Slēpj Kaut Ko Ļoti Dīvainu…

0 comments

1

 

Jūsu acīm paveras Bangkokas – “Jaunās Pasaules” iepirkšanās centrs. Taču, tas ko tas slēpj savā iekšpusē pārsteigs visus!

Šis centrs atrodas pamest jau kopš 1997. gada. Bet ja tomēr riskējat doties iekšā, jūs noteikti atradīsiet interesantas, tā laika dzīvības pazīmes.

2

Rodas jautājums, kur ir galvenā ieeja? Lūkojoties tuvāk, redzam žogu, uz kura rakstīts “stingri aizliegts, šķērsot šo zonu”, interesanti, kuram piedzīvojumu meklētājam šī zīme kaut ko izsaka ?

3

Kad iekšā, pirmā lieta, ko jūs pamanīsiet, ir tas, ka gadi nav bijuši labvēlīgi, lai šo veco iepirkšanās centra. Tas ir tāpēc, pēc ugunsgrēka, un traģiskā negadījumā, ēkas jumts un top divos stāvos tika izņemti.

Ja tomēr esat tikuši iekšā, pirmā lieta, ko noteikti pamanīsiet – šī vieta ir pamesta gadiem, par to liecina dabas atstātās pēdas, kā arī laiks, kurš savā ceļā nežēlo nevienu.  Iemesls, kāpēc šis centrs tika slēgts, bija traģisks ugunsgrēks, kura rezultātā nodega gandrīz viss veikals, vēlāk pēc traģiskā notikuma, ēkas jums un augšējie divi stāvi tika nojaukti, lai neapdraudētu apkārtējo drošību ārpus veikala.

4

Un protams, ja ēkai vairākus gadus nav bijis jumts, šī vieta lēnām piepildās ar lietus ūdeni, kas šo vietu vairāku gadu garumā appludināja vairākos līmeņos. Patreiz pilnībā applūdis ir lielveikala pagrabs un daļēji arī pirmais stāvs.

5

Nav šaubu, ka šo eskalatoru mūžs ir bijis pietiekoši garš, taču ir diezgan interesanti pavērot, kādus interesantus plankums tas, ap sevi veido.

6

Šeit ir zivis, tūkstošiem daudz un dažādu zivju. Lielākā daļa no tām ir karpas, un aiz tām seko sami. Bet galvenais jautājums ir, kā viņas šeit nokļuva?

7

Jāiesāk ar to, ka stāvošam/mierīgam ūdenim ir tendence piesaistīt odus un citus moskītus, tieši tā, kā šajā vietā ir pilns ar odiem, tad šī bija ideāla vieta, kur varētu attīstīt zivju audzēšanu.

8

Viens no zviju audzētājiem apgalvo, ka šis ir galvenais faktors, lai varētu šeit audzēt zivis. Drīz vien kāda grupa šajā vietā salaida konkrētu sugu zivis, un jau pēc salīdzinoši neilga laika, šeit tās bija tūkstošiem, lielveikala otrā dzīve…

9

Bet ne katrs stāsts ir ar laimīgām beigām. 2013.gadā šajā vietā izplatījās bīstams vīruss, kas bija Bangokas lielākā problēma. Lielākā, jo daļa cilvēku bieži vien nāca šeit barot zivis, kas nozīmēja tikai vienu – arī zivis būs inficētas ar bīstamo vīrusu.

102015. gada janvārī, vietējie iedzīvotāji nāca palīgā, lai pa visām reizēm, izķertu visas zivis un beigtu vīrusa izplatīšanos, kas saistīta ar zivīm šajā reģionā.

11

Bet, kā tad ar moskītu un odu problēmu? Lai pilnībā apkarotu šo vīrusa izplatību, Bangoka valdība, kopā ar pilsētas administrāciju nolēma iztukšot visu stāvošo ūdeni. Pēc šī darba paveikšanas, tas bija milzīgs atvieglojums visiem pilsētas iedzīvotājiem

12

 

Pēc zivju izķeršanas tika aprēķināts, ka vidēji šajā veikalā uz to brīdi esot bijušas vairāk nekā 3000 zivis, kas padara šo Lielveikalu par pirmo vietu pasaulē, kur noticis kaut kas šāds!

15

Taizemes valdība neplāno lielveikala jumtu pārklāt ar jaunu jumtu. Tas nozīmē, ka pagrabs un pirmajs stāvs, kādu dienu atkal piepildīsies ar ūdeni. Tad atkal šeit parādīsies jauni moskīti  un viss iespējams sāsksies no gala. Lai vai kā, šī vietu ir apburoša visā tās krāšņumā.

 • Redz,

  0 1223

  Nesen plašsaziņas līdzekļos parādījās Ukrainas tiesībaizsardzības ministra Vladimira Košen

  View more
 • Maksims Galkins

  0 10537

  Mūzikas kritiķis Sergejs Sosedovs, kurš slavens ar asiem un reizēm provokatīviem paziņojumiem

  View more
 • Glābēji jau

  0 1622

  Lai arī iepriekš jau tika ziņots par to, ka piektdienas vakarā un sestdienas nakts vidū būs pa

  View more
 • Kristīnes Misānes

  0 5045

  Reaģējot uz nesenajiem pretējās puses izteikumiem par Latvijas pilsoni Kristīni Misāni , kuru

  View more
 • Milzu jaunimi

  0 2903

  Dānijas tiesa ceturtdien apstiprināja Dānijas ģenerālprokurora lēmumu atcelt Latvijas pilsoņa

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV