Šis Mazulis Piedzima Ar Pieaugušu Pēdu Pie Tā Galvas, Kas Notika Tālāk Ir Apbrīnojami - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šis Mazulis Piedzima Ar Pieaugušu Pēdu Pie Tā Galvas, Kas Notika Tālāk Ir Apbrīnojami

0 comments

Šis ir viens no visvairāk neticamākajiem stāstiem, kādu jebkad nācies lasīt, taču šis gadījums ir reāls no dzīves un parāda cik patiesībā mēs, cilvēki mūsdienās esam attīstīti.

Vairākus gadus Manuels un Tifānija centās tikt pie sava pirmā bērniņa. Tomēr tad, kad viņiem tas izdevās, viņi uzzināja, ka ar bērnu kaut kas nav īsti kārtībā. Sākumā ārsti domāja, ka  mazulim pie smadzenēm bija audzējs, bet tā izrādījās pēda. Šis mazulis ir viens no visneparastākajiem cilvēkiem, kas dzimis un tas ir bijis milzīgs pārbaudījums vislabākajiem ārstiem, lai šo problēmu novērstu.

miracle-baby-born-with-foot-in-brain-makes-incredible-recovery_1

Pēc tam, kad Tifānija panāca vienošanos ar vienu no labākajiem ķirurgiem Kolorādo, kas strādāja centrālajā slimnīcā, skaidroja, ka nekad dzīvē neko tādu nebija redzējis. Ķirurgs bija satriekts redzot, kā izveidojies šis itkā audzējs, kurš bija piesaistīts pie smadzenēm un kas bija izgājis cauri galvaskausam. Doktors Pauls Grabbs domāja, ka viņš savā praksē bija redzējis visu, taču viņš kļūdījās un joprojām nespēja noticēt savām acīm, kad ieraudzīja mazo bērniņu.

Tas bija vienreiz-in-a-kalpošanas secinājums operāciju zālē. Kā izrādījās, Sam bija teratoma, kas ir reta veida sarežģītu audzējs, kas var veidot piedēkļiem un pilnīgu ķermeņa daļas. Dr. Grabb veiksmīgi izņemts audzējs, kas tika atzīts par noncancerous.

Šī bija tā retā reize, kad es tiešām biju uztraucies operācijas laikā, jo tik tiešām tā bija sarežģīta. Kā izrādījās, mazulim, kuru nosauca par Semu bija teratoma, kas ir reta veida sarežģītu audzēju kopums, kas var veidot piedēkļus jeb pārvietoties uz citām ķermeņa daļām. Doktors Grabs veiksmīgi izoperēja audzēju, kas tika atzīta par vienu no gada sarežģītākajām operācijām. Tagad bērns dzīvo parastu bērnu dzīvi un viss, kas viņam palicis uz galvas ir neliela rēta. Stāsts ar laimīgam beigām

 • Redz,

  0 1259

  Nesen plašsaziņas līdzekļos parādījās Ukrainas tiesībaizsardzības ministra Vladimira Košen

  View more
 • Maksims Galkins

  0 10654

  Mūzikas kritiķis Sergejs Sosedovs, kurš slavens ar asiem un reizēm provokatīviem paziņojumiem

  View more
 • Glābēji jau

  0 1624

  Lai arī iepriekš jau tika ziņots par to, ka piektdienas vakarā un sestdienas nakts vidū būs pa

  View more
 • Kristīnes Misānes

  0 5066

  Reaģējot uz nesenajiem pretējās puses izteikumiem par Latvijas pilsoni Kristīni Misāni , kuru

  View more
 • Milzu jaunimi

  0 2916

  Dānijas tiesa ceturtdien apstiprināja Dānijas ģenerālprokurora lēmumu atcelt Latvijas pilsoņa

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV