Šis Mazulis Piedzima Ar Pieaugušu Pēdu Pie Tā Galvas, Kas Notika Tālāk Ir Apbrīnojami - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šis Mazulis Piedzima Ar Pieaugušu Pēdu Pie Tā Galvas, Kas Notika Tālāk Ir Apbrīnojami

0 comments

Šis ir viens no visvairāk neticamākajiem stāstiem, kādu jebkad nācies lasīt, taču šis gadījums ir reāls no dzīves un parāda cik patiesībā mēs, cilvēki mūsdienās esam attīstīti.

Vairākus gadus Manuels un Tifānija centās tikt pie sava pirmā bērniņa. Tomēr tad, kad viņiem tas izdevās, viņi uzzināja, ka ar bērnu kaut kas nav īsti kārtībā. Sākumā ārsti domāja, ka  mazulim pie smadzenēm bija audzējs, bet tā izrādījās pēda. Šis mazulis ir viens no visneparastākajiem cilvēkiem, kas dzimis un tas ir bijis milzīgs pārbaudījums vislabākajiem ārstiem, lai šo problēmu novērstu.

miracle-baby-born-with-foot-in-brain-makes-incredible-recovery_1

Pēc tam, kad Tifānija panāca vienošanos ar vienu no labākajiem ķirurgiem Kolorādo, kas strādāja centrālajā slimnīcā, skaidroja, ka nekad dzīvē neko tādu nebija redzējis. Ķirurgs bija satriekts redzot, kā izveidojies šis itkā audzējs, kurš bija piesaistīts pie smadzenēm un kas bija izgājis cauri galvaskausam. Doktors Pauls Grabbs domāja, ka viņš savā praksē bija redzējis visu, taču viņš kļūdījās un joprojām nespēja noticēt savām acīm, kad ieraudzīja mazo bērniņu.

Tas bija vienreiz-in-a-kalpošanas secinājums operāciju zālē. Kā izrādījās, Sam bija teratoma, kas ir reta veida sarežģītu audzējs, kas var veidot piedēkļiem un pilnīgu ķermeņa daļas. Dr. Grabb veiksmīgi izņemts audzējs, kas tika atzīts par noncancerous.

Šī bija tā retā reize, kad es tiešām biju uztraucies operācijas laikā, jo tik tiešām tā bija sarežģīta. Kā izrādījās, mazulim, kuru nosauca par Semu bija teratoma, kas ir reta veida sarežģītu audzēju kopums, kas var veidot piedēkļus jeb pārvietoties uz citām ķermeņa daļām. Doktors Grabs veiksmīgi izoperēja audzēju, kas tika atzīta par vienu no gada sarežģītākajām operācijām. Tagad bērns dzīvo parastu bērnu dzīvi un viss, kas viņam palicis uz galvas ir neliela rēta. Stāsts ar laimīgam beigām

 • Slimi! "Tagad

  0 7707

  Ar vēzi nomocītā aktrise ir ļoti būtiski pieņēmusies svarā un viņai esot pilnībā noskūti

  View more
 • Pie slimās

  0 33925

  Jau šīs nedēlas sākumā krievu mediji bija paziņojuši par to, ka ļoti smagā stāvoklī ir no

  View more
 • Notikusi smaga

  0 3976

  Agri no rīta ap pulksten 7:00 pavisam netālu no Ķekavas apļa ir notikusi divu smago automašīnu

  View more
 • Māte Facebookā

  0 23042

  Mūsdienās tehnoloģijas ir aizgajušas tik tālu, ka cilvēki nevar iztikt bez sociālajiem tīkli

  View more
 • 57 Gadus

  0 21978

  Ikvienam dzīvē reiz pienāks tāds brīdis, kad nepieciešams tas brīdis, lai kādam izkratītu s

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV