Šis Melnādainais Vīrietis Tika Apturēts Ar Ieroci piesprādzētu Pie Viņa Gurna. Lūk Ko Policija Ar Viņu Izdarīja - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šis Melnādainais Vīrietis Tika Apturēts Ar Ieroci piesprādzētu Pie Viņa Gurna. Lūk Ko Policija Ar Viņu Izdarīja

0 comments

Stīvens Hildrets juniors no Tusonas, Arizonas, tika apturēts jo viņa priekšējie mašīnas lukturi nedega. Hildrets bija ģērbies sporta kreklā ar kapuci, ar pistoli piesprādzētu uz gurniem, gaidīja savā automašīnā kamēr policists tuvojās viņa transporta līdzeklim.

7mhnt-gun-cop-pulled-over-lg

Tātad, es braucu uz biroju, lai iesniegtu savu iknedēļas dokumentāciju. Viens no lukturiem nedarbojas. Es redzu Tusonas policijas patruļu, kas apgriežas un seko man. Es jau gatavojos apstāties.

Signālugunis iedegas un es apstājos. Virsnieks jautā man, kā man iet, un tad jautā vai  man ir kādi ieroči.

“Jā, kungs. Esmu ieroča nēsāšanas atļaujas turētājs un mans ierocis atrodas pie mana labā gurna. Mans maks ir manā labajā aizmugures kabatā.”

Virsnieks izskaidro, ka viņa drošībai un manai, viņam nepieciešams atbruņot mani. Es saprotu, un es atslēdzu transportlīdzekli. Es paskaidroju, ka es lietoju 7TS ALS maksti, bet no šī leņķa otrais policists nevar atvērt to. Vadošais virsnieks lūdz mani atvērt to, un es to daru lēni. Virsnieks atbrīvo mani no mana Gloka un komplimentē X300U ko es lietoju. Viņš arī apskata manu militāro identifikāciju un es viņam pastāstu ka esmu Zemessargs.

Vadošais policists norāda ka mana reģistrācijas karte ir novecojusi, bet viņš zina ka mana reģistrācija ir derīga. Viņš iet atpakaļ, lai pārbaudītu manas tiesības. Es zinu, ka viņš mani var aizturēt par vismaz diviem pārkāpumiem. Es domāju par to, kā tos nolīdzināt.

Policists atgriežas ar manu Gloku. “Tāpēc, ka jūs bijāt pretimnākošs un neradījāt  mums problēmas, es gatavojas atstāt to kā mutisku brīdinājumu. Salabojiet lukturi, cik drīz vien iespējams.”

Es smaidu. “Paldies jums, kungs.”

Es esmu melnādains cilvēks, ģērbies pelēkā kapucē un bruņots. Saskaņā ar noteiktiem sociālajiem uzskatiem, man nevajadzētu būt dzīvam šobrīd, jo policijā, tā tiek uzskatīts, strādā, lai nogalinātu minoritātes.

Varbūt … tikai varbūt … šis ir tikai mīts.

Varbūt, ja jūs izturēsieties pret policijas darbiniekiem ar cieņu, viņi darīs to pašu ar jums.

Policisti arī ir cilvēki. Krietni lielākā daļa ir labi cilvēki, un viņi nevēl jums ļaunu.

Es gribētu pateikties tiem diviem virsniekiem un Tusonas Policijas Departamenta par viņu profesionālo darbu un attieksmi.

Mēs tik daudz runājām par sliktajiem apsargiem, kuri nedrīkstētu valkāt nozīmīti. Es gribētu izplatīt vārdu par paraugvīriešiem, kuri nopelnījuši nozīmītes un parāda, ko tās nozīmē un par ko tā stāv.

 • Pavļuts jau

  0 758

  Veselības ministrs Daniels Pavļuts valdības sēdē sacīja, ka, jaunajiem Covid-19 variantiem Lie

  View more
 • Kas atgadījies

  0 724

  Pandēmijas laikā slavenā Dailes teātra aktieris ĢirtsĶesteris 14. februārī svinēja savu 57.

  View more
 • Izrādās, ka

  0 12197

  Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) labklājības metožu pārvaldības nodaļas

  View more
 • Viņķele tomēr

  0 2423

  Kā izrādās, tad Ilzei Viņķelei pašlaik nemaz neiet tik slikti, kā varbūt sākumā varējām

  View more
 • 200 Eiro

  0 64135

  Labā ziņa ir tā, ka krīzes laikā valsts maksās vienreizēju subsīdiju 500 eiro apmērā ģime

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV