Šis Fermeris Bija Šokā, Kad No savas Mājas Pagalma Izraka 10'000 Gadu Vecu Pārsteigumu - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šis Fermeris Bija Šokā, Kad No savas Mājas Pagalma Izraka 10’000 Gadu Vecu Pārsteigumu

0 comments

 

Daudz dzirdēts, ko tik cilvēki neizrok savā pagalmā, taču šis pārspēj visus izrakumus kopā!

Viss sākās dēļ tā, ka piemājas drenāžas caurulē bija iekrituši divi kucēni, kurus, protams nācās glābt, tā kā fiziski ārā viņus no šīs caurules dabūt, nācās iesaistīt ekskavators, kam nācās rakt līdz pašai caurules apakšai. Bet glābjot šos kucēnus, zemes īpašnieks atklāja kaut ko neticamu!

Džeimsa ģimenei pieder Mičiganas lauksaimniecības zeme kopš 1950. gada. Nesen viņi iegādājās jaunu zemes gabalu, turpat blakus saimniecībai, uzstādot jaunas drenāžas caurules līdz notika atgadījums ar kucēniem.

Ko viņi atrada, kas tieši tas bija un kāpēc tas pārspēj lielāko daļu atradumu cilvēces vēsturē? Lai to uzzinātu lasi zemāk.

1

Kad Džeimss ar savu draugu bija sācis rakt blakus drenāžas caurulei, viņi uzdūrās kaut kam cietam. Džeims stāsta “Mēs domājām, kas tas bija saliekts žogs, kas bija iekļuvis dubļos, bet kāpēc lai tas atrastos tik dziļi zemē?”

2

Kad Džeimss sapratis, ka uzdūries milzīgam kaulam viņš izsaucis ekspertus šajā nozarē. Kad viņi bija ieradušies, drīz vien atklājies, ka tās ir milzīga mamuta paliekas, šādi kauli pasaulē ir milzīgs retums. Šie milzīgie dzīvnieki klejoja pa zemi aptuveni 10’000-15’000 gadu atpakaļ.

3
Šī ziņa ļoti īsā laikā sasniedza ļoti daudzus televīzijas kanālus, līdz ar to pētnieku grupas uz šo vietu braucam burtiski kaudzēm.

4

Speciāli racēji, strādāja ļoti ātri. Viņi lielo galvaskausu izraka tad, kad saule jau tuvojās norietam.

5
Vietējais Mičiganas Universitātes profesors Dans Fišers ziņām atklājis, ka mamuts visticamāk bijis 40 gadus vecs, kad tas nomiris, visticamāk, ka tas ir nogalināts , jo pretējā gadījumā šeit pat blakus atrastos daudzas citas viņa ķermeņa daļas.

6

Fišers piebilda, ka šis ir pārsteidzošs atklājums visiem, jo šo dzīvnieku atrastie kauli visā pasaulē nepārsniedz pat simts, tāpēc šis ir savā ziņā vēsturisks moments.

7

Fišers un pārējie viņa strādnieki, visus mazos kauliņus, kas tika atrasti blakus, rūpīgi iepakoja speciālos plastmasas maisiņos, lai vēlāk nogādātu uz laboratoriju, kur tos varētu analizēt.

8

Ap milzīgo galvaskausu tika apsaitētas saites un milzīgais kauls, tika pārkrauts uz speciāla transporta, kas taisnā ceļā šo specifisko kaulu pārvestu uz zinātnieku laboratoriju.
9
Zinātnieki cer izprast, kāpēc tas šeit nonācis un kāpēc tas ticis nogalināts, jo iespējami tieši tādējādi tas varētu palīdzēt izprast būtību par cilvēku ierašanās Ziemeļamerikā.

10

Šis neticamais atklājums ir vismaz 10’000 gadu vecs, kas to padara vienu no nozīmīgākajiem izrakumiem pasaules vēsturē.

11
Jāpiebilst, ka Džeimsam šis bija milzīgs pārsteigums, viņš nekad nespēja iedomāties, ka kauts kas tāds varētu slēpties viņa zemē. “Laikam biežāk būs jārok mans mājas pagalms”, ar prieka izjūtu, teica Džeimss.

 • Vīrieša Sociālais

  0 2948

  Šajā kontekstā jāņem vērā, ka Latvijā kopumā pret vīrusu ir vakcinējušies 1,261 miljons

  View more
 • Visus Latvijas

  0 933

  Jā! Jau kārtējo reizi mediju uzmanībā, pie tam galvenajos notikumos nonākusi visiem labi zinā

  View more
 • "Diemžēl, bet

  0 7074

  Tie, kas seko, noteikti ir dzirdējuši ziņu, ka 48 gadus vecā krievu aktrise Anastasija Zavorotņ

  View more
 • Swedbank Nekavējoties

  0 3243

  Šobrīd banku krāpšanas shēmas un mēģinājumi ir ļoti dažādi, taču lielākoties visa sist

  View more
 • Policija Brīdina

  0 3394

  Tuvojas svētku laiks un šajā svētku laikā ir tādi cilvēki, kuri vēlas uz sirsnīgā uz pozit

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV